Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miki,

    Meni je taj mec na USO najbolji. I razlika izmedju prosjecnog poena i najboljih poena na USO je manja nego izmedju prosjecnog poena i najboljeg poena u Miamiu 2011.

    -----------

    Maxx-a i Miki,

    Uvijek ces naci da ti se jedan udarac svidjao vise prije nego danas. Bitan je ukupni paket. E sad vas pitam:

    "Je li sadasnji paket, recimo da je njegovo najbolje izdanje finale WTF-a 2013. u Londonu, bolji, ito jasno bolji, od paketa iz 2011. ili se ja varam?"

    Comment


    • NI, naravno moj osvrt je bio samo na ranijoj fazi Novakove karijere koju je spomenuo Miki90, i to delom koji smatram najboljim u njoj.
      Sto se mene tice, menjam running FH za skracenu BH dijagonalu
      Nije lako odgovoriti na poslednje pitanje bolji je ali ne znatno jer ima delova koji nedostaju u oba.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        NI, naravno moj osvrt je bio samo na ranijoj fazi Novakove karijere koju je spomenuo Miki90, i to delom koji smatram najboljim u njoj.
        Sto se mene tice, menjam running FH za skracenu BH dijagonalu
        Nije lako odgovoriti na poslednje pitanje bolji je ali ne znatno jer ima delova koji nedostaju u oba.
        Nije lako odgovoriti, ali ja sam pitao za misljenje. Ocigledno ne zelis da se zaletis.

        Na primjer, ja smatram da je ovaj paket bolji, cak osjetno bolji i sto je vaznije da se poboljsava. Nikada ne bih promijenio running Fh za skracenu BH dijaginalu iako je najbolje da ima oba. Running FH je udarac za oko. On plijeni. Skracena BH dijagonala siri teren 5-10 metara.

        Najbolju defanzivu na hardu imaju Novak i Mari, to je Novaku Bog dao. Bila bi steta da ne iskoristi taj Bozji dar.

        Comment


        • Odgovor ko je bolji kada su oba aktera na maksimumu: Novak ili Rafael
          p.s. 00:00-00:15

          http://www.tennistv.com/video/clip/2370182
          Last edited by pecaros; 29-03-14, 18:36.
          sigpic

          Comment


          • NI ,
            da je uzeo AO, umesto sto je izgubio u QF i to na nacin na koji je to ucinio, pamtimo svi ta poslednja dva udarca u kojima otprilike sumiram manjakvosti nove ige, onda bih mogla reci da je bolji, ovako, vreme za opipljiviji dokaz je odlozeno, verovatno do RG
            Neka on samo nastavi da se poboljsava, promene u igri se moraju praviti, prilagodjavati protivnicima i uslovima, ne ide to uvek tecno i jednostavno, lepo je videti ima zelju za istim.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Maxx-a,

              Ti ocigledno kvalitet paketa mjeris prema uspjehu. iako je uspjeh bitan, meni to nije jedino mjerilo. Bitno je kako su jaki protivnici kao i sto je razlog neuspjeha. Razlog neuspjeha nije bio igracki nego mentalni. Vavrinka je bio nadigran.

              Comment


              • Tako, dodjemo okolo naokolo do glavnog kamena spoticanja kod Novaka u poslednje dve godine, mentalnog aspekta, a to smatram , sastavnim delom nove igre-paketa, medjusobni uticaj tog i tehnickog aspekta ima jaku uzrocno-posledicnu vezu.

                Nego, NI kakva su ocekivanja za sutrasnje F?
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Djokovic 1.65
                  Nadal 2.10

                  meridian

                  Comment


                  • Maxx-a,

                    Kladionice kazu 56,3%: 43,7% za Novaka.

                    Imamo nekoliko nepoznatih. Prvo, u kakvoj je formi zapravo Djokovic? Od prvog kola u IW njegova forma je uzlaznoj putanji. Ova tri dana pauze ce to da poremete. Ako bude igrao kao protiv Marija, vjerovatno dobija. Drugo, u kakvoj je formi Nadal. Mec sa Raonicem je pokazao da je njegova forma malo precijenjena. On ima jedan dan manje pauze. To bi trebala biti prednost, ali Nadalu treba vise lopti da udari da bi odrzavao formu. Osim toga, manje se naigrao sa Raonicem nego Novak sa Marijem. Trece, koliki ce biti vjetar. Jaki vjetra je znatna prednost za Nadala.

                    Nadalu titula jako znaci pa ce biti jako motivisan. Ako bude izjednacen mec, to sto mu titula toliko zanaci bice prednost za Novaka. I Novak je jako motivisan ali iz nesto drugih razloga. Zavrsio je godinu kao igrac u daleko najboljoj formi. Tu formu nije prenio u ovu godinu. Stvari se popravljaju, ali bi poraz na hardu od Nadala bi bio znacajan korak nazad. Pobjeda bi skoro pa anulirala poraz od Vavrinke na AO. Pravi okrsaji predstoje na sljaci, Novaku treba pobjeda da bi u te meceve usao mentalno ravnopravan.

                    Najvaznija stvar je da Novakov BH opet funkcionise. Ako BH bude na nivo prethodnih meceva, ako ne bude previse vjetra i ako Nadal ne bude servirao kao sumanut, Novak bi morao pobijediti. Pa na kraju 2013. nisu bili ravnopravni. Novak ga je uvjerljivo pobjedjivao, totalno bi ga nadigrao. I Nadal i Novak to pamte.

                    Nabrojio sam tri ako. Vjerujem da ce Novakov BH funkcionisati. Vjerujem i da ce Nadal servirati kao sumanut. Ako bude bez vjetra, Nadal ce tesko pobijediti. Ako vjetar bude izrazito jak, Novak ce tesko pobijediti. Recimo da ce vjetar biti umjeren. U tom slucaju Novak je favorit.

                    Comment


                    • Noleeeeee, srecno sutra, idemoooo
                      Last edited by Pertla; 29-03-14, 21:27.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Novak mora sutra odmah na pocetku da ostvari prednost, ako izgubi prvi set najverovatnije ce izgubiti i mec.
                        Srecno Nole

                        Comment


                        • Izvinjavam se ,mozda se nisam dobro izrazila, klsadionice nisu predmet mog interesovanja, niti ista znam o tome, htela sam videti vase misljenje
                          Dodala bih i Novakov servis, bilo bi odlicno kada bi ponovio serviranje iz partije sa Andy-em
                          Last edited by Maxx-a; 29-03-14, 21:35.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Posle tri poraza u finalnim okršajima (2005, 2008, 2011), Nadal želi napokon da uzme jedan od retkih trofeja koji mu nedostaje, dok Đoković nastoji da postane, uz Federera, jedini čovek u istoriji koji će dva puta osvojiti američku ’duplu krunu’ – Indijan Vels, pa Majami.

                            2011-e je savladao Nadala u oba finala, oba puta posle preokreta. Ove godine je savladao Federera u IW posle preokreta.

                            Da li bi sad potpisali takvu pobedu sutra ili bi da gledate samo 2 seta ?
                            This is moj potpis

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Izvinjavam se ,mozda se nisam dobro izrazila, klsadionice nisu predmet mog interesovanja, niti ista znam o tome, htela sam videti vase misljenje
                                Dodala bih i Novakov servis, bilo bi odlicno kada bi ponovio serviranje iz partije sa Andy-em
                                Novakov servis svakako, iako je Nadalov bitniji.

                                Kladionice su najobjektivniji prognozer. Naravno ni one nisu perfektne. Ovoga puta se potpuno slazem sa njima. Novak je mali favorit.
                                Last edited by NI; 30-03-14, 08:02.

                                Comment

                                Working...
                                X