Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    I bwin sada daje kvotu 2.25 za Novaka, 2.75 za Rafu, pre neki dan je manja kvota bila za Rafu... Da nije zbog žreba i Wawrinke?
    Naravno da je zbog zreba. Realno samo Vavrinka i Novak mogu da pobede Nadala. Zanimljivo da je Federer ipak stavio Nadala ispred Novaka.
    “Za mene (Novak) nije prvi favorit, možda za vas. Pre tri nedelje je bio povređen, sećam se, i stvari su izgledale užasno. Sada je sve odlično. Ne znam ko govori razne stvari, ali Rafa je favorit, zatim Novak, a onda svi ostali. To je vrlo jasno. U svakom slučaju, nije ni važno ko je favorit“, kaže Federer, koji igra svoj 58. uzastopni Gren slem turnir.
    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=852672

    Comment


    • Mislim da bi svakome Rafa i dalje morao biti favorit, bez obzira na sve... Pa ne može 8 titula preko noći nestati...

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Mislim da bi svakome Rafa i dalje morao biti favorit, bez obzira na sve... Pa ne može 8 titula preko noći nestati...
        Meni nije, a razlog je taj sto Rafa nije vise na nivou. Po meni su favoriti Novak, Stan i Rodja( Rodja zato sto ima super zreb, a i naseg asa u SF, a tu je sve moguce).

        Comment


        • Today our brand ambassador @DjokerNole met fans at the Peugeot lounge in @rolandgarros.


          Last edited by Zzz; 25-05-14, 20:51.

          Comment


          • Nemojmo se zavarvati, Rafa će na RG biti više nego favorit. Trenutna forma i ovo do sada što je prikazao se briše i on uvek na Rg pronađe neku čudnu formu tako da ga ja ne bih otpisivao ..

            Comment


            • Bas me zanima Rafina igra u ovim prvim kolima, videcemo kakav je. Ne znam, mislim da ga poraz u Rimu nije ni malo uzdrmao i da ce mu super odgovarati sto bas u ovom trenutku pocinju mecevi na 3. dobijena - da zanemarimo cinjenicu da je ovo RG.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Mec po mec, ne razmisljam unapred toliko, niti knjzim titule i bodove unapred ,ma koliko bih zelela da osvoji sve sto se moze osvojiti, ma mec da ne izgubi, proglasavanje buducih dogadaja ne vidim kao nesto znacajno za samu igru/uticaj na istu, sem okvirnog pokazatelja forme i ranije tradicije na turniru, dobro ,to verovatno znaci ljudima koji se klade, medijima da podizu citanost svojih izdanja ,i vama ovde sto igrate igrice pogadjanja buducnosti .Novak cini se ima zreb pun izazova na ovom RG, interesuje me igra, nosenje sa pritiskom, ocekivanje da li je doslo vreme da je sve na svom mestu sto se forme i zdravlja/fizicke spreme, tice da ima sansu da se ravnopravno bori za titulu i mesto istoriji retkih koji imaju CGS.
                Sto se Nadala tice,suludo je na bilo koji nacin potcenivati apsolutnog kralja sljake, do sada i ponajboljeg igraca Open ere (po mom misljenju)retoricki receno , fascinantnog takmicara i stratega.
                Sto ce reci
                Idemo Novace
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Danas prvi Noletov mec na ovogodisnjem RG.
                  Strpljivo, pametno, agresivno, onako kako ti znas najbolje-igraj, "skupljaj" gemove, setove, meceve.
                  Kao sto si i sam rekao fokusiraj se samo na sledeci mec, nista unapred, idemoooooo Noleeeeeeeee, srecno ti bilo
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Nole trenira pred prvi mec


                    Last edited by Zzz; 26-05-14, 09:36.

                    Comment


                    • AIR
                      Ko je to sa Noletom?

                      Comment


                      • Nole ostvario san, izljubio se sa Tigricom

                        Comment


                        • Dok nije počeo Novak, jedna lična konstatacija:

                          #duplailjadarka #karijerni slem
                          proknjiženo, nego kako
                          sigpic

                          Comment


                          • Nadam se da će uspjeti danas da odigra krećemo u borbu za titulu, pa šta bude IDEMOOO
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Dok nije počeo Novak, jedna lična konstatacija:

                              #duplailjadarka #karijerni slem
                              proknjiženo, nego kako
                              I još jedna lična konstatacija.... samo ti knjiži, ali nemoj ovde, molim te...

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                I još jedna lična konstatacija.... samo ti knjiži, ali nemoj ovde, molim te...

                                Proknjiženo kako dolikuje na temi igrača koji ima pola godine igra najbolji tenis od sve konkurencije.
                                Zar se treba femkati i zazirati od stvarnih želja utemeljenih na realnosti?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X