Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole pazi se kamikaze, ne dozvoli mu da se razmase.
    Sutra, odlucno, igraj svoju igru, iskljuci se iz svega, idemooooo
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      Btw, svake godine pred start sezone teniseri i teniserke dobiju knjigu pravila za sezonu koja je pred njima. USA Today je na proslogodisnjem IW-u propitivao tenisere i teniserke o pojedinim pravilima, i na opste zaprepastenje vecina odgovora je bila netacna. I to nisu bila neka opskurna pitanja, vec ona sto se ticu samog toka igra. Naravno, teniseri i teniserke koju su bili propitivani su iz samog vrha.
      Apa jel' si ti mind reader? Upravo sam hteo to da napisem. Naime USA Today je prosle godine postavio vise pitanja igracima iz samog teniskog vrha.
      http://www.usatoday.com/story/sports...-open/1980117/

      "•How many medical timeouts are you allowed per match?

      •How long after you are called to your court could you be defaulted?

      •How many bathroom breaks per match are you permitted?

      •How long are you permitted between points?"

      Not a single player answered all of them correctly.

      "Jeez," said No. 1 Novak Djokovic of Serbia after stumbling on several. "I'm misinformed."

      Prema tome svi koji smatraju da se se Novak pravio lud ili nesto glumio nisu u pravu. Covek jednostavno ne zna sva pravila kao i vecina igraca.
      Inace ma koliko se mi trudili da predjemo preko ovog poena to nece ici tako lako. Ovo je udarna vest na USA Today na tem iz tenisa. Uhvatili su ga na zub i nece ga lako ispustiti ovi iz zapadnih medija.
      http://ftw.usatoday.com/2014/03/nova...pen-net-point/

      Comment




      • Svako čudo za tri dana.. proći će. Ima vremena do USO.
        Last edited by miloolja; 27-03-14, 18:58.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Apa jel' si ti mind reader?
          Izmedju ostalog. U slobodno vreme.

          Originally posted by shminka
          Ne mogu se ta pravila porediti sa pravilom da ne možeš udariti lopticu na drugoj strani...to pravilo važi i kod rekreativaca
          To su samo neka od pitanja. Znam da su pitali i Nadala oko bacanja reketa za lopticom
          da li bi bio poen ili ne, i on nije znao da odgovori kako pravila nalazu. Jos je bilo nekih
          zanimljvih.

          Enivej, kosarka ima puno manje pravila nego tenis, pa se ljudi iznenade koliko kosarkasi
          zapravo ne znaju osnovna pravila. Znam da je Jordan jednom rekao: Ne igram po pravilima,
          vec po osecaju.

          A sto se tenisa tice:
          Nobody really wants to open that book and read it. I guess we just leave it to the umpire to tell us what it is.
          Najbolje sroceno.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment




          • Mani te se gluposti i pogledajte šmekera
            Last edited by miloolja; 27-03-14, 19:31.
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Ja ne znam da li sam ja luda ili uvijek zauzimam Novakovu stranu, alu on meni ovdje nista nije kriv, sudija je bio tu u centru dešavanja, sve je jasno vidjeo, trebao je reagovati, to je njegov posao a ne Novakov, Novak ne treba više ništa da govori na tu temu
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Kei-Novak sutra u 20h.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • novakov atp skor u mecevima nakon walkovera je polovican (3:3)

                  ovo je sedmi put (cak tri u ovih par sedmica) da mu protivnik bez borbe daje prolaz dok je on to samo jednom ucinio, congi u bersiju 2011.

                  japanac ovako drzi ispeglan h2h (1:1)

                  sad ga u finalu ceka:
                  a) 40. okrsaj sa nadalom (17:22)
                  b) 40. mec protiv tenisera iz ceske republike (34:5)

                  Comment


                  • Baš sam se radovala ovom meču, jer mnogo gotivim Japanca, ali o još jednom danu viška, pa još pred susret sa Nadalom, najverovatnije... ne znam šta da mislim.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Bice sigurno
                      a) 40. okrsaj sa nadalom (17:22)

                      ...vreme je da se ispegla na 18:22
                      Btw. koji skor imaju u finalima?

                      Comment


                      • 10:9 za novaka

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Radovala se mecu i zbog Novaka a volim pogledati i Kei-ev tenis narocito kada je u ovako dobrom modu, interesantan je i sam match up, bar ja milsim, bas zgog relativne slicnosti u igri zanimalo me kako bi Nole odgovarao na BHDTL . Sem toga , nedostaje Novaku meceva , ove godine cudne stvari se desavaju..
                            Nadam se da se nece opustiti sada i udariti po zurkama Miamia..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Ma žurke posle, ali je def. velika pauza od tri cela dana mi se nikako ne sviđa. No, ko zna zašto je to dobro (sada se bodrim).
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Radovala se mecu i zbog Novaka a volim pogledati i Kei-ev tenis narocito kada je u ovako dobrom modu, interesantan je i sam match up, bar ja milsim, bas zgog relativne slicnosti u igri zanimalo me kako bi Nole odgovarao na BHDTL . Sem toga , nedostaje Novaku meceva , ove godine cudne stvari se desavaju..
                                Upravo tako

                                Vec mu je Mayer predao ali to je bar bilo u fazi turnira kad to i nije toliko strasno... sad ce da igra posle 3 dana pauze sa najvecim rivalom koji je u formi i za razliku od njega razigran
                                Last edited by Zzz; 28-03-14, 19:20.

                                Comment

                                Working...
                                X