Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primeni li taj smajli još neko na meni.. drž te se dobro

    Novače ženi se, kaži šta te muči, radi šta znaš.. ovo najbolje što umeš.... izbiće ovde revolucija!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Primeni li taj smajli još neko na meni.. drž te se dobro

      Novače ženi se, kaži šta te muči, radi šta znaš.. ovo najbolje što umeš.... izbiće ovde revolucija!
      Kakva revolucija?

      Pa covjek je osvoji IW. Pobogu ljudi.

      Comment


      • NI, nemoj da me sekiraš, zmaš ti da sam ja na tvojoj strani... revolucija, da li je trudna, koliko je, kada će da se ženi, pripreme za svadbu i neprimereni smajli... zbog toga... a samo nek on radi to najbolje i nema zime.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Jeste

          Zar je bila
          Nije bila, izvinjavam se na dezinformaciji, valjda sam pobrkala Dubai i Abu Dhabi

          Comment


          • Originally posted by SonjaFan View Post
            Nije bila, izvinjavam se na dezinformaciji, valjda sam pobrkala Dubai i Abu Dhabi
            Možda je budemo vidjeli u Monte Carlu
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Olja,

              Izvini ako te sve ovo sjekira. Cisto pokusavam dokuciti sto je tacno. Cucemo Petru iz prve ruke kad se vrati iz Maimia. Ali meni se cini da sve to nije tako lose kako je izgledalo.

              Kao najvjerovaniju vraijatu dajem da je Novak imao neki privatni problem u Dubaiu. To ga je kostalo turnira. A nas zabinulo. Mislim da je on u medjuvremenu prevazisao problem, barem djelimicno.

              Na konferenciji za stmpu je pricao stalozeno o problem bez viska emocija. To je dobar znak. Osim toga pobijedio je Federera u finalu IW, prihvaljivo odradio sinocni posao...Sve se krece na bolje.

              Siguran sam da ce Novak napraviti najbolje za sebe, a time i nas navijace. Da ce izvuci maksimu u danim okolnostima.
              Last edited by NI; 22-03-14, 12:40.

              Comment


              • Pitam se, pitam se ‚‚Da li da se Masters serija zove Novak serija, ili Nole iljadarka".
                sigpic

                Comment


                • Delovalo je i u IW da problemi van terena postoje, u govoru na ceremoniji Federer je rekao nesto u stilu njemu je bilo sjajno u IW- ne zna za Novaka
                  Krajem prosle godine Jelena valjda u intervjuu za Vogue je govorila o tome kako ne bi volela da njena deca odrastaju u hotelima turnirnskih gradova...Novak odaje utisak nekoga kome su porodicne veze veoma snazne i bitne u svemu sto radi u karijeri..
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Delovalo je i u IW da problemi van terena postoje, u govoru na ceremoniji Federer je rekao nesto u stilu njemu je bilo sjajno u IW- ne zna za Novaka
                    Krajem prosle godine Jelena valjda u intervjuu za Vogue je govorila o tome kako ne bi volela da njena deca odrastaju u hotelima turnirnskih gradova...Novak odaje utisak nekoga kome su porodicne veze veoma snazne i bitne u svemu sto radi u karijeri..
                    Potpuno prirodna Jelenine zelja. S druge teniser mora da zivi 50-70% svoga vremena po hotelima, ili u Novakovom slucaju, seleci se iz jedne vile u drugu.

                    -----

                    Nije mi palo na pamet da je Feerer lagano podbadao Novaka. No nije toliko bitno da li problem postoji, koliko je bitno da kako se Novak nosi sa njime. U Dubai je problem kuvao u njemu. U Maimiu pricao o njemu na jedna potpuno smiren nacin.
                    Last edited by NI; 22-03-14, 13:33.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      U Dubai je problem kuvao u njemu. U Maimiu pricao o njemu na jedna potpuno smiren nacin.
                      Što nadam se znači da situacija ide na bolje
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Što nadam se znači da situacija ide na bolje
                        Ja bih se usudio reci drasticno na bolje.

                        Comment


                        • U svakom slucaju posteno je da kaze oce li da se posveti maksimalno ili nece. Inace ima jos neke tri godine zenita. Svi smo oduvjek znali da on nije i nikad nece biti u tenisu kao Federer i Nadal
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Olja,

                            Izvini ako te sve ovo sjekira. Cisto pokusavam dokuciti sto je tacno. Cucemo Petru iz prve ruke kad se vrati iz Maimia. Ali meni se cini da sve to nije tako lose kako je izgledalo.

                            Kao najvjerovaniju vraijatu dajem da je Novak imao neki privatni problem u Dubaiu. To ga je kostalo turnira. A nas zabinulo. Mislim da je on u medjuvremenu prevazisao problem, barem djelimicno.

                            Na konferenciji za stmpu je pricao stalozeno o problem bez viska emocija. To je dobar znak. Osim toga pobijedio je Federera u finalu IW, prihvaljivo odradio sinocni posao...Sve se krece na bolje.

                            Siguran sam da ce Novak napraviti najbolje za sebe, a time i nas navijace. Da ce izvuci maksimu u danim okolnostima.
                            Sta pises Ni Kakva prva ruka, ja sam u Sbiji jos
                            Napisala sam onomad da vise necu pisati nista ako odem na neki turnir, ne znam kolko lista unazad
                            Tako da nista iz prve ruke vise od Petre

                            Pada kisa u Majamiju, svi mecevi pomereni, valjda ce uskoro sunce

                            Eto, rece Nole da ima problema, lepo sam ja napisala posle Dubaia da je ceo turnir bio neraspolozen a nije ni jelena bila na tribinama

                            Ovaj pocetak u Majamiju kao nastavak IW, videcemo kako ce dalje, nadam se boljem, ocigledno se suocio sa problemima, uhvatio u kostac sa istim i da ce rezultat biti pozitivan

                            Od sada cu poceti redovnije dada ne bude zguzvano ko u onom tunelu juce
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Sve staro-nove dileme u vezi Novaka, svode se na jednu rec: prioritet. Ukoliko nije neki objektivan problem u pitanju, sa 26 godina da ima neki drugi veci prioritet sem tenisa je . Vreme brzo prolazi, bolje za njega da to jos brze shvati.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Ali pripreme za vjenčanje Sledeći put kad neko napiše da je to razlog prijavljujem vas kod
                                Kakav arsenal smiley-ja imas Notorious, jel moze se neki oficijalizirati na forumu, ili to ljubomorno cuvas za sebe.

                                Comment

                                Working...
                                X