Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Velja_JA View Post
    Pretvori nam se tema u KK CZ

    Ajd sad nemoj cepidlaciti dok traje pauza do MC-a, nije na odmet malo i kosarke sa Noletom u paketu
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by Petra View Post
      dok traje pauza do MC-a
      vidjecu ja da sastavim neki mini kviz, pitalice ili tako nesto, naravno ako nekog zanima......posto nole nece igrati do sredine aprila a tema opasno prijeti da se pretvori u fejsbuk stranicu xexe

      Comment


      • Slike i video iz ovog ugla nisu bili Ko ne želi nek ne otvara... a neću više...

        Spoiler
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by cssr View Post
          vidjecu ja da sastavim neki mini kviz, pitalice ili tako nesto, naravno ako nekog zanima......posto nole nece igrati do sredine aprila a tema opasno prijeti da se pretvori u fejsbuk stranicu xexe
          Ako ce kviz biti ili pitalice o tenisu ja cu biti od najgore dece, ustvari verujem najstarije, a vijuge zakrzljale, a nisam ni teniski strucnjak
          @Proud-Krajinovic ili plave okice izguglaj koji su broj da vidis dal odgovara
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Petra View Post
              Ajd sad nemoj cepidlaciti dok traje pauza do MC-a, nije na odmet malo i kosarke sa Noletom u paketu
              Moram malo, moramo odrzati intezitet na temi ;)

              Kao što mi je bilo skroz ok kad je Vića bio na Partizanovoj tribini i pevao, skroz mi je ok i da Novak podržava CZ.

              Vića lepše peva if ju ask mi

              Comment


              • Uvijek mi je bilo i biće potpuno svejedno za koga navija Novak, neka navija za koga hoće
                A za koga god navijao lijepo je vidjeti kako je onako strastven navijač, i baš podržava svoj tim
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by Velja_JA View Post
                  Vića lepše peva if ju ask mi
                  Peva lepše... može, nemam ništa protiv
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Velja_JA View Post
                    Moram malo, moramo odrzati intezitet na temi ;)

                    Kao što mi je bilo skroz ok kad je Vića bio na Partizanovoj tribini i pevao, skroz mi je ok i da Novak podržava CZ.

                    Vića lepše peva if ju ask mi
                    Vica lepse peva
                    Pa jel si ti cuo Noleta, a?
                    Na rumunskom peva super a tek na srpskom
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment




                    • Zar može Vića bolje od ovog
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Ko hoće da uči..... učitelj uopšte nije loš...



                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Tema je takva da se sem teniskog isprati i ponesto iz dela javnog/privatnog zivota Novaka kao sto je ova prigoda bila, valjda se nece pretvoriti u neku navijacku raspravu koja nema zajednicki imenitelj sa nazivom iste.
                          @Petra, a mi smo sve pa strucanjci za tenis

                          Odgledah sinoc F Miamia - jubilarni treci put Juuu , kakva igra ,kakav easy-power, varijacije umesto ocekivanih dugih relia, steta sto onaj DS ne prodje bili bi zastupljeni gotovo svi udarci kojima je pogadjao winere i osvajao poene,vrhunska taktika uz faktor iznenadjenja, forsiranje FH umesto BH,vise skracena BH dijagonala nego paralela, odlican kick na 2 servis, protivnik zbunjen, razvucen na svim delovima terena. Uzivanje, oslobodjeno neizvesnsti kao kada ocekujes krajnji ishod, vidis ponesto sto u prvom gledanju promakne. Cak je i Visko rekao nesto u stilu da ovaj Novakov mec treba pokazivati mladim teniserima...
                          Da li ce ovo nesto znaciti za sljaku, ostaje da vidimo, misljenja sam da mozda ne bi bio lose da preskoci Madrid, a da u Rimu dodje bliczu vrhunca forme ,pa da krene na RG jako i sigurno od samog pocetka.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Zarad upotpunjene priče o 2007-oj iz Fedal vizure.

                            Spoiler

                            Na putu do trofeja, Đoković je savladao prvoplasiranog, drugoplasiranog i trećeplasiranog igrača (Rogera Federera, Rafaela Nadala i Endija Rodika) u tri uzastopna dana. Đoković je bio prvi igrač kome je to uspelo još od Borisa Bekera 1994. Takođe, Đoković je postao drugi teniser, posle Tomaša Berdiha, koji je uspeo da savlada i Federera i Nadala od kada su postali dominantni na ATP listi.

                            Comment


                            • Originally posted by Maxx-a View Post
                              Tema je takva da se sem teniskog isprati i ponesto iz dela javnog/privatnog zivota Novaka kao sto je ova prigoda bila, valjda se nece pretvoriti u neku navijacku raspravu koja nema zajednicki imenitelj sa nazivom iste.
                              @Petra, a mi smo sve pa strucanjci za tenis

                              Odgledah sinoc F Miamia - jubilarni treci put Juuu , kakva igra ,kakav easy-power, varijacije umesto ocekivanih dugih relia, steta sto onaj DS ne prodje bili bi zastupljeni gotovo svi udarci kojima je pogadjao winere i osvajao poene,vrhunska taktika uz faktor iznenadjenja, forsiranje FH umesto BH,vise skracena BH dijagonala nego paralela, odlican kick na 2 servis, protivnik zbunjen, razvucen na svim delovima terena. Uzivanje, oslobodjeno neizvesnsti kao kada ocekujes krajnji ishod, vidis ponesto sto u prvom gledanju promakne. Cak je i Visko rekao nesto u stilu da ovaj Novakov mec treba pokazivati mladim teniserima...
                              Da li ce ovo nesto znaciti za sljaku, ostaje da vidimo, misljenja sam da mozda ne bi bio lose da preskoci Madrid, a da u Rimu dodje bliczu vrhunca forme ,pa da krene na RG jako i sigurno od samog pocetka.
                              Ja sam pisala u vezi onog kviza ili pitalice ako bude
                              Normalno da je tema takva da se isprati ponesto iz dela javno-privatnog zivota Noleta

                              Sto se tice strucnosti za tenis, tu jesam najgora, al ja se i salim malo, ma bre meni je bitno da sam navijac Noletov, a kolko sam upucena u riterne, forhende , bekende, slajsove itd., meni manje vazno, procitam postove strucnjaka, pa mi bude jasnije
                              Last edited by Pertla; 03-04-14, 19:37.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Tema je takva da se sem teniskog isprati i ponesto iz dela javnog/privatnog zivota Novaka kao sto je ova prigoda bila, valjda se nece pretvoriti u neku navijacku raspravu koja nema zajednicki imenitelj sa nazivom iste.
                                @Petra, a mi smo sve pa strucanjci za tenis

                                Odgledah sinoc F Miamia - jubilarni treci put Juuu , kakva igra ,kakav easy-power, varijacije umesto ocekivanih dugih relia, steta sto onaj DS ne prodje bili bi zastupljeni gotovo svi udarci kojima je pogadjao winere i osvajao poene,vrhunska taktika uz faktor iznenadjenja, forsiranje FH umesto BH,vise skracena BH dijagonala nego paralela, odlican kick na 2 servis, protivnik zbunjen, razvucen na svim delovima terena. Uzivanje, oslobodjeno neizvesnsti kao kada ocekujes krajnji ishod, vidis ponesto sto u prvom gledanju promakne. Cak je i Visko rekao nesto u stilu da ovaj Novakov mec treba pokazivati mladim teniserima...
                                Da li ce ovo nesto znaciti za sljaku, ostaje da vidimo, misljenja sam da mozda ne bi bio lose da preskoci Madrid, a da u Rimu dodje bliczu vrhunca forme ,pa da krene na RG jako i sigurno od samog pocetka.
                                Nece sigurno da preskoci Madrid jer sta je sladje nego potuci Rafu na sljaci u Madridu

                                Comment

                                Working...
                                X