Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto niko nije obavjesto da se to može gledati na ES, ili je to bilo logično a ja sam tek sada vidjela
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • "Svetski dan tenisa" na Eurosportu
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dobra prilika na ovoj egzibiciji da vidimo Novaka na delu protiv Marija.Ono sto mene zanima kao navijaca jeste da vidim pomak u svemu onom sto smo konstatovali da Novaku nedostaje.Ocekujem pomak bar 10% .Naravno ne moze se taksativno navesti sta to podrazumeva ali je generalno svi elementi koji daju sliku o boljem igracu na mecu.Naravno da bi pobeda bila mala zadovoljstina ali moramo znati da Mari izlazi iz operacije i niju u fulu,ali je odigrao dobar mec sa Dimitrovim u Akapulku i primetno je da se vraca.

        Comment


        • Sto se nervirate, posle AO ovo je napredak, polufinale.
          Nema vise nerviranja,posle AO i kante ladne vode-jok, jos sam bila u Dubaiu, gledala uzivo.
          Sad ne mogu da pisem o tome, bilo bi mnogo, mogu samo reci da Nole nije uopste bio raspolozen
          Okacicu neke fotografije, veceras ili sutra
          Zaboravila, uvek Noletov navijac
          Last edited by Pertla; 03-03-14, 18:59.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            mogu samo reci da Nole nije uopste bio raspolozen
            Prije meca sa Federerom ili poslije?

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Prije meca sa Federerom ili poslije?
              Nole nije bio raspolozen tokom celog turnira.
              Pre meca sa Federerom je pogledao prema njegovim navijacima, orio se centralni teren, strasno smo ga docekali ovacijama, ne samo srpski navijaci, vecina gledalaca, osmehnuo se i to onako kiselo i to je bilo sve.Imao je neverovatnu podrsku gledalaca, nisam mogla da verujem da su toliko za njega navijali, ali Noletu to nista nije znacilo, nazalost, ni malo ga nije pokrenulo.Nek bude da se hvalim, sedela sam u prvom redu, videla sam mu svaki izraz na licu-a videla sam ravnodusnost, zasto?ne znam, ali da ima problema -ima i to zestokih!!!
              Posle, nikakve emocije, ravnodusnost, pogled "u belo".

              Last edited by Pertla; 03-03-14, 20:34.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Ljudi mnogo se mucite oko prognoza i nadanja.Jednostavno decko je imao istorijsku sezonu i ona je iz njega sve izvukla da on vise ne moze da prelama meceve ludackim udarcima i ludackim gemovima.Sto je uradio uradio je,ja sam mu zahvalan na tome imao sam koga da gledam barem.Sve sto on od sada pa na dalje uradi je veliki uspeh,ako uzme jos jedan slem bice neverovatno.Za sada su vece sanse da nece vise uzeti nijedan slem ali ko zna.Samo jos da kazem da batalite da sanjate RG jer je to nemoguca misija,moze jos jedan AO ili US Open i to je to.

                Comment


                • Zile care!

                  Ti ides do daske a ne kao Vladan i notorious.

                  Comment


                  • @Petra , na zalost bilo je to vidljivo i golim okom i nama sa druge strane tv ekrana, podrska publike koju nikada nisam videla da je neko imao igrajuci protiv Federera, nije ga mogla pokrenuti, deluje da su problemi jos dublji i ozbiljniji .Ponovo me to vraca na deo sezone iza USA opena,nemogucnost da Vajda bude uz njega kao prethodnih 8 godina, cena jurenja Nadalom je previsoka izgleda, ko zna, mozda ima i neku povredu koja ga otezava intenzitet treninga.. a odbrambeni mehanizmi rade punom merom u vidu te ravnodusnosti.Nagadjam naravno Malo je verovatno sada da ce se nesto drasticno promeniti na IW.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Zile90,

                      Imam osecaj da mnogo teze prezivljavas ovo Novakovo stanje,po ovom 90 ako se radi o godini rodjenja jasno mi je da je u tim godinama navijacka strast uzavrela i da kritiku koju iznosis kao navijac u potpunosti razumem.Medjutim kao malo stariji (ako sam pogodio ovo sa godinama +20) svasta se teniserima desavalo kroz njihove karijere ali takvu pesimisticku najavu nisam nasao u teniskoj istoriji(mozda me i demantuju ovde prisutnu statisticari koji to drze u malom prstu) bar onako po mom secanju pracenja vrhunskih sampiona.Vremena se menjaju propustene prilike lagano padnu u zaborav,mozda tek u totalu na kraju karijere neko to i spomene mogao je vise i tako to.Po mom misljenju Novak je na teniskoj prekretnici kako odraditi jos nekoliko sezona na najbolji nacin,traze se resenja i naravno kad ulazis u nesto novo moras da pravis greske.Verujem da Novak nije rekao poslednju rec tenisu na nacin koji ti prezentujes ,da mozemo ocekivati mnogo vise od te 1 ili 2 GS titule ali je svakim GS dalje od onog sto smo mi njegovi navijaci prizeljkivali da se ukljuci u red najvecih osvajaca GS tacnije medju 5 najvecih.Optimizam na kome temeljim svoju teoriju je prost 7-0 serija nad Rafom ,to pokazuje kad imas Rafu u djepu ostali ti nisu ni do kolena.Vidim da smatras da je Novak potrosio baterije u 2011 i da se nemoze regenerisati.Te 2011 doziveo je povredu zbog zamora materijala verujuci da moze izdrzati i kad je tu povredu overio u Devis kupu,svakako je bilo logicno razmisljati o nekoj korekciji kako se povrede nebi cesto desavale zbog zamora materijala.Od tada cini se Novak sa svojim timom luuta u eksperimentisanju i nadam se da ce naci najbolje resenje.Ima jos najmanje 3-4 godine full tajma i mogu se kladiti da ce preskociti cifru od 10 GS (RG Obavezno)Ovo je malo ohrabrenje (melem na ranu)navijackih strasti koje cemo lakse preboleti kad dodje novi GS

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post
                        Ljudi mnogo se mucite oko prognoza i nadanja.Jednostavno decko je imao istorijsku sezonu i ona je iz njega sve izvukla da on vise ne moze da prelama meceve ludackim udarcima i ludackim gemovima.Sto je uradio uradio je,ja sam mu zahvalan na tome imao sam koga da gledam barem.Sve sto on od sada pa na dalje uradi je veliki uspeh,ako uzme jos jedan slem bice neverovatno.Za sada su vece sanse da nece vise uzeti nijedan slem ali ko zna.Samo jos da kazem da batalite da sanjate RG jer je to nemoguca misija,moze jos jedan AO ili US Open i to je to.
                        I ti stojis pri konstantaciji da je prosle god. imao najvecu sansu za RG

                        Comment


                        • Originally posted by juventus View Post
                          Zile90,

                          Imam osecaj da mnogo teze prezivljavas ovo Novakovo stanje,po ovom 90 ako se radi o godini rodjenja jasno mi je da je u tim godinama navijacka strast uzavrela i da kritiku koju iznosis kao navijac u potpunosti razumem.Medjutim kao malo stariji (ako sam pogodio ovo sa godinama +20) svasta se teniserima desavalo kroz njihove karijere ali takvu pesimisticku najavu nisam nasao u teniskoj istoriji(mozda me i demantuju ovde prisutnu statisticari koji to drze u malom prstu) bar onako po mom secanju pracenja vrhunskih sampiona.Vremena se menjaju propustene prilike lagano padnu u zaborav,mozda tek u totalu na kraju karijere neko to i spomene mogao je vise i tako to.Po mom misljenju Novak je na teniskoj prekretnici kako odraditi jos nekoliko sezona na najbolji nacin,traze se resenja i naravno kad ulazis u nesto novo moras da pravis greske.Verujem da Novak nije rekao poslednju rec tenisu na nacin koji ti prezentujes ,da mozemo ocekivati mnogo vise od te 1 ili 2 GS titule ali je svakim GS dalje od onog sto smo mi njegovi navijaci prizeljkivali da se ukljuci u red najvecih osvajaca GS tacnije medju 5 najvecih.Optimizam na kome temeljim svoju teoriju je prost 7-0 serija nad Rafom ,to pokazuje kad imas Rafu u djepu ostali ti nisu ni do kolena.Vidim da smatras da je Novak potrosio baterije u 2011 i da se nemoze regenerisati.Te 2011 doziveo je povredu zbog zamora materijala verujuci da moze izdrzati i kad je tu povredu overio u Devis kupu,svakako je bilo logicno razmisljati o nekoj korekciji kako se povrede nebi cesto desavale zbog zamora materijala.Od tada cini se Novak sa svojim timom luuta u eksperimentisanju i nadam se da ce naci najbolje resenje.Ima jos najmanje 3-4 godine full tajma i mogu se kladiti da ce preskociti cifru od 10 GS (RG Obavezno)Ovo je malo ohrabrenje (melem na ranu)navijackih strasti koje cemo lakse preboleti kad dodje novi GS
                          Optimisticki receno, mozda DA mozda NE uradi to sto si napisao. Novak je sad na raskrsnici da li ce sve misli da usmeri na tenis ili misli idu na priatni zivot,a tenis... Izgubio je tigrov pogled, glad na RG 2013, jos ga proganja ona mrezica i on moze da povrati glad samo osvajanjem Pariske sljake.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Zile care!

                            Ti ides do daske a ne kao Vladan i notorious.
                            Oprosti NI nisam razumeo tvoj post,jel si rekao da lupam nenormalno ili nesto drugo.Ne ljutim se slobodno kazi...

                            Comment


                            • Originally posted by salinjo90 View Post
                              I ti stojis pri konstantaciji da je prosle god. imao najvecu sansu za RG
                              Ja stojim da je najvecu sansu imao 2011,kada je bio na vrhuncu svoje karijere.Iskreno Djokovic posle te godine nije vise isti igrac i stvarno je bilo samo pitanje trenutka kada ce Nadal da vrati brejk u petom setu i kako ce da vrati.Mislim da je Novak mozda cak vecu sansu imao 2012.ON nije vise u stanju da dobije mec koji se lomi ili igra u odlucujucem setu i da se nije upecao na mrezu stvarno bih mogao da se opkladim da bi pretrpeo brejk pri servi za mec.

                              Comment


                              • Originally posted by juventus View Post
                                Zile90,

                                Imam osecaj da mnogo teze prezivljavas ovo Novakovo stanje,po ovom 90 ako se radi o godini rodjenja jasno mi je da je u tim godinama navijacka strast uzavrela i da kritiku koju iznosis kao navijac u potpunosti razumem.Medjutim kao malo stariji (ako sam pogodio ovo sa godinama +20) svasta se teniserima desavalo kroz njihove karijere ali takvu pesimisticku najavu nisam nasao u teniskoj istoriji(mozda me i demantuju ovde prisutnu statisticari koji to drze u malom prstu) bar onako po mom secanju pracenja vrhunskih sampiona.Vremena se menjaju propustene prilike lagano padnu u zaborav,mozda tek u totalu na kraju karijere neko to i spomene mogao je vise i tako to.Po mom misljenju Novak je na teniskoj prekretnici kako odraditi jos nekoliko sezona na najbolji nacin,traze se resenja i naravno kad ulazis u nesto novo moras da pravis greske.Verujem da Novak nije rekao poslednju rec tenisu na nacin koji ti prezentujes ,da mozemo ocekivati mnogo vise od te 1 ili 2 GS titule ali je svakim GS dalje od onog sto smo mi njegovi navijaci prizeljkivali da se ukljuci u red najvecih osvajaca GS tacnije medju 5 najvecih.Optimizam na kome temeljim svoju teoriju je prost 7-0 serija nad Rafom ,to pokazuje kad imas Rafu u djepu ostali ti nisu ni do kolena.Vidim da smatras da je Novak potrosio baterije u 2011 i da se nemoze regenerisati.Te 2011 doziveo je povredu zbog zamora materijala verujuci da moze izdrzati i kad je tu povredu overio u Devis kupu,svakako je bilo logicno razmisljati o nekoj korekciji kako se povrede nebi cesto desavale zbog zamora materijala.Od tada cini se Novak sa svojim timom luuta u eksperimentisanju i nadam se da ce naci najbolje resenje.Ima jos najmanje 3-4 godine full tajma i mogu se kladiti da ce preskociti cifru od 10 GS (RG Obavezno)Ovo je malo ohrabrenje (melem na ranu)navijackih strasti koje cemo lakse preboleti kad dodje novi GS
                                Za godine si u pravu imam 24 god i ''bio'' sam zivac neverovatan sto se tice toga,ali iskreno ovaj poraz od Wawrinke i Federera mi nikada lakse nisu pali,iskreno i ne gledam ga vise kao pre.Jednostavno sam se pomirio sa cinjenicom da decko zeli da zivi zivot punim plucima,a ne kroz tenis i jbg moramo to svi da razumemo.Nije on sampionskog kova kao Nadal i Federer,sto ne znaci da nije u njihovoj igrackoj klasi,ali kada zavrse karijere Novak ce imati 3 puta manje slemova od njih i to su jednostavno ogromne stvari koje prave razliku.Super sto ima ljudi kao NI i jos nekolicina koji veruju da ce on jos 3 ili 4 godine igrati vrhunski tenis.Ja mislim da je ovo polako pocetak kraja jedne odlicne karijere koja je mogla biti 3 puta veca,ali jednostavno nisu svi isti i to je meni bilo najteze da prihvatim ali tako je...

                                Comment

                                Working...
                                X