Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne kažem da se vrti sve oko kondicije. Ovo je mnogo kompleksnije očigledno, jer ako je samo do nje zašto nije u top formi da sve pršti? To što će na terenu da kalkuliše, da se štedi i šta već je nešto drugo, ali pitanje je zašto ne može da dođe do daha. On je profesionalac u veoma zahtevnom sportu i nije fizički spreman, bar ne za najteže zadatke koji ovaj zahteva, a onda izađe takav na turnire koje je prethodnih godina osvajao... Ništa mi nije tu jasno.

    Kada nema Miljana fizioterapeuta, tu je ona njegova zamena. U Dubaiju ga nisam videla.
    Last edited by miloolja; 04-03-14, 15:47.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne znam, meni djeluje da je tako, stvrano mi je na momente djelovalo kao da jedva diše, opet postoji i ona opcija da ima (ne daj Bože) nekih zdravstvenih problema
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kada nema Miljana fizioterapeuta, tu je ona njegova zamena. U Dubaiju ga nisam videla.
        Gde je Miljan?

        Comment


        • i ja sam gledao sinoc mec i stvarno izgleda kao da covek jedva dise Cim mi to svi vidimo nesto tu definitivno gadno ne valja

          Comment


          • Miljan isto ima porodicu i decu i nije prvi put da odsustvuje sa nekoliko turnira u toku godine, ali tu je uvek njegova zamena (ne mogu da se setim kako se zove), no njega nisam videla u Dubaiju.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment



            • Comment


              • Koliko znam Četojević je i počeo sa njim da radi zbog problema sa disanjem i tvrdio je tada da oni potiču iz digestivnog trakta (organi za varenje), odnosno da je testovima otkrio da je alergičan na gluten. Da li je moguće možda da je odustao od te dijete?
                Last edited by miloolja; 04-03-14, 17:57.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Koliko znam Četojević je i počeo sa njim da radi zbog problema u disanju i tvrdio je tada da oni potiču iz digestivnog trakta (organi za varenje), odnosno da je testovima otkrio da je alergičan na gluten. Da li je moguće možda da je odustao od te dijete?
                  Meni je to takođe palo na pamet...al ne verujem

                  Comment


                  • Realno ljudi mi svi ovdje možemo da nagađo o čemu se možda radi, možemo da donosimo zaključke na osnovu onoga što vidimo preko tv-a, ali niko od nas ne zna šta se tu krije, o čemu se stvarno radi, kakvih Novak promlema ima i koliko su ili nisu ozbiljni
                    A što se tiče dijete, mislim da to sigurno nije!
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Miljan isto ima porodicu i decu i nije prvi put da odsustvuje sa nekoliko turnira u toku godine, ali tu je uvek njegova zamena (ne mogu da se setim kako se zove), no njega nisam videla u Dubaiju.
                      Sasa Jezdic,a u Dubai-u od celog tima samo Eduardo i Beker.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Koliko znam Četojević je i počeo sa njim da radi zbog problema u disanju i tvrdio je tada da oni potiču iz digestivnog trakta (organi za varenje), odnosno da je testovima otkrio da je alergičan na gluten. Da li je moguće možda da je odustao od te dijete?
                        Mozda mu ta dijeta skodi,niko to izgleda nije spomenuo ovde.Mozda vise nije produktivno za njegovo telo da uzima bezglutensku hranu.Mozemo mi ovde da vrtimo 1000 prica kada samo on zna sta je problem.Nisam gledao egzibiciju,ali verujem ljudima koji kazu da je jedva disao,to se videlo i u Australiji protiv Wawrinke.

                        Comment


                        • Nisam gledala egzibiciju, ali sam nekima ovde , ne znam mozda i u nekom postu, vec napisala da se vec u prvom setu sa Federerom videlo da Nole tesko dise, jedva dolazi do daha.
                          Mnogi su to komentarisali na tribinama, delovalo je neverovatno, nestvarno, tuzno.Da, cudno je bilo i sto je u boksu bio samo beker i onaj valjda menadzer-sve je jako cudno, ocigledno se nesto desava.Mi mozemo da nagadjamo, ali da nije u redu-nije!!!
                          Daj Boze da je sa zdravljem sve u redu, ostalo kako bude.
                          Nole je za nas SAMPION.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Đoković: Konkurencija je velika
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post

                              Ocito ne veruje u sebe

                              Comment


                              • Originally posted by SonjaFan View Post

                                Ocito ne veruje u sebe
                                Ista misao mi prodje kroz glavu citajuci ovo.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X