Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • "This tournament has a special place in my career. I always look forward to coming back here"
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      notorious,

      Brisi titulu koju si proknjizio. Novak treba da ostavi tenis!

      Novak danas nije bio dobar ali ni mec nije bio bitan. Mec bih podijelio u 4 dijela.
      Došlo je dotle da ću biti zadovoljan ako Čilića.

      Glupo je i da komentarišem kad nisam gledao, ali to što nije bio dobar i što je izgubio set nije izgovor za nebitan meč.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Glupo je i da komentarišem kad nisam gledao, ali to što nije bio dobar i što je izgubio set nije izgovor za nebitan meč.
        To je mec u kome moze da mu padne koncetracija i da je opet siguran da ce pobijediti. Protiv Cilica bi eventualni pad koncetracije imao mnogo ozbiljnije posljedice. A protiv Federera i Vavrinke ga je kostao meca.

        Nadam se da nismo dosli u fazu kada je pad koncetracije u svakom mecu norma.

        Ako ces biti zadovoljan da pobijedi Cilica, onda mu brisi proknjizenu titulu.

        Inace kladionice nisu smanjile njegove sanse protiv sinocnjeg meca. Ocigledno, kao i ja, mec smatraju nebitnim. I da je pobijedio 6:0, 6:1 opet bi bio nebitan.
        Last edited by NI; 12-03-14, 06:34.

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Zašto bi slika zabrinjavala
          Zato sto postaje polako Paris Hilton i sve vise me podseca na one bahate likove sa tvitera i fejsa.Ne znam da li me razumes,mnogo se trudi da svuda bude vidjen,a na terenu agonija.Izgubio je set od lika kojeg sam gledao prvi put u zivotu,a ne smem da pomislim sta ce Cilic da mu uradi.

          Comment


          • ....Jedva cekam mec sa Cilicem.To ce biti donekle mjerodavno da vidimo,dje je trenutno nas uspavani div..I dalje je on u nekim tripovima..nesto..Neka njegova voznja kroz glavu,pogled taj prazni,neka nevolja...O cemu se radi tu


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • I ja se radujem mecu sa Cilicem, jer mislim da cemo dobiti neke odgovore. Savrsen protivnik za Novaka u trenutnom njegovom stanju, u veoma dobroj je formi, nije top teniser trenutno ali nije ni sarlatan, taman ono sto Novaku treba - test/izazov. Bas zato sto je Cilic u formi, Novak ce ovoga puta morati da pokaze neki plan, odlucnost, napad jer se protivnik nece samounistiti. Jeste da ga nikad nije dobio ali igra kao nikad u karijeri pritom moze da vidi sta se desava sa Novakom i to mu sigurno daje sigurnost vecu nego ikad da moze da veruje u pobedu.
              Moja neka prognoza je da ce Novak pobediti u fazon TB-u treceg seta posle velikog mucenja, uspona i padova tokom meca. Tako da nista novo za nas
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Lagano u dva seta sa nešto dužim
                sigpic

                Comment


                • Ma Novak će to #pješke.
                  Ja mislim da niko uključujući i njegovog sinoćnjeg protivnika, nije mogao da smisli scenario u kojem Novak gubi meč.
                  Obzirom da je u zadnje vreme vidno manje fokusiran na tenis desilo mu se da omakne set, ništa strašno ( iako valja reći da mu se ranije ni sa padom koncetracije ne bi desilo da omane set ).
                  Ako iko zna naglo da podigne nivo igre to je Novak, videćemo već ...

                  Comment


                  • Upit za baruštinu ovdašnju.
                    Da li je potvrda lične teorije vredna sprdnje koja ide čak do mazanja katranom i posipanja perjem ovdašnjeg nam ljubimca?
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=822602

                      Samo nek ispoštuje ovo što je rekao i nema brige.

                      Comment


                      • Novak realan kao i uvijek u ucjeni sinocnjeg meca i onoga sto moze Cilic.

                        Za Novaka je sljedeci mec veliki test. U normalnim okolnostima bi Novak morao i ovog poboljsanog Cilica da pobijedi lako. Ali ovo nisu normalne okolnosti. Test je tezak ali ne previse tezak. Ako kriza nija jako duboka, Novak ce da pobijedi. Ako pak izubi, onda znamo da je kriza ozbiljna.

                        Cilic u ovom mecu nema sto da izgubi a moze puno da dobije. Novak ima suprotnu situaciju. Moze puno da izgubi a nema sto da dobije.

                        Inace, cak iako prodje Cilica u polufinalu ce ga cekati mnogo neugodniji test, a u eventualnom finalu jos i tezi. Upravo sto treba na putu do povratka samopouzdanja.
                        Last edited by NI; 12-03-14, 11:01.

                        Comment


                        • Nije veliki test, sjutra je Dan D za Novaka. Da vidimo pripada li i dalje prvoj kvalitativnoj skupini.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            ....Jedva cekam mec sa Cilicem.To ce biti donekle mjerodavno da vidimo,dje je trenutno nas uspavani div..I dalje je on u nekim tripovima..nesto..Neka njegova voznja kroz glavu,pogled taj prazni,neka nevolja...O cemu se radi tu
                            Ocigledno to samo Nole zna i njegovi najblizi

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Nije veliki test, sjutra je Dan D za Novaka. Da vidimo pripada li i dalje prvoj kvalitativnoj skupini.
                            Naopako da je dan D
                            Nije smak sveta,bilo bi super da dobije, ali ako izgubi-onda nek pravi pauzu, rascivija sve u glavi,sta drugo
                            Last edited by miloolja; 12-03-14, 09:36.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nije veliki test, sjutra je Dan D za Novaka. Da vidimo pripada li i dalje prvoj kvalitativnoj skupini.
                              Kako si to divno rekao sa, za tebe karakteristicnim, nedostatkom pretjerivanja.

                              Comment


                              • Originally posted by Zile90 View Post
                                Zato sto postaje polako Paris Hilton i sve vise me podseca na one bahate likove sa tvitera i fejsa.Ne znam da li me razumes,mnogo se trudi da svuda bude vidjen,a na terenu agonija.Izgubio je set od lika kojeg sam gledao prvi put u zivotu,a ne smem da pomislim sta ce Cilic da mu uradi.
                                Razumijem te, samo ja ne dajem preveliki značaj fotografijama, zato što je to prosto nešto što mora da odradi za medije i ništa više. Ja sam uvijek bila optimistična što se tiče Novaka, ali polako mi taj optimizam prolazi
                                Posle Novakove izvaje nešto se baš i ne plašim Čilića, kao što je neko već napisao samo neka odradi to što je rekao i nema brige
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X