Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bio vetar nesto posebno jak u njihovom kao u prvom SF Secam se Miami 2009 to je bila oluja na kojoj se Novak bolje snasao od Federera, tako da sve je moguce.
    Inace lepi Johny je pobljsao osnovne udarce na ustrb jacine servisa, na sta je Novak bas fino takticki odgovorio, sem sto je trebao u dva, nemam mnogo zamerki.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Bojana zanima me ovako iskreno sta se krije iza ovog pitanja?



      Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
      Nista
      Zanima me da vidim koliko su uticale titula u Dubaiju i igre u IW...


      Sent from my HTC, posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Novak #peske sutra sa starcem ;) idemo na -1 and counting...

        Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nista
          Zanima me da vidim koliko su uticale titula u Dubaiju i igre u IW...


          Sent from my HTC, posto mi se moze
          Hvala. Poz.

          Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Kako me nerviraju stare boljke kod Novaka. ne može da završi meč smireno i polako nego mora da ide komplikovano. Ima dva puta servis da završi meč, 5:4 i 6:5 i dozvoli protivniku da se vrati u meč. Srećom sve je bilo na svom mestu u trećem setu i završilo se kako treba.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Samo ponosnoj, Maksa je

              Nista, idem da se masiram, bas sam negativan i nervozan u stilu Stana.
              Rizikujes crnu listu zbog MTO
              Similis simili gaudet

              Comment




              • Laku noc
                (posto sutra nema spavanja ako Nole osvoji)

                Comment


                • “I thought I returned really well, earning a bunch of opportunities on his service games,” said Nole. “Twice I had chance to finish it out, but played two bad games, and he played an incredible tiebreaker. And when you get to the tiebreaker with John Isner, whoever you are, you’re not a favourite (smiling). I just tried to hang in there, stay mentally tough when I lost the second set, and played a great third.“

                  About Roger: “He played great in Dubai. We had a tough, interesting match in semi-finals. Whenever we play each other it’s always a huge challenge for both of us, and very few points can decide the winner. I do not expect anything less tomorrow. I just hope for myself that I will be able to perform on a high level, because I’m going to need to do that in order to get a chance to win against him.”

                  Comment


                  • Polufinale- slike

                    Comment


                    • hm ko li je ovde ostao bez noktica neka digne 2 prsta

                      opet mi zapala repriza kao i cele nedelje ali ne zalim se samo neka Novak dobija
                      Last edited by ledeni 80; 16-03-14, 04:46.

                      Comment


                      • Ono sto je hladna cinjenica-ovo definitivno nije Novak Djokovic,ni pogled(ipak),ni kretanje(gledam ga samo sinoc,u pojedinim trenucima ide kao umorni starac koji vise nema damara u sebi)...emocije,brzina....mislim tu je to nesto,ali to nije onaj Spartanac,to nije Novak Djokovic kakvog smo navikli,nije.Zato treba biti realan..


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Moze zvucati kao paradoks ali svi izgubljeni setovi u dosadasnjem toku turnira su blagotvorni i dobrodosli i to sa dvojakom koristi.
                          Prva je preko potrebno razigravanje posle duge pauze. Svaki minut vise proveden na terenu doneo je puno dobroga u narednim mecevima. Svaki segment igre koji je skripao u narednom mecu bi bio popravljan.
                          Druga je iskazana volja. Sa prikazanim je i definitivno potopljena teorija koja se odrzavala na povrsini barustine ovdasnje zahvaljujuci nestrpljivom publikumu. Ko god misli da mu nije stalo i da je digao ruke u debeloj zabludi obitava.
                          Odliku sampiona da u trenu lose zaboravi i sam Novak imenova popularnim izrazom restart. Jednim klikom izbaci iz memorije predjasnja zbivanja da bi potom pocistio protivnika. Ujedno je to nepremostiva razlika izmedju vrhunskih majstora igre i ostalih.
                          Sta ocekivati u finalu?
                          Titulu, sta drugo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja se od nocas restartovala za vecerasnji mec a moram bas danas da ne volim ponedeljkom
                            Srecno Nole veceras, bice kako mora biti, samo ti igraj
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • I think Novak Djokovic needs to enroll in the Ernests Gulbis Academy of Racquet Demolition. That was not a great effort.
                              Bolje ista nego nista
                              Nego nadam se da ce i danas na terenu pokazati zube i koliko mu je stalo, taktika "kontrolisanja emocija" mu u Dubai-u nije nista donela.

                              Comment


                              • Originally posted by Petra View Post
                                Ja se od nocas restartovala za vecerasnji mec a moram bas danas da ne volim ponedeljkom
                                Srecno Nole veceras, bice kako mora biti, samo ti igraj
                                Petraaa draga Petra Moramo veceras biti u fazonu 'nadajmo se najboljem,pripremajmo se za najgore'


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X