Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cssr View Post
    nije ubjedljiv.
    imam utisak da mu vels i majami dodju kao otaljavanje posla a da ce pravu igru dati na sljaci. znamo svi sta je glavni cilj.
    bez opterecenja o povratku na br1.
    cilici, haneskui, monfisi... vjecite musterije. od benetoa i gulbisa takodje ne treba da se plasi. od iznera da, ako ga krene serva.
    za federera u ev. finalu se ne bojim. nema sanse da ga onako ispusti 2x za redom.
    Potpisano, čak bi i mur udario ali ću umazati ekran.
    Kockice se sklapaju, možda ne željenim tempom nestrpljivog publikuma ali su svi izgledi da će mozaik biti dovršen u zadatom roku.
    Ima tu dovoljno snage i novih veština, motivacije na pretek, skrivenih emocija, što će uz dodatak mečeva i pobeda zaokružiti projektovanu zamisao.
    sigpic

    Comment


    • Motivacija,motivacija,njemu ona treba...a kad je veca zelja za pobedom i kad ima dovoljno motivacije npr na RG...onda je tu pritisak koji stvara probleme.Tesko je to balansirati...U svakom slucaju od 2 seta bio je to sasvim drugi mec kakav i prilici Novaku...krize su tu da se prebrode i sastavni deo igre su...tako da icice to u nastavku mnogo bolje...

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pa kažem ja... ove godine drugačija taktika... diže postepeno formu za šljaku i RG.
        Protiv uroka
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • bila sam sleđena od onakvog returna u prošlom meču/e-vima , UE galore,ali hajde poboljšava se valjda, važno je i da je povratio malo žara, vidi se to po očima kod njega.
          Similis simili gaudet

          Comment



          • Spoiler


            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Najzad neke emocije
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ma šta vam je... ovo je sve nebitno, prave emocije kreću tek sa šljakom
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ma šta vam je... ovo je sve nebitno, prave emocije kreću tek sa šljakom
                  Ma gde nebitno, ovo je sve priprema za sljaku...a kako me neko iskustvo vodi kakva priprema takva i sljaka(RG)

                  Comment


                  • Samo da nije plava.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      @NI

                      Optimista jer me zivot poucio da drugojacije ne mogu opstati.
                      Iskustvom manje bogati povinuju se tekucem nacinu zivljenja po principu brzo, sada i odmah. Potraje to dok se u zid ne udari a tada je dockan sebi se prizvati.
                      Blagonaklon prema Novaku jer za ovo godina dovoljno ga upoznah da ga samovoljno za svoj blizak rod priznadoh. A ja sebi rodom bliske nikada ne kudim zbog manje bitnih i u ukupnom zivotnom bilansu beznacajnih stvari. Sa aspekte karijere on je za mene postigao i prestigao, i sve sto jos dostigne dodatnu ce mi radost podariti. Neka karijere meri svako svojim arsinima, brojke ne mogu prevladati nad licnim utiskom.
                      Mnogo si ti skroman, druze moj .... Sta bih ja dao da mogu tako lako da se zadovoljim svime sto je Novak ucinio do sada i da ne trazim od njega jos ..... Ali mi jednostavno spostvena inteligencija to ne dozvoljava ....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Oprobani recept starih majstora

                        Čorbuljak za roštiljdžiju

                        Za pripremu ovog specijaliteta potreban je oveći lonac ili kazanče i što duža varjača a može poslužiti i mešalja za topljenje masti i čvaraka.
                        Sastojke odaberite po svom nahođenju uz obaveznu tucanu ljutu i ne zaboravite zavidnu količinu šargarepe. Deo šargarepe sačuvati u presnom stanju.
                        Čorbuljak obavezno kuvati na tihoj vatri. /Ukoliko u startu omanete i preterate sa loženjem pustiti čorbuljak da istera ključ, smanjiti vatru i sačekati da se istutnji./
                        Tajna uspeha ovog osam puta nagrađenog recepta je u načinu pripreme.
                        Suština je u stalnom mešanju odsečnim pokretima levo desno. Mešati bez prestanka do kraja kuvanja. Varjaču ili mešalju držati što bliže dnu posude uz povremeno doticanje istog. Čim osetite zamor od mešanja udahnuti prstohvat tucane ljute zarad motivacije. Od drva najbolje koristiti bukova. Em idu uz onog kome je čorbuljak namenjen, em se lako cepaju i dobro drže vatru.
                        Pred kraj čorbuljak debelo zapržiti i vruć servirati roštiljdžiji.
                        Presnom šargarepom poslužiti zeca u publici.
                        sigpic

                        Comment


                        • Imam utisak da je naš Novak jutros prolazio kroz neku vrstu katarze, proćišćenja.
                          Trebalo je da dosegne maltene dno u vidu 1:6, da bi nešto puklo u njemu i da proigra.
                          Daj bože da je tako kao što mislim, jer sam mišljenja da se u njemu nešto prelomilo i da ćemo
                          od sada gledati novog (starog) Novaka.

                          Comment


                          • Polako se diže forma iz meča u meč, možda je i dobro što je izgubio prvi set. To gaje malo trgnulo da zapne i da igra bolje u nastavku. Proradile i malo emocije, drago mi je da to vidim, idemoo Nole!

                            Sada stara mušterija, igra iz nastavka meča protiv Čilića će biti dovoljna za trijumf, da se nastavi niz pobeda nad Žilijenom.

                            Comment


                            • Prvi mec u novoj sezoni sa emocijama bez kojih je Novakova igra nezamisliva.Ono sto takodje ohrabruje je resetovanje nakon lagano izgubljenog seta kao da se to nije ni dogodilo.Mada realno protivnici nisu bili takvog kvaliteta koji mogu ugroziti Novaka vidi se pomak u stavu i igri.Ritern se lagano vraca u igru ,forhend strana deluje solidno mada je tu po meni previse spina preko mreze.Bekhend moze mnogo agresivnmiji i ubojitiji da bude nego sto je prikazao.Ono sto mi nedostaje u igri je nedovoljna agresivnost na loptu,udara lopticu u mestu ili na ledjima.Sledeca musterija Zilijen bi trebalo jos vise da razigra Novaka jer mu francuz po svemu odgovara,nema cime da ga ugrozi a moze da mu razigra udarce.

                              Comment


                              • по мојој рачуници Ноле мора на свим турнирима да дође до четврт финала или бар полу финала и да остане у ТОП 8.

                                то је оно, ако га мрзи да игра ове године...
                                Last edited by Žika; 13-03-14, 18:24.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X