Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Jeste da mi pokida živce ali opet volim ovog čovjeka i hvala mu

      A volim i vas ljudi sa kojima ovdje mogu da podijelim ove emocije nakon svake pobjede
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post


        Tooooo!!!

        Kad mi malo padne temperatura napisacu i nesto vezano za sam mec

        Comment


        • Jeste da to svako kaže za svog, ali nekako nikome titule ne stoje ovako dobro kao Novaku
          Last edited by proudNolee; 17-03-14, 00:18.
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by proudNolee View Post
            Jeste da mi pokida živce ali opet volim ovog čovjeka i hvala mu

            A volim i vas ljudi sa kojima ovdje mogu da podijelim ove emocije nakon svake pobjede
            I mi tebe volimo

            Last edited by Lord Aleksoni; 17-03-14, 00:48.

            Comment


            • Samo da rijesi problem sa kondicijom. Sve ostalo ce biti na svom mjestu!

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Samo da rijesi problem sa kondicijom. Sve ostalo ce biti na svom mjestu!
                Slažem se, sad ćemo vidjeti kako će Miami odigrati, skoro pa uzastopni turnir sa 4-5 dana odmora.

                Valjda si se sjetio Stojakovića i slobodnih bacanja

                Comment


                • Sad i da glasa tamo i da se uslika sa listicem
                  ajd uzivajte, trebalo vam je ovo
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Дајте ми Федерера!



                    sigpic

                    Comment


                    • Nesto sam od pocetka verovao da ce da dobije, doduse laganije, al ovako je sladje a i navikao nas je da mora to teze. Idemo sad Majami s pola mozga pa da se spremamo za sljaku

                      Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

                      Comment


                      • Videlo se u toku turnira da Nole dize nivo igre...na pocetku mu nije isao ni ritern ni BH, ni tajming nije bio na mestu.
                        Danas posle vrlo nervoznog pocetka meca gde je poklonio brejk i posle mlake igre, "ravnodusnog" stava na terenu...mislila sam da je gotovo. A ne bi bilo neocekivano da je izgubio u dva seta.
                        Ali onda ... od drugog seta kao da je drugi igrac dosao na teren, opustio se, bio je agresivniji, ritern je super funkcionisao, BH opet vrlo dobar (koliko mi nedostajao taj njegov BH) i u glavnom- stav na terenu se drasticno promenio! Pokazao je Federeru zube, pokazao je da ce se boriti...i to mu je donelo preko potrebnu psihicku prednost.
                        Kad je uzeo drugi set nisam vise bila mirna Znala sam da moze. Prvi gem je odmah pritisnuo Federera, imao brejk loptu, nije iskoristio...ali na sledeci servis gem Federera je uspeo. Posle toga je brzo islo...sve do 5-4 kad je trebalo zavrsiti mec. Ne bi to bio Novak da je doservirao Kad je napravio Federer ribrejk i onda lagano uzeo svoj gem, toliko sam se zabrinula da je gotovo....... Srecom pa Novak nije imao problem da izbori tajbrejk. Da je u tom gemu bilo gusto ko zna sta bi na kraju bilo...
                        Tajbrejk kao sto bi rekao Vladan- #pjeske

                        Strasno se radujem ovom njegovom uspehu, to mu je BAS trebalo posle svega sta mu se desavalo ove sezone. Koliko je divno videti ga kako je srecan, grli Vajdu, uzima titulu...

                        P.S: Ljudi, svima vam hvala (optimisti ili pesimisti svi Noleta jednako volimo i bodrimo)

                        Comment


                        • Овде можемо да навијамо и претерујемо, тамо морамо да будемо фини иначе одмах пацке...

                          Браво Ноле, стигао си великог Агасија у титулама мастерс серије,17. Ко ли је сада испред Нолета да ми је знати и са колико тих трофеја?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            ljudi sa kojima ovdje mogu da podijelim ove emocije nakon svake pobjede
                            Bas je super ovaj forum
                            Sad dijelimo pozitivne emocije, Nole je pobedio...ali i da nije pobedio ja bih ovde dosla po utehu

                            Comment


                            • Kako objašnjavate nešto što pre nije bilo tako učestalo kod Novaka?
                              Ne mali broj mu se dešava da zakasni u nameštanju za udarac(tokom Azijske turneje je bilo najučestalije).. Večeras nekoliko puta.. Udarao se u noge i sl..
                              Kondicija, procena, "godine".. Sada treba gledati Griša.. "Lako" je mladog sportistu dovesti u red, ali je veliko znanje momka u 27g. održavati u vrhunskoj fizičkoj spremi..
                              Novak mora biti 100% koncentrisan na tenis.. Samo tako ciljevi mogu biti ostvareni.. Dobar trening i manje obaveza van istoga..
                              Nemojte zameriti što sada potežem.. Nisam bio tu..

                              Comment


                              • @Zika: Rodja....sa 21-om ako se ne varam. Nadal je na suverenom prvom mestu sa 26.

                                Comment

                                Working...
                                X