Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    Plašila sam se tvoje reakcije kad saznaš.



    Inače, tražimo ovde one boje za mazanje lica, da ispišemo ja i drugarica "Napred Nole" u nedelju. Ako ne nađemo iskoristićemo tempere uz sav rizik da nam iziritira kožu.
    Moreeeee...

    Ma gde ćeš tempere, ima ona šminka, nije skupa.. ali i tempere, samo ako vas neko vidi (u javnosti) ostalo ne važi
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Tako je Novace. Pa nece valjda reci da si ti favorit.

      Prepusta Novak Nadalu da on sa sebe kaze da je favorit! Nadal obicno umanjuje svoje sanse. A ovoga je puta naglasio da ga Novak nikada nije pobijedio na RG-u. Tako je bilo i 2012. i 2013. Nadal je u izjavama vise insistirao na svojoj nego na protivnicnoj snazi.

      Comment


      • Novak ga je preduhitrio u izjavi.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ko ne zna sta je pakao ima sanse da bude u njemu do sutra u 15h.

          Kada bi postojala neka vaga koja moze da izmeri tezinu i vaznost meca ja mislim da je 42. derbi ako ne najtezi u istoriji onda je drugi po tezini. Sigurno u nekom smislu prekretnica karijera za obojicu.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Samo treniraj Nole

            Last edited by Zzz; 07-06-14, 13:14.

            Comment


            • jel ozdravio ?

              Comment


              • Raspolozen je)

                Comment





                • Comment


                  • I osmijeh je tu, djeluje mi da je dobro
                    Last edited by proudNolee; 07-06-14, 13:46.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Closer look - dobro je

                      Comment


                      • Sutra ovo malo brade da sredi, obavezno nebesko plava majica, hoću da budu lijepe fotografije sa peharom
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • mora da je poslusao moj savet i samleo dve glavice belog luka

                          Comment


                          • Ruka
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Verujem da je šarena laža... ili nešto namazano za opuštanje... ili ga je to mučilo juče u trećem... ili ne znam...

                              Comment


                              • Ne verujem da je nesto ozbiljno, ne bi onda stavio sliku
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X