Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    ма ова година је пропала још на аустралија опену...
    Ne, nego je pocela posle Majamija i IV.

    Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Očekivno se preskače Madrid.
      Ali ako se ispostavi da je povreda ozbiljnija(Novak se ne pojavi u Rimu ili na RG), onda je to veliki minus za ceo tim oko Novaka(i odluke da igra MC). To im nikad ne bi zaboravio.
      Videćemo. Dobro je biti optimista i čekati realne vesti.

      Comment


      • Novak je glavni i jedini krivac za ovo.

        Kakav glup potez u MCu
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by MatijaT View Post
          Puff, daj Boze da je tako kao sto pisete.. Da samo zeli da mu se povreda ne vrati, ali u izjavi pise da se povratila, a nije cak ni trenirao?
          Koliko sam shvatila...
          Novak je po preporuci ljekara mirovao ovih 10+ dana posle MC-a...onda je pokusao da trenira i opet osjetio bol.
          E sad da li to znaci da treba dalje da miruje ili da je povreda ozbiljnija i ne moze 'samo tako' da prođe...

          Izvinjavam se ako nekom smeta ali ja jednostavno ne mogu biti pozitivna kad je povreda u pitanju. Jos se trudim da sto manje pisem...

          Comment


          • Kada bi gledali sa vedrije strane na brige oko povrede rekao bi da je konacno nesto naucio od Rafe i strikana.
            Sto se mene tice ne treba birati sredstva za operaciju RG2014 a cilj opravdava...

            Napisah ovo da malo opustim i vas i sebe, mada tresu mi se ćega kada čitam da se povreda čak i vratila punom silinom.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Da li je moguće da je Žile veći optimista (trenutno) od vas?

              Otkud Madrid u najavi? Baš sam se iznenadila, jer sam ga sigurno "brisala" ove godine. Pod pretpostavkama da su u pitanju: obaveze prema organizatorima i sponzorima, pa se čekao poslednji momenat za povlačenje, kao i da je nesrećno izabrana retorika malo pomutila raspoloženje među navijačima ili namerno izabrana (videćemo).. tek razloga za brigu mislim da nemamo.. bar ne do početka Rima.

              Nedostajala sam vam, priznajte.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jesi, malo mi je lakse.

                Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Gde je ovo Olja?

                    Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Majami.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Hvala .

                        Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Puna podrška Noletu, koga briga za Madrid vratiće se sledeće sezone. Sada je bitno da se sanira povreda što pre i da izađe spreman za RG. Možemo mi da pametujemo koliko je zaista bilo kobno što je igrao polufinale MC protiv Rogera ali šta je tu je.

                          Nedaj se Nole, uz tebe smo!

                          Comment


                          • Vratila se Olja

                            Ovo me za sad uopšte ne zabrinjava, ako dođe do preskakanja Rima e onda ću malo da se zabrinem, vodum se činjenicom da nisu djeca već odrasli ljudi koji bi trebalo da znaju šta rade i šta je za njih (Novaka) dobro a šta ne, ne osuđujem ih zbog igranja MC zato što da je postojala opasnost od ozbiljne povrede koja bi mogla da zezne cijelu sezonu vjerovatno ga ne bi pustili da igra (nadam se da me neće demantovati) što se tiče preskakanja Madrida, nekako smo se svi ovdje nadali da će to da se desi, mislim da nema ozbiljne opasnosti sa povredom već da jednostavno hoće sebi da da još malo vremena da do Rima to bude 100% ok. Vidjet ćemo, vrijeme će pokazati, ali mislim da od ponedeljka gledamo Novaka
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Vratila se Olja

                              Ovo me za sad uopšte ne zabrinjava, ako dođe do preskakanja Rima e onda ću malo da se zabrinem, vodum se činjenicom da nisu djeca već odrasli ljudi koji bi trebalo da znaju šta rade i šta je za njih (Novaka) dobro a šta ne, ne osuđujem ih zbog igranja MC zato što da je postojala opasnost od ozbiljne povrede koja bi mogla da zezne cijelu sezonu vjerovatno ga ne bi pustili da igra (nadam se da me neće demantovati) što se tiče preskakanja Madrida, nekako smo se svi ovdje nadali da će to da se desi, mislim da nema ozbiljne opasnosti sa povredom već da jednostavno hoće sebi da da još malo vremena da do Rima to bude 100% ok. Vidjet ćemo, vrijeme će pokazati, ali mislim da od ponedeljka gledamo Novaka
                              Nadam se da je tako a on ce se Nadalu svedno pribliziti na rang listi

                              Comment


                              • Nole stigao u Beograd, oporavak u Beogradu sto znaci da ce Marijana to da sredi... Srecno.

                                Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X