Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=danilo994 link=topic=478.msg107251#msg107251 date=1258845402]
    ????? ???? ????? ???? ?? ??-????
    [/quote]

    Jesam.
    Jednom si pricao, neka crvena trenerka ili tako nesto.
    Zaboravio sam pravo da ti kazem.

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      ????? ??? ?????? ????????? ? ???????? ???? 8)

      ??, ?? ?? ??????? ?? ????, ?????? ?? ?? ?????? ? ???? ????????????...?? ???? ????????? ?????? ?? ???????? ? ?? ?? ???? ??????...
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=danilo994 link=topic=478.msg107255#msg107255 date=1258845692]
        ????? ??? ?????? ????????? ? ???????? ???? 8)

        ??, ?? ?? ??????? ?? ????, ?????? ?? ?? ?????? ? ???? ????????????...?? ???? ????????? ?????? ?? ???????? ? ?? ?? ???? ??????...
        [/quote]


        Takodje.
        Ja kada pomislim na Adidas, uvek mi na pamet prvo padne Novak.

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          http://www.youtube.com/watch?v=221nJ...layer_embedded
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            http://www.b92.net/sport/teme/ozmo.p...;nav_id=393965
            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Đoković: Spreman sam!
              | 08. 01. 2010. - 00:02h | Komentara: 7

              Novak Đoković je stigao u Melburn. Najbolji srpski teniser je posle priprema koje je obavio na Alpima i u Dubaiju, konačno stigao na australijski kontinent. Juče je u punom ritmu odradio dvočasovni trening na terenima centra „Kujong“ gde će naredne nedelje igrati na čuvenoj egzibiciji.

              - Verujem da ću se adaptirati na vremenske uslove i biti spremniji nego prošle godine. Tada sam predajom završio takmičenje u četvrtifinalu Australijen opena, nije moglo biti gore. Uvek želim najbolje da prikažem na grend slem turnirima, zaista verujem da mogu da igram još bolje ove sezone. U Melburn sam došao desetak dana pre starta grend slema, dotle ću odigrati nekoliko mečeva i biti spreman sto odsto - poručio je Novak, dodavši da je sa trenerom Todom Martinom radio na poboljšanju servisa i voleja, ali i drugim varijacijama u igri.
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                http://www.youtube.com/watch?v=gsFJ198fUmI
                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Novaka smaraca Djokovica ne mogu da podnesem.
                  Toliko mi se smucio sa milion predaja meceva i neke povrede koje veze nemaju sa igrom.

                  On drugi?!
                  Bruka za tenis!!!

                  Ima barem 5 igraca koji su to vise zasluzili od njega.
                  Kako lep si Rafaele
                  sve bi cure tebe htele!
                  Protiv njih se stalno boris
                  jer ti samo tenis volis!

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Novakove povrede i predaje meceva?
                    Pa ko je prosle godine odigrao i dobio najvise meceva na ATP Tour-u?

                    I molim te nabroj mi tih 5 igraca, bas da cujem.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=Tmac link=topic=478.msg113572#msg113572 date=1265308840]
                      Novakove povrede i predaje meceva?
                      Pa ko je prosle godine odigrao i dobio najvise meceva na ATP Tour-u?

                      I molim te nabroj mi tih 5 igraca, bas da cujem.
                      [/quote]


                      Zdravo i tebi moderatoru Tmac

                      Evo, po meni, a to je cinjenica, pre Novaka bi morali da budu bolje plasirani, da je neke pravde
                      1. Rafael Nadal - (najbolji teniser ikada)
                      2. Huan Martin Delpotro
                      3. Endi Marej
                      4. Marin Cilic
                      5. Endi Rodik

                      Pa i Verdasko.

                      Nije Djokovic taj kalibar zato i dobija poklonima to drugo mesto a ne svojom zaslugom.
                      Nema veze na sledecem turniru ce ga izgubiti.

                      Za mene je tezak luzer.
                      To je samo moje misljenje.
                      Kako lep si Rafaele
                      sve bi cure tebe htele!
                      Protiv njih se stalno boris
                      jer ti samo tenis volis!

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Mrzi me da pisem dug post i da ti obrazlozim sve zasto nisi u pravu za Novaka i zasto ovih 5 igraca nisu bolji od njega.
                        U svakom slucaju to je tvoje misljenje, a iako je pogresno ja ga postujem.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=Tmac link=topic=478.msg113579#msg113579 date=1265310835]
                          Mrzi me da pisem dug post i da ti obrazlozim sve zasto nisi u pravu za Novaka i zasto ovih 5 igraca nisu bolji od njega.
                          U svakom slucaju to je tvoje misljenje, a iako je pogresno ja ga postujem.
                          [/quote]


                          U redu moderatoru Tmac i ja cenim tvoje misljenje
                          Kako lep si Rafaele
                          sve bi cure tebe htele!
                          Protiv njih se stalno boris
                          jer ti samo tenis volis!

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Marej bolji od Noleta ? Verdasko? Rodik? Cilic?

                            Buahahahahhah !!!!!

                            I ko je prosle sezone odigrao najvise meceva i ostvario najvise pobjeda bez ijedne povrede ?????

                            Ko je poslednji sprijecio Federera da ne udje u gren slem finale pobjedivsi 3-0 ?

                            Ko je razbio Nadala u poslednja 3 medjusobna duela ?
                            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=Aleksa RS link=topic=478.msg113834#msg113834 date=1265393823]
                              Marej bolji od Noleta ? Verdasko? Rodik? Cilic?

                              Buahahahahhah !!!!!

                              I ko je prosle sezone odigrao najvise meceva i ostvario najvise pobjeda bez ijedne povrede ?????

                              Ko je poslednji sprijecio Federera da ne udje u gren slem finale pobjedivsi 3-0 ?

                              Ko je razbio Nadala u poslednja 3 medjusobna duela ?
                              [/quote]


                              Aleksa RS ja cenim tvoje misljenje, ali mislim da je Djokovic zrtva svoje fizicke nedovoljne pripreme i spremljenosti, i da zato stalno uzima tjam aute i da nikada nece biti sampion broj 1 od njega.

                              to stoje izgubio Nadal od njega je zbog toga sto Nadal ima povredu kolena, a ne zato sto je Djokovic bolji.
                              To jemoje misljenje.
                              Isto tako ti teniseri su bolji od Djokovica i to ce ova sezona pokazati.
                              Nadal je najbolji igrac svih vremena.
                              Zato sto se i Federer dopinguje pisao sam o tome vec.
                              Kako lep si Rafaele
                              sve bi cure tebe htele!
                              Protiv njih se stalno boris
                              jer ti samo tenis volis!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                I ja postujem tvoje misljenje, ali ga ne uvazavam.

                                Ne znam po kom osnovu tvrdis da su Marej i kompanija koju si naveo bolji od Novaka. Novak se poslednjih godinu dana popravio, mislim na fizicku spremu.
                                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                                Comment

                                Working...
                                X