Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Koja sreca
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Last edited by miloolja; 01-04-14, 18:39.

      Comment


      • clanak u glasu j. od prije tacno 11 god.

        @#
        www.glas-javnosti.co.yu I n t e r n e t i z d a n j e Četvrtak, 3. 4. 2003.

        Novak Đoković, naš najprespektivniji teniser, kreće u profesionalne vode

        Biser za brušenje



        Novak Đoković, teniser Partizana i naš trenutno najuspešniji i najtalentovaniji mladi teniser, sa nepunih 16 godina našao se u Devis kup reprezentaciji. U samo dve godine postigao je zapažene rezultate. Trostruki je prvak Evrope do 14 godina, prvi na evropskoj rang listi do 14 godina 2001. i do 16 godina prošle godine, pobednik je prestižnog "Prins kupa"...Zaista, impresivan učinak koji ovog dečaka već sada promoviše u najvećeg talenta Starog kontinenta.

        - Talenat je evidentan, pitanje je kako malog Novaka dovesti u perspektivi do najboljih seniora - ističe direktor TK Partizana Matija Jašović na konferenciji za novinare, upriličenoj povodom poziva Đokovića u reprezentaciju.- Partizan, međutim, nije u mogućnosti da isprati velika finansijska ulaganja. Nadamo se da će nam država pomoći.

        Mladi Đoković je pod budnim okom Nikole Pilića i trenira u kampu u Nemačkoj, gde je sve podređeno tenisu i uspehu.
        - Fantastično se osećam u kampu Nikole Pilića. Od njega se može mnogo naučiti. Fantastičan je pedagog i stručnjak. Mnogo sam napredovao u kratkom vremenskom intervalu. A već od leta ću i na profesionalne turnire.

        - Novak je od Saveza dobio vajld karte za četiri profesionalna turnira koji se održavaju u našoj zemlji - kaže Dušan Grujić, predsednik kluba. - Njemu vreme "curi" i svaki dan je bitan. Stoga se iskreno nadam da će Ministarstvo prosvete i sporta imati sluha da pronađe način i finansira program ovog vanserijskog tenisera.

        S. Stojanović

        Comment


        • Originally posted by cssr View Post
          clanak u glasu j. od prije tacno 11 god.

          @#
          www.glas-javnosti.co.yu I n t e r n e t i z d a n j e Četvrtak, 3. 4. 2003.

          Novak Đoković, naš najprespektivniji teniser, kreće u profesionalne vode

          Biser za brušenje



          Novak Đoković, teniser Partizana i naš trenutno najuspešniji i najtalentovaniji mladi teniser, sa nepunih 16 godina našao se u Devis kup reprezentaciji. U samo dve godine postigao je zapažene rezultate. Trostruki je prvak Evrope do 14 godina, prvi na evropskoj rang listi do 14 godina 2001. i do 16 godina prošle godine, pobednik je prestižnog "Prins kupa"...Zaista, impresivan učinak koji ovog dečaka već sada promoviše u najvećeg talenta Starog kontinenta.

          - Talenat je evidentan, pitanje je kako malog Novaka dovesti u perspektivi do najboljih seniora - ističe direktor TK Partizana Matija Jašović na konferenciji za novinare, upriličenoj povodom poziva Đokovića u reprezentaciju.- Partizan, međutim, nije u mogućnosti da isprati velika finansijska ulaganja. Nadamo se da će nam država pomoći.

          Mladi Đoković je pod budnim okom Nikole Pilića i trenira u kampu u Nemačkoj, gde je sve podređeno tenisu i uspehu.
          - Fantastično se osećam u kampu Nikole Pilića. Od njega se može mnogo naučiti. Fantastičan je pedagog i stručnjak. Mnogo sam napredovao u kratkom vremenskom intervalu. A već od leta ću i na profesionalne turnire.

          - Novak je od Saveza dobio vajld karte za četiri profesionalna turnira koji se održavaju u našoj zemlji - kaže Dušan Grujić, predsednik kluba. - Njemu vreme "curi" i svaki dan je bitan. Stoga se iskreno nadam da će Ministarstvo prosvete i sporta imati sluha da pronađe način i finansira program ovog vanserijskog tenisera.

          S. Stojanović
          Najezih se ...

          A za poslednju recenicu nemam reci, ustvari imam ali ne bih ovde...

          Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Nole u Beogradu:
            https://www.facebook.com/media/set/?...9850665&type=1



            Spoiler
            Last edited by Zzz; 02-04-14, 20:38.

            Comment


            • Evo i video:



              Comment


              • Videla sam Novaka! Videla sam Novaka!
                Šampion za šampione!
                Last edited by miloolja; 02-04-14, 20:51.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by SonjaFan View Post
                  Ova druga fotografija fenomenalna
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • A ova?

                    Comment


                    • Super je, kako je nas Nole strastven navijac
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Ovde je Nole bio glavni, niko kosarku nije ni gledao ;)

                        Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Kako smo skakali! Kakav basket, kakvi navijači



                          Last edited by miloolja; 02-04-14, 21:08.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Srki nabacio stomacic
                            Takooooo Noleeee, uvek stisnute pesnice i fokus
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Videla sam Novaka! Videla sam Novaka!
                              Šampion za šampione!

                              Ali kad je zapevao ajdeee igraj i bori se ajdeee...

                              Moja je malo mutna, skakalo se


                              Spoiler
                              sigpic

                              Comment


                              • tu sam negde bila.. malo više desno
                                Gde si ti devojko, samo Zvezda i Novak u kombinaciji mogu da te isteraju na svetlost dana?

                                Last edited by miloolja; 02-04-14, 21:20.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X