Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      Tražeći meč od juče naleteh na ovo..

      Jako zanimljivo. Iznenandjuje:

      * koliko su zapravo ostali isti igraci kao danas
      * koliko napadaju obojica
      * koliko je Novakov FH efikasan (shmninka je u pravu, nije trebao mijenjati)
      * Novaku je bolji smesh nego danas (promasaju tokom godina su ucinili svoje)
      Last edited by NI; 31-03-14, 19:44.

      Comment


      • Evo ljudi i ja da se oglasim...

        Otkad sam ovde u Engleskoj malo mi je tesko u smislu da nikako ne mogu da pratim Novaka ili bilo koji drugi sport buduci da sam strasno zauzet a i ovde nemam gde da gledam osim na internetu... Ljudima je ovde bilo cudno sto ja navijam tako za Novaka i sto se unosim u sport toliko ali mislim da im je posle ovih nedelja sada malo i jasnije zasto navijam za Novaka Djokovica... Jedna od pozitivnih stvari ovde jeste sto Britanci poznaju Srbiju po Djokovicu i po tome sto smo mi "mala nacija ali totalno ludi za sportom." I dokle god nas po sportu poznaju meni je to ok.

        Ljudi ja ocu vama da se zahvalim sto pisete u ovoj temi i sto mogu da citam vase komentare zato sto se tako onda ne osecam daleko. Nego imam neki uvid u Novakovovu igru... Prosto uzivam dok citam vase komentare...

        Sto se tice jucerasnjeg meca... Novak furija ... Prosto neverovatno kako je pomeo Nadala. Ovakvi mecevi me uvek cine srecnim...

        Sada neka samo ovako nastavi i verujem da ce i RG konacno doci...

        Jedno pitanje... Jel ima negde snimak meca? Zelim da ga pogledam od pocetka do kraja... Ja nigde ne mogu da nadjem...
        Last edited by Bonomo; 31-03-14, 20:02.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by Bonomo View Post
          Jedno pitanje... Jel ima negde snimak meca? Zelim da ga pogledam od pocetka do kraja... Ja nigde ne mogu da nadjem...
          Bile su i highlights i snimak sad vise nema ni jednog Ali neko je postavio link gde mozes da skines mec...

          Nesic:
          Originally posted by Nesic View Post
          Ko hoće da skida meč:

          Last edited by Zzz; 31-03-14, 20:07.

          Comment


          • Lepi postovi, fotograije, Nole presrecan najzad, kao i njegovi navijaci

            Nisam mogla da odgledam danas reprizu, ali nije mi zao, sinoc sam sa takvom mirnocom gledala mec, nije mi promakao nijedan potez, na kraju velika radost

            Samo se nadam da nece doci do euforije, pogotovu nas navijaca, ide sezona sljake, polako-prvo MC, mislim da ce Nole teze odbraniti taj turnir, ali na ostalim mastersima ima sansu, malo poena brani a RG, necu da razmisljam o tome, pespotreban pritisak se stavlja Noletu.Volela bi da osvoji ali...nece biti kraj sveta.Nadam se da ce Nole nastaviti u ovom ritmu, izvukao je pouke, na sljaci moze itekako da se suprostavi Rafi, samo bez opustanja.
            Trening, vera u sebe, rezultati ce doci
            Last edited by Pertla; 31-03-14, 20:19.
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by SonjaFan View Post
              Bile su i highlights i snimak sad vise nema ni jednog Ali neko je postavio link gde mozes da skines mec...

              Nesic:
              Sacekacu neki video sa engleskim komentatorima... Trebalo bi na youtube-u da se pojavi za koji dan... U svakom slucaju hvala
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Znam da je malo ponavljanje, ali lijepo zvuci. Sa Skya:

                Novak Djokovic produced his best-ever performance to defeat Rafa Nadal in the Miami Masters final, says Peter Fleming.

                The world number one became just the second person in history to win Indian Wells and Miami back-to-back twice with a comprehensive 6-3 6-3 triumph over his Spanish rival. Sign in here to watch the action.


                "I've never seen anybody play such a convincing match against Rafa. Djokovic made him look very average."

                Greg Rusedski



                With the clay court season approaching, Fleming told Sky Sports Nadal will have to seriously reconsider his tactics against the Serbian star if he is to get back to winning ways.

                Asked whether Djokovic could play a more perfect match, Fleming said: "I don't think so. He made a couple of mistakes but that was about it. He will look back on this match with a lot of pride and happiness. This might be the best he's ever played - or certainly in that ballpark.

                "He's a great player. He's the best hard court player, certainly the best hard court mover.


                "Rafa failed to be as aggressive as he needs to be against Novak, though. He was hitting top spin shots down the middle of the court and that allowed Djokovic to come onto him.

                "Rafa will look at that match and realise 'my ground strokes need to be sharper'. He can't defend because Novak is getting too good at taking the ball early and hurting him."

                Sweep

                Greg Rusedski was equally impressed by Djokovic's display in Florida and reckons he could even be on for an incredible clean sweep of the nine Masters events, after taking out the first two in such style.

                The former British number one also reckons Djokovic will be the man to watch at the French Open.


                Rusedski suggested if Djokovic can couple his Miami win over Nadal with a similar head-to-head triumph on the clay in Monte Carlo, he will have a psychological edge over the Roland Garros king.

                "I look at the way Novak Djokovic played today and if he can continue playing with the same mental approach there are going to be very few people able to stop him," said Rusedski.

                "It seems like the Djokovic of old. Watch out the rest of the tour. He's really aiming for that French Open; it's the only Grand Slam he's missing. To start off the season winning the first two Masters series - can he sweep them all? That's not an unthinkable possibility.

                "I also think there will be a little bit of doubt in Nadal's mind. Look at the Australia Open final - yes, he hurt his back but he had break points in that first set and then all of a sudden he got pummelled by Djokovic.

                "Djokovic played great but that's going to hurt, I think. When Nadal gets on the clay his confidence rises but if they meet in the final of Monte Carlo and Djokovic wins that one then doubts start creeping in. The older you get the more you start to worry and you start to remember those losses a little bit more.

                "Djokovic really looked like he had no weaknesses out there and Nadal didn't know what he has to do. When he plays Roger Federer he knows he just has to break down the backhand but when he plays Djokovic he wasn't sure if he's going to the backhand, going to the forehand...

                "Djokovic, though, was as good as it gets - I've never seen anybody play such a convincing match against Rafa. He made him look very average."
                Last edited by NI; 31-03-14, 20:16.

                Comment


                • Comment


                  • Lepo je sve sto je napisano,lepo za citati, ali su i pitanja dobra.
                    Moze li Nole nastaviti u ovom ritmu na sljaci? Moze da parira Rafi, najbolje od svih, samo da ostane skoncentrisan, mentalno jak , da mnogo trenira, najvaznije da izbaci iz glave sve negativno vezano za sljaku, mrezu da se fokusira na igru i veruje u sebe.
                    Jeste momentalno u prednosti ovom pobedom, ali ne zaboravimo -ide sljaka, Rafa se nece predati nikako.Bice spreman, ubedjena sam!!!
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Petra
                      Opusti se Ima vremena da se razmislja o sljaci...
                      Toliko su svi navalili na RG da licno imam osecaj da ce tamo Nole ove godine debelo podbaciti
                      ___
                      Btw.
                      Evo highlights!
                      http://www.dailymotion.com/video/x1k...ights-hd_sport

                      Comment


                      • Originally posted by SonjaFan View Post
                        Petra
                        Opusti se Ima vremena da se razmislja o sljaci...
                        Toliko su svi navalili na RG da licno imam osecaj da ce tamo Nole ove godine debelo podbaciti
                        ___
                        Btw.
                        Evo highlights!
                        http://www.dailymotion.com/video/x1k...ights-hd_sport
                        Ja nisi procitala sta sam pisala, valjda ti promaklo u moru postova
                        Bas suprotno, ja nisam navalila na RG a da li ce i ko podbaciti videcemo
                        I sta si mi zacrnila nick
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • _
                          emisija oko magazin, analiziaju bivsi selektori armenulic i bubanj uz rtsove reportere (oko 30min)

                          http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/1...%BD%D0%B0.html

                          Originally posted by AleksaVP View Post
                          Spoiler
                          postoji li sansa da se na netu nadju kompletni mecevi sa ovog turnira?
                          znam da je vlasnik jutjub kanala sa kojeg je ovaj video ranije imao kompletne snimke nekih od meni najzanimljivijih novakovih meceva kao sto su npr protiv federera u bazelu 2009. ili sa kolsrajberom u indijan velsu 2010.....ali ih je iz nekog razloga uklonio pa se sad tamo mogu naci uglavnom samo hajlajtsi.

                          Comment


                          • Originally posted by cssr View Post



                            postoji li sansa da se na netu nadju kompletni mecevi sa ovog turnira?
                            znam da je vlasnik jutjub kanala sa kojeg je ovaj video ranije imao kompletne snimke nekih od meni najzanimljivijih novakovih meceva kao sto su npr protiv federera u bazelu 2009. ili sa kolsrajberom u indijan velsu 2010.....ali ih je iz nekog razloga uklonio pa se sad tamo mogu naci uglavnom samo hajlajtsi.
                            Ako iko može da ti pomogne.. to je Apa.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ATP je krenuo u agresivnu kampanju brisanja meceva na YouTube. Prvo ide brisanje ovih
                              "popularnijih", a zatim ce verovatno preci i na sve ostale. Vecina uploadera se zali da im
                              cim postave video, YouTube automatski skine, valjda zbog promocije tennistv.com.

                              Uglavnom, svi mecevi sa ovog, kao i sa ostalih turnira se mogu naci u FULL HD-u, i to
                              preko online hostera. Ne znam kakva je stvar sa torrentima, ali 99% ovosezonskih meceva
                              mozes naci na linkovima online hostera. Ako treba neka pomoc oko odredjenog meca, samo
                              napisi i bacicu ja linkove ovde.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • ATP - Novak Djokovic

                                Ima jedan kanal na jutjubu "TENNIS HD" imaju svi mečevi iz završnice jacih turnira, sad nema Novakov meč ali će biti vjerovatno sutra.A za skidanje trebalo bi da ima na stranici Rojadirecta.
                                edit:Iz Miamia na TENNIS HD nema nijednog ATP meča.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by stefan12; 31-03-14, 21:40.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X