Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "I was very focused on the court from the beginning of the match, unlike the other two matches where I lost 1st set."

    "First few matches I played good tennis but I had some ups and downs. Today was very stable from the first to the last point. He made a lot of unforced errors, and obviously I just needed to make him play an extra shot and serve well. I have done everything I wanted."

    "I played John here a few years ago and I remember that match. 7-6 in the third, and also lost to him very close one in Cincinnati last year," said Djokovic. "He's definitely not somebody you like to play in the big heat with such serve. It's very challenging because he doesn't miss his serve too much, so you have to kind of be able to hold your composure from the first to the last point and be ready to play three tie-breaks.

    "But I know that the key against both of these guys, whoever I play against, is return and efficient serving. Trying to just kind of stay tough and not let any concentration lapses, because then they can use it."

    Spoiler
    Last edited by proudNolee; 15-03-14, 00:28.
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • proudNolee- Hvala ti za slike

      Samo ne znam o cemu ovde prica
      I was very focused on the court from the beginning of the match, unlike the other two matches where I lost 1st set.

      Comment


      • Vjerovatno se malo zbunio, sigurno je mislio na prethodna 2 meča, ali protiv Fernanda-Alexandra ili kako već nije izgubio prvi set!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Isner u polufinalu
          Tacno se zna kako ce izgledati mec: ovaj lupa servise, Novak frustriran sto ne moze doci do brejka i zna da ce ga u tajbrejku jedina greska kostati...
          Ovo mi je sigurno najgori mec za gledanje.

          I played John here a few years ago and I remember that match. 7-6 in the third, and also lost to him very close one in Cincinnati last year," said Djokovic. "He's definitely not somebody you like to play in the big heat with such serve. It's very challenging because he doesn't miss his serve too much, so you have to kind of be able to hold your composure from the first to the last point and be ready to play three tie-breaks.
          But I know that the key against both of these guys, whoever I play against, is return and efficient serving. Trying to just kind of stay tough and not let any concentration lapses, because then they can use it.
          Novak naravno zna sta treba da radi, pitanje je da li ce uspeti.

          P.S: NI, ti si rekao da bi Isner bio laksi protivnik za Novaka, mozes li to objasniti?
          Last edited by Zzz; 15-03-14, 01:31.

          Comment


          • Znaci,Novak je sinoc izgledao ,po meni,odlicno! Bas sam optimista. Znao sam da ce me prijatno iznenaditi,nema veze sto je tamo bio Beneto,ali izgleda jbt odlicno,kretanje,pogled...ja kad mu pogled vidim,mnogo toga mi bude jasno! Da li se on to nama vratio? hehe Dobrodosao!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Mec Novak-Beneto je bio poprilicno dosadan. Novak koncetrisan i fokusiran bez padova na svoje servis gemove, osim u jednom trenutku u 2. kad je napravio dvije duple. Samim tim Beneto bez ikakve sanse da ga brejkne.

              S druge strane, Beneto uplasen i konfuzan. Nesguran da li da napada ili ide na razmjene, svjestan da ni u jednoj varijanti nema sansi. Zato je pravio i vise gresaka nego je trebao.

              Sve u svemu dobar trening za Novaka.

              Izner ili Gulbis. Smatrao sam da je Izner bolji za Novaka i dobio sam Iznera. Mozda cu pozaliti.

              Gulbisa sam gledao zadnji set sa Dimitrovom, cijeli mec sa Agutom i prvi set sa Iznerom. Ucinio mi se nikad bolji u svim segmentima igre. FH je popravio, dobri voleji, BH izvanredan, dobar servis... i sto je navznije ima imaginaciju. Jedino mi se Dolgo vise svidio. Dakle Gulbis je htio biti neugodan protivnik. Ako Novak igra najbolje sto moze, on mora pobijediti Gulbisa, ali ako je malo ispod svog najviseg nivo bilo bi povuci-potegni. Eventualni poraz od Gulbisa se vrlo negativno odraziti na Novaka i njegovo samouvjerenje.

              S druge strane, mec se Iznerom je lutrija. Cak ako Novak igra i najbolje sto moze, Izner, pod uslovom da ima srece u kljucnim momentima i da dobro servira, moze da ga pobijedi. Dakle eventulani poraz ne bio imao posljedice kao poraz sa Gulbisom. Osim toga Izner ce tesko pobijediti Novaka dva puta za redom.

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Znaci,Novak je sinoc izgledao ,po meni,odlicno! Bas sam optimista. Znao sam da ce me prijatno iznenaditi,nema veze sto je tamo bio Beneto,ali izgleda jbt odlicno,kretanje,pogled...ja kad mu pogled vidim,mnogo toga mi bude jasno! Da li se on to nama vratio? hehe Dobrodosao!
                Jeste bilo odlicno, ali je Beneto bio ocajan.
                Treba veceras ovo izdrzati i gledati, kako Izner lupa servisea nije bas sve ni u servisima, pokazao da zna vise od lupanja

                Srecno Nole veceras, idemoooo
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Za nekoga ko je `digao ruke od tenisa` pomalo zacudjujuce stezanje pesnice uz neshvatljivu zelju za pobedom.
                  Kako god, Zilijen je pregazen ko plitak potok. Vodeci se starom mudroscu dr. Neleta `ko zanemaruje taktiku, zavrsice u nizerazrednom Vratniku` Novak pusti #nikadtrofej Zilijena da se raspucava i napucava sto ovaj svesrdno i prihvati. Da li mu je mreza bila previsoka ili teren premali ili za ovo godina jos nije ukapirao da ovo prvo treba prebaciti a u ovo drugo treba ubaciti, ostace misterija koju Zilijen mora resiti do naredno zaludnog pohoda na titulu.
                  Na redu je Veliki Joca, a on je cini mi se kanda nesto duzan.
                  Kao covek cestit Novak svoje dugove uvek vraca i to sa kamatom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Onaj Sonjin scenario mi je u glavi..
                    I još kad Izner probaci lopticu kroz noge pre servisa.. i posle nekoliko sekundi Noletov bespomoćan pogled..
                    Ma, valjda neće ući u onaj svoj ritam kad sve pogađa..
                    Idemo Nole!! I tebi i nama treba ta pobeda..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      Treba veceras ovo izdrzati i gledati, kako Izner lupa servisea nije bas sve ni u servisima, pokazao da zna vise od lupanja
                      Pokazao je da zna biti dosta strpljiv u razmjeni, cak i nije toliko gresio sa BH strane koliko zna...bice vrlo tesko, ali Novak jednostavno MORA da iskoristi sansu kad uspe da vrati servis. Nema glupiranja, idemo na sigurno.

                      Comment


                      • Nema šta da se plašimo, jednom mora da dođe odg Noleta na one poraze od Isnera. Verujem da je to vreme sad i da konačno ima igru koja je potrebna da se savlada veliki div iliti Drvo.

                        Samo smireno i bez panike kada ne može uzeti brejk. Postoji TB u to mslučaju i to je prilika za Novaka mada ja mislim da neće Amerikanac ući u neku monstruoznu formu što se tiče servisa.

                        Comment


                        • Najradije bi da nekako izbjegnem gledanje večeranjeg meča, ali opet ne mogu
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Previdio sam da je Izner izgubio od Novaka u Parizu prosle godine.

                            Comment


                            • proudNolee- Ne moze se izbjeci, moramo gledati i navijati iako cu ceo mec izgledati kao ovaj Petrin smajli ....

                              Comment


                              • Originally posted by SonjaFan View Post
                                proudNolee- Ne moze se izbjeci, moramo gledati i navijati iako cu ceo mec izgledati kao ovaj Petrin smajli ....
                                Ma znam da ne može, a i ne mogu sebi da dozvolim da ne gledam pa šta bude, a vjerujem da je sad pravi trenutak za revanš
                                Trebaju se drva pripremiti za zimu

                                NI šta si predvidjeo za večeras, Novakovu pobjedu nadam se
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X