Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djokovicev gest nakon mecha je mene lichno kupio za sva vremena,neka mu BOG podari zdravlje i svu mogucu srecu,toliko,ne volim da duzim i ako zasluzuje da se napishe esej o njemu.
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Velika, velika pobeda.
      Kad se sjetim da nismo znali hoce li Nole uopste igrati zbog ruke...ova titula (i naravno informacija da je ruka ok) bas raduje
      Naravno vazna je i zbog samopouzdanja koje treba biti pred RG na najvecem mogucem nivou.
      Nole je danas oscilirao- ocajan pocetak meca kad je poklonio Rafi prednost od dva brejka, posle dobra igra i zamalo izjednacenje...U drugom i trecem setu uvek na pocetku uzeo brejk pa ga je izgubio pa opet uzeo. Pravi rollercoaster
      Opet sam se odusevila Noletovom igrom kad je na 'svom nivou' Jeste da me iznervirao uvek kad je izgubio prednost a u trecem setu sam pomislila da je gotovo kad je Rafa izjednacio na 3:3...ali kad se sve to sabere pobeda je jos sladja

      A ono sto je na kraju ucinio za Srbiju i Bosnu ne treba komentar...veliki je on covek i ponosna sam sto sam njegov fan

      P.S: Jest mi drago i zbog Beckera, konacno je bio tamo da vidi Noleta sa titulom. Vajda & Becker

      Last edited by Zzz; 18-05-14, 21:52.

      Comment


      • Noletov interview posle meca



        Noletov hot shot

        Comment


        • Prezadovoljan sam kako je Nole danas odigrao, i kako je zracio samopouzdanjem, i mirnocom.
          Meni smeta, zameranje Nolu,na neke greske u toku meca, u ovoj situaciji, kada smo svi odusevljeni,pobedom i titulom. Pa nije on supermen ili masina da ne pogresi. Zamera mu se da gubi koncentraciju,lose pocinje mec, cesto pravi bezpotrebne neiznudjene greske, gubi prednost brejka,ne iskoriscava sanse, iako je znatno bolji od Nadala. Ja sam srecan, sto imamo Nola, i to bas ovakvog, sa svim svojim vrlinama i manama. Pa on je toliko bolji od Nadala, da i uz sve te "manjkavosti", a ko ih nema od vodecih tenisera, pobedjuje. Takodje, sve je sa rukom u redu, sto se pri ovakvom intenzitetu meca i potvrdilo. Sa zadovoljstvom i nestrpljenjem, ocekujem R.G.i zelim Nolu da ga zdravlje sluzi, na zadovoljstvo svih nas.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Ljudi ne mogu da vam opisem koliko mi je znacila Novakova pobeda danas. Posle prepodnevnog volontiranja uspeo sam da ugrabim vremena da prezalogajim nesto i odgledam nestvara treci set. Ne znam da li sam ja to gledao drugim ocima ali nivo tenisa koji su prikazali je nestvaran. dugo nisam video ovakvog Nadala, ali Novak na koji je nivo podigao svoju igru posle 3:3... pa to nisu brzine,postotci, ne moze se to izmeriti, to je srce!
            Po ko zna koji put pojacao mi je osmeh na licu i dao prekopotrebnu snagu za naredne dane.

            Uzdravlje ljudi, nema stajanja, Novak je primer sta se sve u zivotu moze postici iskrenom borbom. A sad iako mi se oci sklapaju na miru i sa uzivanjem da procitam vase danasnje postove

            edit: zaboravih da pomenem da sam danas u akciji upoznao Sasu Ozma, mnogo gotivan i normalan lik, zadivljen sam koliko lik koristi svoj koliko toliko status javne licnosti da uputi ljude i pomogne
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment




            • Comment


              • Haha

                Comment


                • ...

                  Nole za B92: Srbija zaslužuje pomoć

                  Novak Đoković izjavio je posle titule na turniru u Rimu da je srcem i mislima uz narod u Srbiji, kao i da će pokušati da pomogne na što je moguće više načina.



                  Takođe, Đoković je ponovio da mu je neprijatno da govori o tome koliko lično izdvaja, ali da će pomoć svakako uslediti.

                  “I dalje sam tužan. Deo mene jeste srećan što sam igrao dobro i što sam osvojio turnir ove nedelje, ali sam s druge strane bio mislima u Srbiji. Moje srce je uz naš narod i uz sve one koji prolaze kroz dosta muka i poteškoća, koji su izgubili svoje domove i najmilije, mnogo takvih ima“, počeo je Novak priču za B92.

                  “Obrenovac – video sam slike, pratim svaki dan, poslednja tri-četiri dana sam na telefonu, pričam s familijom i prijateljima, s kim god mogu, kako bih dobio što više informacija i kako bih barem na neki način učestvovao. Nisam prisutan tamo i pokušao sam da doprinesem onoliko koliko sam mogao, zajedno sa Nenadom, sa svojim timom i sa svima koji su učestvovali u onoj akciji“, dodao je Đoković.

                  Srpski teniser kazao je da će oporavak trajati dugo i istakao je da je spreman da pomogne.

                  “Kada se poplave završe, onda treba što više novca, donacija, pomoći iz sveta kako bi proces oporavka bio što kraći. Da li će trajati mesecima ili godinama, to zavisi od pomoći koje dobijamo. Nadam se da će ljudi ostati jaki. Neugodno mi je da govorim o svojoj, privatnoj pomoći koju ću da dam sigurno kada dođe trenutak. Ono što najaktivnije radim i ne samo ja, nego moja porodica, moja verenica i svi ljudi u fondaciji, jeste da širimo svest o tome šta se dešava. Fondacija je veoma aktivna, pristiže pomoć iz sveta – iako ljudi znaju da se mi bavimo školama i vrtićima, dok god traje ova kriza pravićemo izuzetak i sva pomoć koja sada stigne na našu fondaciju biće namenjena oporavku od poplava. Nakon toga ćemo, u saradnji sa Vladom Srbije i ostalim institucijama, pokušati da što više pomognemo u obnovi vrtića i škola“.



                  Đoković je posle polufinala na konferenciji za novinare apelovao na strane medije da više pažnje posvete problemima na Balkanu.

                  “Pokušali smo da pokažemo svetu šta se događa jer oni nisu shvatili ozbiljnost situacije – međunarodni mediji očigledno nisu dovoljno prenosili o poplavama u Srbiji. Koliko sam video, u poslednja 24 sata ima više toga – da li je to zbog mene ili ne, ne znam, ali najbitnije je da se priča o tome jer zaslužujemo da dobijemo tu pomoć. Nacija smo koja je dosta propatila u poslednjih 20 godina, hvala svim ljudima koji su volontirali da pomognu drugima, koji su bili složni i pokazali dobro srce“.

                  Novak je ponovio da je pratio zbivanja putem interneta i zahvalio se svima koji su pomogli da se situacija koliko-toliko poboljša.

                  “Hvala i svim sportistima – video sam akcije Janka i Viktora, Rakočevića, Dejana Stankovića, fudbalera Zvezde, Partizana, Vojvodina... Nemojte da zamerite ako sam nekoga zaboravio, ali pratio sam sve vesti i video sam da ima mnogo dobrih ljudi koji žele da pomognu i da svoju profesiju stave u drugi plan. S te strane je i meni malo neugodno što sam igrao ovaj turnir i što nisam mogao fizički da pomognem“, zaključio je Novak za B92.

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Evo tu malo duzi highlights

                    Comment


                    • Comment


                      • Ljudi, ne sjecam se meca na dva dobijena u kojem je Nole imao vise winnera (jos vise vredi sto je to bilo na sljaci)




                        Valjda zna cssr

                        Comment


                        • Sto je lepo uvek cuti, na Sky - svi znamo da je Rafa "kralj sljake", ali kada igraju Nole i Rafa sa 1oo%, pobedice Nole.
                          Neutralno misljenje
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment



                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Evo i jedne slike sa onom bebom

                              Comment


                              • Najzad, kompletan meč: http://rgfootball.net/viewtopic.php?t=96871

                                Comment

                                Working...
                                X