Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva velicina od Covjeka http://novakdjokovicfoundation.org/v.../2014.737.html

    Comment


    • RG oprema

      Comment


      • Interview sa Noletom
        http://www.twitlonger.com/show/n_1s1qj6s

        Comment


        • Ne može bez tamne kombinacije sviđaju mi se ovi gornji djelovi trenerke, a ova boja mi je odlična
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Ljudini svaka čast!
            U veoma teškom trenutku se izdigao iz opšte poznate situacije. Naklon do poda.
            Samo neka nam je zdrav.
            Hvala mu za ovo malo radosti u ovo teško vreme.
            Trenutak kada sam shvatio da će uspeti je bio onaj "incident" sa nevinom dečicom(roditelji ).
            Onaj pogled je značio samo jedno, uradiću sve da pobedim. I uradio je. ;)

            Uniqlo RG: imaju vrlo čudnu politiku cena. Ista cena je za majicu, šorts i donji deo trenerke?!
            Boje mu ne izgledaju privlačno, ali možda moraju da budu takve za šampiona RG-a.

            Uzdravlje

            Comment


            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • LJudina!!!!! Odma sam retvitovao... Prava steta je sto samo kad se dese ovakve stvari mi se obedinujemo... Bravo Novace, golem si ti covek pre svega!
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by SonjaFan View Post
                  Ljudi, ne sjecam se meca na dva dobijena u kojem je Nole imao vise winnera (jos vise vredi sto je to bilo na sljaci)

                  Spoiler



                  Valjda zna cssr
                  Imao


                  Al opet- mnogo je lakse pogoditi winner na brzoj podlozi u Sanghaju nego na sljaci
                  Last edited by Zzz; 20-05-14, 00:49.

                  Comment


                  • Generalnogledano mozemo biti prezadovoljni prikazanim u finalu protiv Rafe.Titula je ono sto se pisei pamti,sigurno mnogo znaci za samopouzdanje i nekako je spojena sa trenutnim desavanjima sa poplavom u Srbiji.Svi ovi faktori mogu dati jednu sliku meca koji je na kraju imao jedan realan ishod svega unapred pomenutog.Sto se tice samog dwsavanja na terenu i Novakove igre moze se recida je bilo svega i svacega.Naravno peharu se u zube ne gleda aliovo je ipak bilo prelako protiv Rafe narociti 2. i 3 .set ,moj genealni utisak nije Rafa bio ni na 50 % svojih mogucnosti na sljaci.Naravno nije to Novakova krivica aliRafa je odigrao jedan isodprosecni mec na sljaci.Verovatno jos uvek oseca posledice povrede ledja(najbolji pokazatelj slab efekat servisa na celokupnu igru) neobicno slab odnos vinera/UE sa takvom pasivnom igrom nema sta da traziprotiv slabijih igraca a o Novaku da i ne govorim.Mnogo kvalitetniji mec Rafa je odigrao u 1/2F tako da je moj utisak da nije fit sa ledjima i da sve baca na RG.Na kraju ni Novak nije bio nacisto kako ce odigrati ovaj turnir ai je ispalo najbolje moguce i dobra uvertira za RG.Nadam se da se nece previse opterecivati problemima poplava u Srbiji i regionu nego prionuti dobroj pripremi za RG i napokon cuti himnu na centralnom terenu .Kakav bi to poklon bio za napacen narod u Srbiji.Novace poginina terenu za titulu na RG,a nakon toga sve ostalo u zivotu sto ti predstavlja prioritet

                    Comment


                    • One of the best football players came to watch tennis...RESPECT.
                      OVAKO

                      Comment


                      • U subotu pre podne pre nego što je Novak prozvao BBC i CNN da ne obaveštavaju o ovoj našoj nesreći, pregledala sam sajt BBC i Sky Newsa.
                        BBC je imao neki tekst i tražio je od čitalaca da napišu ako nešto znaju, postave slike, dok Sky nije imao ništa, ali ni jedan jedini redić napisan, što me je prilično iznenadilo s obzirom da su za vreme bombardovanja iz Skya najobjektivnije obaveštavali, imali svog dopisnika ovde koji je posle izdao i knjigu o tome i bio nam prilično naklonjen.. no...



                        Jučerašnji Novakov intervju za Sky, uživo
                        Last edited by miloolja; 20-05-14, 15:17.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          @proudNolee
                          Zreb za RG je 26.05.2014 i trebalo bi da bude live prenos na sajtu RG.
                          ne moze zreb da bude 26, kad turnir pocinje 24

                          Comment


                          • http://balkans.aljazeera.net/blog/no...risti-za-ljude
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Naježi se čitajući ovaj tekst
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Auu kakav tekst, bravo.

                                SMS na 1003

                                Comment

                                Working...
                                X