Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Za voleje, smeceve i besprekoran rad na mrezi mora da padne novi pridev:
    BB-ovski
    Volej a la Don...



    Spoiler
    Grebem se o staru slavu, štaš kad od ovoga bolje ne može...
    Last edited by Vanja #66; 28-05-14, 18:55.

    Comment


    • Originally posted by salinjo90 View Post
      kad ce neki snimak meca?
      skidanje: http://rgfootball.net/viewtopic.php?t=97158

      Comment


      • (stomacic)))


        Last edited by Zzz; 28-05-14, 23:25.

        Comment


        • )) Reakcija Guge na ovu Noletovu izjavu:


          Last edited by Zzz; 28-05-14, 20:34.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by SonjaFan View Post
              )) Reakcija Guge na ovu Noletovu izjavu:


              Oduševi me objavom Sonja onako sabajle, tim pre što mi je Guga na listi omiljenih tenisera u samom vrhu. Ne pamtim simpatičnijeg i dobrodušnijeg igrača od Guge.
              sigpic

              Comment


              • NYTimes: Djokovic’s Greatest Motivation Isn’t on Court
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Divan je dječak
                  http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...rmHaw.facebook
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • ahahahahahah



                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kakvo osvezenje kad novinari ne pitaju samo za 'How do you feel about your performance" i "Who's the favourite" bla bla...))

                      Comment


                      • Pozdrav za sve, davno nisam bio, rekoh da se reaktiviram jer je zanimljivije pratiti u drustvu kljucni GS

                        Za mene je ovo od starta max emotivno. Dan kad je bio zreb, bacim pogled na b92 i tamo me saceka naslov da je Novak dobio tezak zreb. Odmah mi se smracilo pred ocima jer sam video Mareja i Vavrinku u nasoj polovini. U stvari, dva put je trebalo da procitam da se uverim da je Marej kod Rafe. Ne volim Mareja, mislim on mi je licno simpatican, ali od njega poraz najvise boli. Sad strepim da nas on ne saceka u finalu

                        Naravno, nemam primedbe zasad, jedino mi smeta hajp koji postoji na sve strane. Mislim godi kad vidis da je Novak mnogima favorit, no nasedanje na "propagandu" vodi dugotrajnom razocaranju. Teske su muke navijacke, zdrav razum iste da se ostane na zemlji...

                        Da, razocaralo me je Novakovo da ce tenis otici u drugi plan kada dodje dete. Njegov zivot njegova stvar, al opet ja sam za to da nakon sto prodje RG neko ozbiljno poprica s Novakom i objasni mu par stvari o zivotu, izmedju ostalog da ima i vaznijih stvari od dece

                        Eto malo emotivniji kambek od mene, rekoh mozda nije fer da se odmah bacim na hejtovanje

                        Comment


                        • Novak Djokovic is Confirmed to attend at The Boodles 2014, held the week prior to Wimbledon, from June 17th - 21st. Source: www.theboodles.com

                          Comment


                          • Big, ne mogu a da ne kažem nešto, ne slažem se sa ovim "ima u životu važnijih stvari od djece" ali nešto mi govori da si to rekao samo onako i da ne misliš tako... Svi dobro znamo kakav je Novak i koliko mu je porodica važna u životu, mislim da će on biti najbolji mogući otac i da će kada stigne beba pokušati da poklnoni što više pažnje i oslonac u svakom trenutku, to ne znači da će on prestati da igra, ali normalno je da mu tenis više neće biti glavni prioritet, još sam mlada i nemam iskusta u toj fazi života, ali znam da su roditeljima njihova djeca na prvom mjestu, za njih žive i bore se, tako da to što je Novak rekao sasvim je normalno, da je drugačije ne bi valjalo
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Comment





                              • Spoiler







                                Ali si me iznervirao danas ...nadam se da ce u 1/8 finala biti bolje
                                Last edited by Zzz; 30-05-14, 16:18.

                                Comment

                                Working...
                                X