Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post


    Don radi posao.

    Comment


    • BkkAJfmCUAA9MwP.jpgBkj_5PZCcAAI369.jpgBkj_k5yCIAAZeVZ.jpgBkj77k8CYAAjrZf.jpg

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Don radi posao.
        Pa odavno on odbija da imitira Nadala, kakve to sad ima veze sa Bekerom
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa odavno on odbija da imitira Nadala, kakve to sad ima veze sa Bekerom
          Tacno je da neko vrijeme ne imitirao Rafu. Ali ovaj dodatak je bockanje: "Za Rafu to nije vise sala." Psiholoski rat.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Tacno je da neko vrijeme ne imitirao Rafu. Ali ovaj dodatak je bockanje: "Za Rafu to nije vise sala." Psiholoski rat.
            Ma daj, kakav psiholoski rat, odavno je on prestao da imitira Nadala i vise puta je rekao bas taj razlog.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Slazem se sa NI-jem, drugaciji je NACIN na koji to saopstava.

              Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

              Comment


              • Dobro, neka vam bude, ova izjava ce sad da ubije Nadala u pojam toliko, da nece moci da se sastavi na sljaci
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Njega cemo u pojam na francuskoj prashinchini, a ovo su Donove fore za ujka Tonija

                  Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Dobro, neka vam bude, ova izjava ce sad da ubije Nadala u pojam toliko, da nece moci da se sastavi na sljaci
                    Gde je ta izjava da je vidim i ja ???

                    Hvala

                    Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Gde je ta izjava da je vidim i ja ???

                      Hvala

                      Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
                      Ako zelis original izjavu:
                      http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi...2cf18256a.html
                      U 08:20

                      P.S: Mislim da to nema veze sa Donom al ajde
                      Last edited by Zzz; 06-04-14, 22:18.

                      Comment


                      • This is my book #ServeToWin in many different languages... Did you read it? #proud #NoleFam #glutenfree

                        Comment


                        • Slike iz 'Che Tempo Che Fa' Tv Show

                          https://www.facebook.com/media/set/?...8410540&type=1

                          Comment


                          • Beker je uvijek volio da bocne, uvijek volio da pokaze samouvjerenost protivnicima. Jednom je rekao da je zapravo njegov najbolji udarac bio govor tijela izmedju poena. Drugi put je pak pricao kako je dobacivao protivnicima dok bi sjedio izmedju gemova. (Tako nesto vise nije moguce jer su stavili mikrofone.) Sumnjam da on Novaka ne poducava vaznosti psiholoskog rata.

                            Da li je u nacinu prezentacije bilo toga sinoc? Meni se cini da. S druge strane neko ko bolje zna talijanski nego ja i ko bolje zna Novakove manire nego ja, moze to bolje da procijeni.

                            Comment


                            • Ova mi je najdraža
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by SonjaFan View Post
                                Ako zelis original izjavu:
                                http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi...2cf18256a.html
                                U 08:20

                                P.S: Mislim da to nema veze sa Donom al ajde
                                Ima li neko ko zna italijanski da nam prenese par najbitnijih stvari koje je Novak rekao i uglavnom tih par minuta od 8:20 ? Znaci nesto vise nego sto je B92 preneo (ili kopirao od drugih). Hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X