Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram priznati da bih volio da Novak razbije danas ovu "prevaru od igrača" štob' rek'o Vladan, kako je stariji sve me više nešto nervira

    Comment


    • Originally posted by Velja_JA View Post
      Moram priznati da bih volio da Novak razbije danas ovu "prevaru od igrača" štob' rek'o Vladan, kako je stariji sve me više nešto nervira
      Mene je Robredo nervirao ranije, dok je jos furao onu Seljak-Kosijanu... Sad mi je i simpatican - ponekad, Ali igra covek vidi se da zna da igra tenis i da ga igra "na glavu" a ne na sirovo "ko nabije taj dobije"
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ne kažem, ima znanja, ali mi je pojava nekako bljak. Možda i zato što generalno Špance ne gotivim

        Comment


        • Na suvo iskustvo i malo znanja je prošao mladog Thiema... ne bi trebalo da Novak ima problema, ako je u mudu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jedan od najvecih cigana u svijetu tenisa od kad postoji ova igra. Samo da Novak nema milosti, dva-tri gema su mu previse. Osveta za onaj USO kad je ciganisao za sve pare. Djokovic folirant? A sto si ti onda najveca prevaro u istoriji tenisa.
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • Malo prisećanje na prvi Masters... Miami 2007.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Preduhitri me, ja sam htjela to da postavim

                    U svakokm slučaju idemooo dalje
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Novak je dao poen Robredu jer je to on, a protiv prirode se ne može.

                        Dao je poen Robredu, ne zato što želi da ispadne šmeker, džek, mangup, da načini potez za nagradu godine ili da se dodvori publici... već je dao taj poen, jer zna kada bi bila obrnuta situacja, da je bio na mesto Španca, da bi se mnogo iznervirao i ispizdeo, da prostite na izrazu, da bi se raspravljao sa sudijom i trošio energiju, jer zna i svestan je da ga sudija nije, u ovom slučaju, ni malo omeo, kao što je to rekao glavni. Ne radi ono što ne bi voleo drugi da ti rade... a osećaš se tako superiorno i moćno.

                        Uostalom, šta vas briga što je dao poen


                        Meni se danas baš dopalo... i igra, stav, fokus, bez i malo oscilacija, ritern odličan taman kada treba..sve i više nego dobro i dovoljno protiv ovakvog protivnika.

                        Samo nek drži taj pogled na loptici. Idemooo!

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jos malo da smanji broj gresaka, da izostri BH, mada je bilo i danas par lepih skracenih dijagonala.Mozda ne u samoj igri ,ali generalno primecuje se u pristupu zaokret ka skracivanju poena, pa i odmaranje u pojedinim return gemovima daju prilog tome. I da , dva odlicna set up udaraca za izlazak napred.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Užasno mi je gluplje to što ga ljudi osuđuju zbog toga što je dao poen
                            Novak je takav i uvijek će biti, kome smeta ne mora da ga gleda i kraj priče
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • "There are no more clear favorites anymore so I am going to go out there and do my best."
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Apropo negdasnjih primedaba:
                                Brejk lopte sa bednom realizacijom od 100%.
                                Servis igre na kraju 1. seta i za zakljucenje meca bez greske.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X