Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se samo plašim Tsonge u sledećem kolu. Sve ostalo, uključujući i Rafu, Novak dobija!!!

    Novak mora u meču protiv Tsonge dati sve od sebe, igrati još bolje nego danas protiv Marina i što češće u 6 brzini.

    Comment


    • 17+13=30
      30x30 cekam Roleta u 1/2 zarad neke kamate, dok je Milos apsolutno nebitan.
      sigpic

      Comment


      • Highlights danasnjeg meca

        Comment


        • Ja sam se vise plasio Marina nego Conge i vise se plasim Janovica od Conge ... Da se razumemo i dalje verujem u Novakov prolaz, ali mislim da ce lakse sa Francuzom da izadje na kraj nego sa Cilicem sto je izasao ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            17+13=30
            30x30 cekam Roleta u 1/2 zarad neke kamate, dok je Milos apsolutno nebitan.
            Samo da ga nebitni nebitno ne pospremi kuci A za kamatu cemo lako ... Naravno da je Novak favorit protiv bilo koga u svojoj polovini zreba, ali nije mu bas neki lagodan. Zamisli na primer da mu je zapao Stanislas, svi bi kukali kao nenormalni, pa bi onda (nakon Vavrinkinog ispadanja) svi bili u euforiji ...
            Neka ide ovako kako ide, ja mogu samo da se nadam najboljem. Ali da ce biti tesko - BICE i da sam nesto preterano zadovoljan do sada - NISAM
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Samo da ga nebitni nebitno ne pospremi kuci A za kamatu cemo lako ... Naravno da je Novak favorit protiv bilo koga u svojoj polovini zreba, ali nije mu bas neki lagodan. Zamisli na primer da mu je zapao Stanislas, svi bi kukali kao nenormalni, pa bi onda (nakon Vavrinkinog ispadanja) svi bili u euforiji ...
              Neka ide ovako kako ide, ja mogu samo da se nadam najboljem. Ali da ce biti tesko - BICE i da sam nesto preterano zadovoljan do sada - NISAM
              Da li bi vise voleo da kao Nadal od USO-a naovamo na svaki turnir dodje `da osvoji`, obrije par osrednjih i onda kljokne (uglavnom od Novaka ). Dve nedelje su puno, treba odigrati sedam meceva i nema bitnijeg negoli racionalno stici do finala uz postepeno dizanje igre. Da je lako nije, ali se na muci...
              Last edited by pecaros; 30-05-14, 18:38.
              sigpic

              Comment


              • Nisam gledao mec ali ...
                Da se razumemo, ja se najvise plasim Novaka zbog Novaka, mada sto kaze Pecke zaista nema ama bas nikakvog razloga za bilo kakvu paniku zbog 3:1
                Kako sam citao vase postove bilo je i Novakovog izmisjanja tople vode i tako to ali neka se sada izduva i po pitanju tih stvari pa da bude britak kada bude mnogo vaznije i odlucujuce.
                Samo jedni stvar ne zelim da dozivim od njega na ovom RG. a to je da npr. u 1/8 ili SF. da kada krene po zlu,
                da upadne u svoje poznato stanje "status quo" i da ceka da ce protivnik pasti psihicki, nego da ga brate mili napadne momacki... pa neka gresi - nema veze ali da ga NAPADNE. Neka psuje, neka lupa rekete... samo mojne vise ono kameno lice i ulepsavanje ambijenta svojom korektnoscu, kao sto je Novak uvelicao i ulepsao Andy-evu titulu na W.
                Last edited by AIRBORNE; 30-05-14, 18:27.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Air, ma najmanji je problem rezultat 3:1. Akcenat je na tome što mu se događa to da propušta veliki broj prilika. Danas ga to nije koštalo meča ali mora da prebrodi to što prije. Mada ne može se reći da Novak nije fokusiran na ovom RG-u, baš se vidi koliko mu je stalo i da grize ali opet se javljaju ti problemi oko neiskorištenih šansi kao i situacije gdje često inicijativu prepušta protivniku.

                  Što se tiče te priče oko Endija i Vimbldona, tu se slažem.

                  Comment


                  • Pa ako se vodimo upravo tim sto si malopre napomenuo Pecke onda je Nadalu izrazito lakse....
                    Videcemo, ajde da se vodimo onim "nema lakih protivnika" ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ja sam se vise plasio Marina nego Conge i vise se plasim Janovica od Conge ... Da se razumemo i dalje verujem u Novakov prolaz, ali mislim da ce lakse sa Francuzom da izadje na kraj nego sa Cilicem sto je izasao ...
                      Daj Bože!

                      Comment


                      • Originally posted by conviction View Post
                        Air, ma najmanji je problem rezultat 3:1. Akcenat je na tome što mu se događa to da propušta veliki broj prilika. Danas ga to nije koštalo meča ali mora da prebrodi to što prije. Mada ne može se reći da Novak nije fokusiran na ovom RG-u, baš se vidi koliko mu je stalo i da grize ali opet se javljaju ti problemi oko neiskorištenih šansi kao i situacije gdje često inicijativu prepušta protivniku.

                        Što se tiče te priče oko Endija i Vimbldona, tu se slažem.
                        A koja motivacija treba da mu bude da igra pritv Čilića? Njega osrednji teniseri smaraju, on ih ne smatra lovinom kao Federer i Nadal, smatrao ih je lovinom kad se poigravao sa njima tamo početkom 2011, jer mu je bilo interesantno da vidi dokle može da ide i koliko može da ih naređa. On nije čovek koji će poput Nadala da ulazi u svaki meč sa jednim nivoom igre jer to ne mora, niti je neko ko će da drži fokus celog meča kao nekad Feki jer ga mrzi. U nas Srba (i ostale blakanske braće, jer sve je to isto) nije lako biti koncentrisan, opšta nam je genetska osobina... Njega mnogo više izmori da ostane sat i 15 minuta na terenu i odigra svaki minut sasvim fokusiran nego da se cima tri sata negde sa pola gasa (to su te brzine o kojima NI stalno govori). Fizički je spreman i biće spreman uvek, ali mnogo je bitnije da se psihički ne izmori, kao što je umeo ranije...

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          A koja motivacija treba da mu bude da igra pritv Čilića? Njega osrednji teniseri smaraju, on ih ne smatra lovinom kao Federer i Nadal, smatrao ih je lovinom kad se poigravao sa njima tamo početkom 2011, jer mu je bilo interesantno da vidi dokle može da ide i koliko može da ih naređa. On nije čovek koji će poput Nadala da ulazi u svaki meč sa jednim nivoom igre jer to ne mora, niti je neko ko će da drži fokus celog meča kao nekad Feki jer ga mrzi. U nas Srba (i ostale blakanske braće, jer sve je to isto) nije lako biti koncentrisan, opšta nam je genetska osobina... Njega mnogo više izmori da ostane sat i 15 minuta na terenu i odigra svaki minut sasvim fokusiran nego da se cima tri sata negde sa pola gasa (to su te brzine o kojima NI stalno govori). Fizički je spreman i biće spreman uvek, ali mnogo je bitnije da se psihički ne izmori, kao što je umeo ranije...
                          Kako koja motivacija, put ka tituli. Bilo je neizvjesno ovo danas, sve je bilo ritinski i mislo se da će tako biti poslije drugog seta ali onda dolazimo do onoga o čemu upravo pričamo. U četvrtom setu ne uspijeva da zadrži prednost brejka, to ga je recimo koštalo meča na AO ove godine u petom setu. Previše puta mu izmiče prednost brejka kao i brejk lopte do kojih dolazi odličnom igrom. Ja se iskreno nadam boljem razvoju situacije po pitanju tih ključnij momenata u pojedinim mečevima.

                          Uopšteno gledano, korisno može biti kada se odigra nešto komplikovaniji meč u prvoj fazi takmičenja.

                          Comment


                          • Pa o tome i pričam, njemu je put ka tituli meč u finalu, ovo ostalo je nužno zlo... On voli da igra tenis, voli da se takmiči, nadjačava, nadigrava i nadmudruje... Šta od toga može sa jednim Čilićem? Do 2011. je gubio ovakve mečeve redovno, više ih ne gubi, ali ne može ni kao te godine da ih dobija redovno. Tad sam mislio da može, da je prešao na taj nivo čistog profesionalca, čoveka koji izađe na svaki takav meč da odradi svoj posao što efikasnije, ali on prosto nije takav. Koliko je to "slabost" u ovakvim nužnim mečevima, toliko je prednost u onim epskim...

                            Comment


                            • Nije me odusevio Novak danas uopste, ono sleganje ramenima me izuzetno brine i nije nimalo dobro. Kada stvari ne idu on pokazuje los govor tela protivniku, e to protiv Rodje i Rafe pa i Raonica ne ce da prodje. Novak mora da uci mnoge stvari od Rafe ako hoce dvocifreni br. slemova. Poz.

                              Comment


                              • Originally posted by salinjo90 View Post
                                ... ono sleganje ramenima me izuzetno brine i nije nimalo dobro ...
                                Ma to je samo gluma

                                Comment

                                Working...
                                X