Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo jedan igrac na planeti moze podici svoj nivo igre do nevidjene granice.
    Kada i gde, ne znam.
    Znam da cu taj trenutak docekati.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Petra View Post
      Ja procitala da igra u nedelju
      Ma da, zaboravila sam vremensku razliku, to će kod nas da dođe nedelja
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by proudNolee View Post
        Ma da, zaboravila sam vremensku razliku, to će kod nas da dođe nedelja
        Lepo ti pise na Noletovom sajtu
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment




        • Nešto mi činjenica da je Vajda tu ulijeva nadu i dodatni optimizam
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by Navras View Post
            Novak trenutno ima snage za nekih 40-ak minuta kvalitetnog tenisa, sto je za vecinu toura dovoljno. Igraci tipa Istomina i Aguta nece predstavljati nikakav problem i prolazice slicno kao sto je pomenuti dvojac prosao u Dubaiju. Sa nesto ozbiljnijim igracima bice povuci-potegni, ali ima sasvim dovoljno kvaliteta da i sa njima izadje na kraj. Problem ce biti top ten teniseri koji su nezaobilazna prepreka na putu do titule. Ove godine jos uvek nema pobedu nad igracem iz tog drustva, doduse iz svega dva pokusaja, ali i to nam nesto govori.

            Sto se tice ucinka u IW, a posmatrano kroz prizmu gore recenog, mislim da sanse za titulu nisu bas velike. Ukoliko dogura do finala, uz malu pomoc relativno povoljnog ali ne i lakog zreba, za mene ce to biti odlican rezultat i mislim da svi treba da budemo prezadovoljni ako stigne do same zavrsnice. Sve ispod qf-a objektivno bi bio neuspeh; qf solidan rezultat kojim bi ispunio ona osnovna ocekivanja; sf vec mozemo smatrati uspehom, dok za finale rekoh da bi to bio odlican rezultat. Titula bi bila pravi podvig i za mene licno veliko iznenadjenje, ali slobodno neka me iznenadi, nemam nista protiv.
            Navras,

            Volim kad je kritika bazirana na faktima, a tvoja kritika jeste dobrim dijelom bazirana na faktima. Ali valja dodati nekoliko stvari.

            1.
            Novak ima snage za nekih 40-ak minuta svoje 6 brzine. Nazvati to kvalitetnim tenisom je znatno potcjenjivanje onoga sto Novak moze da pruzi tokom tog perioda. S malo srece, koje nije bilo Dubaiu, to je dovoljno da dobije bilo koga u mecu u 2 dobijana seta.

            2.
            I u perioudu izvan tih 40-ak minuta Novak moze da igra pristojno, iako mora ici na skracivanje poena. Doduse Novak se osjeca nesigurno i nesamouvjereno kad to radi.

            3.
            Taj period fantasticne igre moze da se ponovi vise od jednom tokom meca. Pogotovo ako se radi o mecu u 5 setova.

            4.
            Ti si uvjeren da je takvo stanje stvari samo posljedica nedovoljne posvecenosti tenisu. Ja nisam.

            5.
            U ocjeni sto je uspjeh a sto ne, zaostajes najmanje citavo kolo. Pobjeda bi bila odlican rezultat, finale se moze smatrati uspjehom, 1/2 je jedva prolazna ocjena.

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Novak ovdje uzima titulu, ima da samo protutnja turnirom

              Daj unesite malo optimizna ovdje
              Zar nisam proknjižio dan prije

              Neka nam se Peca vratio, da imamo i nekog optimistu na temi

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Zar nisam proknjižio dan prije

                Neka nam se Peca vratio, da imamo i nekog optimistu na temi
                Kako ti nisi optimista kad si vec proknjizio pobjedu?

                Comment




                • Dobar je Novak, izgleda mi dobro, vedro i spremno, tako da počinjemo sezonu, napadamo IW i idemo po titulu
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Uvek sam ranije "mogao" po govoru tela cak i dok bacaju novcic da procenim u kakvom je modu Nole ali nekoliko puta me dobrano prevario Sve kao super... Cvece cveta ovo/ono, osecam se jak, razbicu ga a onda kada krene drugi set pa na dalje strmoglav. Ne mislim na 2014-u
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Novak Djokovic: "The hard work that I've been putting in all these weeks is going to pay off."

                      http://www.bnpparibasopen.com/News/T...c-Preview.aspx
                      Last edited by proudNolee; 08-03-14, 11:05.
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Uvek sam ranije "mogao" po govoru tela cak i dok bacaju novcic da procenim u kakvom je modu Nole ali nekoliko puta me dobrano prevario Sve kao super... Cvece cveta ovo/ono, osecam se jak, razbicu ga a onda kada krene drugi set pa na dalje strmoglav. Ne mislim na 2014-u
                        To je Novakov napredak, naucio da prikrije kako se stvarno osjeca.

                        Comment


                        • "Prepoznati problem jeste pola puta do rešenja, radim na tome."

                          Sviđa mi se ovo što je rekao, i upravu je, znači da je svjestan da problem postoji i da mora da se riješi što prije, radi na tome i uskoro ćemo da vidimo konkretne rezultate tog rada!
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Kako ti nisi optimista kad si vec proknjizio pobjedu?
                            Optimizam se ne zasniva na očekivanjima očekivanog, nego na očekivanjima manje očekivanog ili neočekivanog Može se reći da sam realista

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              To je Novakov napredak, naucio da prikrije kako se stvarno osjeca.
                              Hvala @NI sto me toliko cenis , ajde sto mene prevari ali sto neke bitne protivnike u bitnim mecevima nije tako nekako prevario.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Hvala @NI sto me toliko cenis , ajde sto mene prevari ali sto neke bitne protivnike u bitnim mecevima nije tako nekako prevario.
                                Prevario ih je ber inicijalno. Prosao bi jos gore da je od pocetka bio transparentan.

                                Originally posted by notorious View Post
                                Optimizam se ne zasniva na očekivanjima očekivanog, nego na očekivanjima manje očekivanog ili neočekivanog Može se reći da sam realista
                                Slazem se sa definicijom optimizma i realizma.

                                Dakle, ako si ti proknjizio pobjednu smatras da je Novak, REALNO gledajuci, BITNO bolji od drugih u uslovima koji vladaju u IW. Da ne mislis da je BITNO bolji, ne bi proknjizio pobjedu. Rekao bi da bi Novak trebao da pobijedi ali da se nikad ne zna.
                                Last edited by NI; 08-03-14, 15:13.

                                Comment

                                Working...
                                X