Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi put sam se na dan Novakovog finala naježio. Od jutros me prolazi neki žmarci i razmišljam samo o meču.
    Znamo šta želimo.
    Ljudino ispuni sebi i nama dečački san!
    Srećno!!!

    Comment


    • Novak ima jako tezak zadatak pred sobom, da slomi Rafu u svom dvoristu, da ga zezne tamo gde je najaci. Mnogo tezak zadatak, a bice jos tezi ako Novak izadje nervozniji od Rafe, a ne bi trebalo jer je igrao ovde finale 2012 i trebalo bi da sad zna kako i sta. Novak mora da igra kao da je 0:0 u medjusobnim duelima i da grize(napada) prvi. Onda vamos tamos nece izostati Idemoooooooo majstore!!!!

      Comment


      • Trudila sam se da ništa ne gledam, ništa ne čitam, ništa ne slušam.... i ništa mi nije lakše....

        MOŽEEEEEEEEEŠ TI TOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! MOOOOOOOOOOŽEEEEEEŠ!!!!!!!!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Daj nam boze danas malo srece...ali samo malo....Ajmoooo majstore....

          Comment


          • Nashpanovan je Novak kako sam se nadao da bude, ja spokojan.

            Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

            Comment


            • Kako izgleda sad Nole.......
              Bas je tesko.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Trudila sam se da ništa ne gledam, ništa ne čitam, ništa ne slušam.... i ništa mi nije lakše....

                MOŽEEEEEEEEEŠ TI TOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! MOOOOOOOOOOŽEEEEEEŠ!!!!!!!!
                Nažalost ipak ne možeš. I nikada nećeš moći.. možda nekada ako neki novi Sodrling izbaci Rafu ranije...
                Žao mi je, ali Mastersi i ostalo se ne računaju... ovde nisi bolji i to samo zbog sebe, ne i protivnika... kome kapa dole kako shvata i kako pristupa najvažnijem turniru za njega. Tužno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako ovo teško pada, najteže je vidjeti ga onakvog
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Zar imate srca da gledate?
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Nemam bolji komentar od jebga Nole...

                      Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

                      Comment


                      • Olja,

                        Obracam se tebi a i ostalim navijacima. Mec dobijaju igraci a ne navijaci. Novak je tesko mogao dobiti ovaj mec. Samim tim nema mu se sto mnogo zamjeriti.

                        Trebamo prihvatiti da u eri Rafe nije lako pobijediti u pet setova na relatino sporoj sljaci po suncanom vremenu!

                        Nadam se da ce Novak nauciti lekciju. Prestati da trosi toliko emotivne enrgije na ono sto njemu tesko za osvojiti a koncetrisati se na ono sto moze lakse osvojiti.

                        On mozda jednom osvoji RG, ali tsamo ako bude imao srece.

                        Zato moze da se koncetrise na Australiju, USO, pa i Uimbldon.

                        Comment


                        • sjeban dan, sjebana naredna nedelja..
                          kako sad da se radujem wimbledonu kad osećam da će i njega ovo sjebati..

                          jebeni, prokleti RG..

                          (prskaj dozvolio psovanje)
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • nole, ne tuguj, izgubio si od najboljeg ikada..

                            Comment


                            • Nole, brate, sve najbolje u zivotu, nadam se da ces prebroditi sve probleme, potreban si svojoj porodici a bogami i celoj Srbiji. Ti tek treba da preuzmes najvecu ulogu u svom zivotu

                              I nadam se da ces napokon reci sta ti se desava jer toliko ljudi lupa glavu oko tebe

                              Pozdravljam vas sve ovde, ostanite pozitivni, odradite nesto korisno do kraja dana, Novak nece stati, nema potrebe da i mi stajemo
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Žao mi je NI, ali ne mogu nikako da se otmem utisku da nije dobro opet odradio ovo finale, na stranu vremenski uslovi.
                                Previše grešaka NI...pre-vi-še i to onih kojih ne bi smele biti u ovakvom meču, u finalu. Da li je Rafa imao takave greške, pa naravno da nije ili bar u malaom broju.
                                Uostalom sam si više puta govorio da nije fizički spreman... nedopustivo i neverovatno.

                                Normalno da je njemu najteže, ali posle pozdravljanja na mreži prebacila sam program.
                                Ufffffffffffffffffff... mnogo mi je žao... strašna šansa... Imam utisak da nije ni borba bila dovoljno velika sa Novakove strane, da jednostavno nije dao sve od sebe.. tako mi se čini.
                                Da dozvoli da ga navodno publika izbaci iz takta , za koji je i Mats u prenosu rekao da je podeljena.. ma daj...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X