Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Najvise me nervira kada Novak kaze da je krucijalne (bitne) poene Nadal igrao bolje. NIJE nije Nadal igrao bolje, nije ni morao.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pozdrav svima. Pratim vas 2 godine i posle svakog GS-a želim da napišem koji su po meni razlozi njegovih neuspeha (ako su finala neuspesi)
        i svaki put odustanem,odlučim da pružim drugu šansu, da poništi moje mišljenje.

        Nije to nova teza,provejava na ovom forumu,ali evidentno je da je Novak drugi čovek kada treba da igra na 3 dobijena seta protiv
        TOP 3-4 igrača. Razlog leži,čini mi se, u njegovoj ishrani. Izbacio je iz ishrane gluten i postao br.1,a onda je preterao.
        Izbacio je mlečne proizvode i šećere. Nisam doktor,ali vidim kako nema snage u dugim mečevima. Na mastersima je drugi čovek,
        gotovo nepobediv. Ne može da potegne kada zatreba,npr. protiv Delpa u SF W 13,kada je imao čini mi se 6:4 u TB 4,seta i izgubio isključivo zbog "pimplovanja". Ranije sam mnogo teško preživljavao njegove poraze,od kada sam pročitao njegovu knjigu,definitivno i ne toliko,
        iako sam mokar bio posle današnjeg finala... Za sada toliko,morao sam da kažem ovo ,malo mi je lakše...

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Najvise me nervira kada Novak kaze da je krucijalne (bitne) poene Nadal igrao bolje. NIJE nije Nadal igrao bolje, nije ni morao.
          Ma kakvi igrao bolje. Igrao jako, agresivno, fokusirano ... znao je šta hoće i koliki je ulog... nije dao pobedu... ali adekvatnog odgovora nije bilo... ako ne računamo vremenske uslove i bolest... no,ta fizička manjkavost je dugo prisutna...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Zaboravljas da je i Nadal 3 godine stariji. Mislim da ce Novak osvojiti RG ali treba da mu se sve kockice sloze. Od vremenske proznoze, do zdreba i Nadalovog zdravstenog kartona i forme. Realno ima jos jednu, mozda cak dve sanse pre zavrsetka karijere. Ko zna mozda ce Novak biti taj ko ce spreciti da Nadal osvoji jubilarni 10 RG.
            Najvecu sansu je imao Nole prosle god. da osvoji RG, a ne danas ili pre dve... i to jos da pobedi Nadala pa to je osvajanje RG

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post

              Svaka cast Nole!

              Odlican intervju, realan i, iako razocaran, bez pognute glave.

              Comment


              • Originally posted by SonjaFan View Post
                Kao sto sam rekla prije meca...imace on jos prilika.

                Zao mi je mnogo zbog danas...a najvise me boli kad ga vidim ovakvog


                Srecom pa ima mnogo podrske i ljubavi oko sebe...
                Prije par dana, sam bio isti kao i Novak na ovoj slici, pa me je prošlo za 2-3 dana.
                Mislim da će Novak sad imati još veću želju da dokaže i sebi i drugima da može.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Definitivno najtezi poraz,barem meni.Veliki bedak u ovom trenutnku.Jebem ti tenis i sve zivo,zasto neme pravde za njega barem jednom !!!!!Tuzno mi da bude toliko iza Nadala i Federera,ali realno jeste.

                  Comment


                  • Originally posted by Babke View Post
                    Razlog leži,čini mi se, u njegovoj ishrani. Izbacio je iz ishrane gluten i postao br.1,a onda je preterao.
                    Izbacio je mlečne proizvode i šećere. Nisam doktor,ali vidim kako nema snage u dugim mečevima. .
                    Ni mleko ni šećer, kao i loše kombinovanje hrane... ne daju snagu niti pomažu organizmu da bude zdrav i da funkcioniše dobro. Naprotiv, izuzetno su štetni.
                    Novakova ishrana, ubeđena sam kao laik koji se bavi zdravom ishranom, apsoluto nema veze sa njegovim stanjem na terenima.
                    Ona je (bezglutenska dijeta) samo pomogla da se reši raznih problema kao što su alergije, varenje i ostali problemi koje je imao, srećom u njegovom slučaju u slabijem obliku (celijakija je jako ozbiljna bolest), ali koje su mu ipak donosile neprijatnosti. Ova ishrana mu je samo pomogla.
                    Last edited by miloolja; 08-06-14, 20:23.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ok,ako su sirevi,jogurt,mleko štetni... Nisam znao... Da se ne zadržavamo na tome.
                      Da li se makar slažemo u tome da je nedostatak snage glavni uzrok njegovih poraza?

                      Comment


                      • Originally posted by Babke View Post
                        Ok,ako su sirevi,jogurt,mleko štetni... Nisam znao... Da se ne zadržavamo na tome.
                        Da li se makar slažemo u tome da je nedostatak snage glavni uzrok njegovih poraza?
                        Se bavis nekim sportom? Ako da, trebao bi da znas koliko glava utice na snagu tela.

                        Comment


                        • Bavio sam se tenisom kao klinac između ostalog...
                          Zašto ta glava satire Nadala na 2 seta,a na 3 je nema?

                          Comment


                          • Originally posted by Babke View Post
                            Bavio sam se tenisom kao klinac između ostalog...
                            Zašto ta glava satire Nadala na 2 seta,a na 3 je nema?
                            Tu ima dva razloga:

                            1. Nadal ne igra isto na slemu i na mastersima, da se ne lazemo
                            2. Djokovic oseca neverovatan pritisak kad igra na RG, a to je zbog teskih poraza koje je dozivljavao

                            Comment


                            • Originally posted by salinjo90 View Post
                              Najvecu sansu je imao Nole prosle god. da osvoji RG, a ne danas ili pre dve... i to jos da pobedi Nadala pa to je osvajanje RG
                              Ne zavaravaj se. Nije imao sanse jer je Nadal bio u boljoj formi nego danas. Danas je bio blizo pobedi ali su neki drugi razlozi presudili.

                              Originally posted by salinjo90 View Post
                              Se bavis nekim sportom? Ako da, trebao bi da znas koliko glava utice na snagu tela.
                              Nema glava veza sa tim. I one pecanje pd prosle godine i ove duple greske su posledica premora.

                              Originally posted by Babke View Post
                              Bavio sam se tenisom kao klinac između ostalog...
                              Zašto ta glava satire Nadala na 2 seta,a na 3 je nema?
                              U pravu si covece.

                              Comment


                              • Malo da skrenem sa RG teme.

                                Ocigledno ne citam trach novine tako da nisam znala da je svadba za 6 nedelja u Crnoj Gori ????

                                http://www.nzz.ch/nzzas/nzz-am-sonnt...ile-1.18317883

                                "Auch für den Serben Novak Djokovic läuten die Glocken hell, mit Sicherheit in gut sechs Wochen, wenn er in Montenegro seine langjährige Freundin Jelena Ristic heiraten wird."

                                Comment

                                Working...
                                X