Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem je što će Novaka ovaj poraz toliko da utuče da će izgubiti i Wi. i US Open.

    Comment


    • Jako je teško biti Novakov navijač, ali sa druge strane to je i nešto najljepš
      E sad, možda ga nikada neće osvojiti, bilo je i drugih velikih šampiona koji nikada nisu podigli ovaj pehar ali to ne umanjuje njihovu vrijednost. Možete reći da je fizički nespreman, da pobijedi sam sebe, da je penzioner, mentalni patuljak, ma šta god želite, imate sve uvrede ovog svijeta, ali to neće umanjiti njegovu vrijednost. On je šampion, klasa za sebe i to niko ne može da ospori. On je ogroman borac i čovjek koji se nikada ne predaje, od njega sam naučila da uvijek treba da se boriš za ono što želiš i da se nikada ne predaješ, da ne odustaješ od svojih snova, oni su tako blizu, samo treba sačekati trenutak kada ćeš moći da ih dohvatiš. Novak je i ove godine bio blizu, ali ne dovoljno visoko da bi mogao da dohvati taj dugo sanjani san, ali ubijeđena sam da će uspjetu, ubijeđena sam da će ovaj pehar da se nađe u njegovoj kolekciji. Neki kažu nije mu suđeno, ne vjerujem u sudbinu već samo u rad, rad i samo rad... mnogo puta je ovdje pao, ali doći će i Novakovih 5 minuta, a tada će taj pehar da bude još slađi

      Znam da mnogi od vas pišu gluposti zbog frustracije, i razočaenja, svi smo se nadali da je ovo Novakov trenutak, ali uvijek se neki belaj desi pred ovaj RG, ali ako brod krene da tone nemojte bježati, ako kapetan tone potonimo i mi sa njim... osjećala sam da je ovo njegova godina, ali prevari me osjećaj, previše se emotivno unesem u njegove mečeve pa me kasnije poraz mogo slomi, ne mogu ni da zamislim kako je njemu, svjestan je da može da ga dobije čak i Nadal to zna, ali nikako da to sprovede u djelo. Ne znam koliko će ovaj poraz da utiče na njega, ali vjerujem da neće dozvoliti da ga ovo sputa u pohodu na W.
      Za kraj ću samo reći da volim ovog čovjeka i nikada neću odustati od vjere u njega
      Last edited by proudNolee; 08-06-14, 18:38.
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Žao mi je NI, ali ne mogu nikako da se otmem utisku da nije dobro opet odradio ovo finale, na stranu vremenski uslovi.
        Previše grešaka NI...pre-vi-še i to onih kojih ne bi smele biti u ovakvom meču, u finalu. Da li je Rafa imao takave greške, pa naravno da nije ili bar u malaom broju.
        Uostalom sam si više puta govorio da nije fizički spreman... nedopustivo i neverovatno.
        Mogao je bolje. Ali ne mnogo bolje. Morao je, metaforicki govoreci, previse loptica da zonglira. Ispala mu je jedna ili dvije. Rafi nije ni jedna. Ali rafa je imao manje loptica u vazduhu.

        Ne padaj pod Vladanovu propgandu, Novak je najspremniji sto njegovo tijelo dozvoljava. Ali ne zaboravi da je i Nadal fizicki pao. Znaci da su usovi i intezitet slomili obojicu.


        Publika ga je dav puta izbacila iz takta, na 6:5 u DRUGOM i 5:4 u TRECEM. Oba gema je izgubio.

        Sto mislis zasto ga je publika izbacila iz takta? Previse je zelio pobjedu a nije bio u kontroli.
        Last edited by NI; 08-06-14, 18:30.

        Comment


        • Sta da vam kazem, koliko sam ja verovala da ce Role da osvoji RG, toliko sam znala da ce biti bas tesko to uraditi preko Nadala i onda se desila 2009.
          Nole ima igru za Nadala, on moze da ide i preko njega i ubedjena sam da ce mu se sve kockice sloziti i da ce osvojiti i RG

          a sad pocinje sezona na travi, tako da se vracam u stari tabor, tj. ponovo smo na suportnoj strani
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne bi trebao Novak tuguje na ovaj nacin, nije da je mogao sa ovakvom igrom i fizickom spremom, toplotnim udarom koji ga je zadesio u mecu protiv Gulbisa do titule ovde protiv fantsticnog Nadala koji svoje probleme ocigledno resava na mnogo efikkasniji nacin .Nije lako zbog utrosene energije i rada ali sta da se radi.. to mu je i posao ,bice jos prilika nadajmo se ..pa i da se psiholoske barijere i sve sto one sa sobom nose prevazidju, ukoliko dalje bude zeleo da bude konkurentan na GS.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Jbga Nole, imaš sve, a opet nešto ne štima. Mislim da se opet nešto gura pod tepih. Opet, s druge strane, što kaže NI, ovo je verovatno fizički maksimum koji može Nole trenutno da ostvari. On je 3 godine stariji u odnosu na 2011. Ali, iskreno, nešto i ne žalim previše za ovom titulom, bio sam spreman na nešto ovako - pre svega čitajući komentare i mnoge analize na ovom forumu. Protivnik je danas bio jači od sebe samog. Greške dolaze iz nemoći. Ovde je verovatno sve bilo pomešano, pa i prevelika želja za pobedom. I kod Nadala takođe, koliko se i njemu ruka skratila. Žao mi je Noleta i žalosno bi bilo da ga ovaj meč ne izbaci skroz van teniskog koloseka. Zdrav bio.

              Comment


              • Kao sto sam rekla prije meca...imace on jos prilika.

                Zao mi je mnogo zbog danas...a najvise me boli kad ga vidim ovakvog


                Srecom pa ima mnogo podrske i ljubavi oko sebe...

                Comment


                • lakse mi je bilo prethodna dva puta, mogla sam da besnim na strikana zbog prekida, na prokletstvo zbog pecanja i Rafin prstić..
                  nismo znali koji problem ima još od meča sa Ernestom.. a dobro je NI rekao, nema šanse Novak ako nije potpuno zdrav..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Iako smatram da je ogromnim delom pocev od sredine 2. seta i nadalje, Novak zdravstveno vrlo patio da ne bih ulazio u zaludne rasprave sa nekima koji medicinu imaju u malom prstu i dijagnostikuju na daljinu zahvaljujući paranormalnim sposobnostima ja ću se autobanovati i svoju tugu u sebi zadržati.
                    Zdravo bili.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja bih voleo da znam zašto je patio.

                      Comment


                      • Originally posted by Nesic View Post
                        Jbga Nole, imaš sve, a opet nešto ne štima. Mislim da se opet nešto gura pod tepih. Opet, s druge strane, što kaže NI, ovo je verovatno fizički maksimum koji može Nole trenutno da ostvari. On je 3 godine stariji u odnosu na 2011.
                        Zaboravljas da je i Nadal 3 godine stariji. Mislim da ce Novak osvojiti RG ali treba da mu se sve kockice sloze. Od vremenske proznoze, do zdreba i Nadalovog zdravstenog kartona i forme. Realno ima jos jednu, mozda cak dve sanse pre zavrsetka karijere. Ko zna mozda ce Novak biti taj ko ce spreciti da Nadal osvoji jubilarni 10 RG.

                        Comment


                        • Nije sada da nesto pametujem ali meni je izgledalo da u mecu sa Gulbisom dozivljava toplotni udar na terenu sto je prilcino ozbiljno zdravstveno stanje i za zavrsiti mec sa pozitivnim rezultatom a posebno za nekoga kao Novak , pa rekoh sebi da ne mracim ovde sa komentarima, nekako nisam sumnjala da ne moze izneti ovaj mec da su mu sanse za triumf minimalne.Pitanje je zasto nije bolje pripremljen?
                          Naravno nije lako prihvatiti sve sto je dovelo do ovog ali...
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Ma daj NI kakav Vladanov uticaj, pa nisam dete...


                            Novi momenti je ovo povraćanje, iako sam videla kada je ono "pljunuo" šta već, nisam stekla utisak da je nešto ozbiljno.
                            A da li je psihosomatski ili stvarna bolest.. meni stvarno ne pravi razliku... sva ova buka koju konkretno ja dižem ili sam to radila u prošlosti... je samo veliki žal za ma šta rekli, ipak propuštenim prilikama.... Uvek sam potencirala.. samo da je zdrav, bez obzira na poreklo problema....

                            Što se tiče publike.. isuviše se to sve ponavlja...
                            Last edited by miloolja; 08-06-14, 19:22.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ako je ovo njegov maksimum, makar mi, bar većina, mislimo da može više i mnogo više, kao što smo danas mislili da je bila velika šansa, treba se u svakom slučaju pomiriti i truditi se, iako je to veoma teško, da ulazimo i razmišljamo hladnije i razumnije glave u nastavku karijere.
                              Najviše mi je žao, ali strašno žao što ima igru za Rafu, verovatno jedini trenutno, ako ne računamo trenutne bljeskove pojedinih.
                              No, nek je zdrav, nek se bebac rodi, sve će to da obriše ove gorčine i bolne poraze.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ako je ovo njegov maksimum, makar mi, bar većina, mislimo da može više i mnogo više, kao što smo danas mislili da je bila velika šansa, treba se u svakom slučaju pomiriti i truditi se, iako je to veoma teško, da ulazimo i razmišljamo hladnije i razumnije glave u nastavku karijere.
                                Najviše mi je žao, ali strašno žao što ima igru za Rafu, verovatno jedini trenutno, ako ne računamo trenutne bljeskove pojedinih.
                                No, nek je zdrav, nek se bebac rodi, sve će to da obriše ove gorčine i bolne poraze.
                                Ovo jeste njegov maksimum. Pricam pod pretpostavkom da nije bilo ozbiljne prehlade.

                                I taj maksimum je visko. Ali treba da preskoci najboljeg sljakasa u istoriji u uslovima koji Nadalu idealno odgovaraju i sa vecim teretom na ledjima nego sto ima Nadal.

                                To nije lako

                                Inace on je danas mogao dobti mec na jedan od dva nacina. Da je najavljivana kisa dosla poslije 3 sata. Da je dobio 2. set a to nije bilo nemoguce.

                                Njemu kisa poslije 3 sata nije trebala kao odmor, on je u tom trenutku izlazio iz krize, a Nadal upadao u nju. Njemu je trebala kisa da ga trener smiri i kaze mu da ima sansi ali ne na isti nacin na koji je imao na pocetku.
                                Last edited by NI; 08-06-14, 19:48.

                                Comment

                                Working...
                                X