Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A tu je opet i red slikanja u Columbija Low School... Šta li je tamo tražio?
    Ide da studira! Ionako je u kanalu sto se tenisa tice.


    @ Vladane

    Ma pamtim ja i ovo sto si ti citirao. Ali vas dvojica, koji razumijete tenis, idete tako lako iz jedne kranjosti u drugu. U 5-10 minuta.

    Ja nisam zaboravio ni onaj masakr odlicnog Auguta, ni onaj mocni prvi set, ali ni ono pomanjkanje vjere u sebe iza kise. Novak je u ovom trenutku i jedno i drugo.

    Ali vasu reakciju mogu samo objasniti time da se osjecate uvrijedjeni (prevareni) sto Novak nije tamo gdje se vama (s razlogom, valjanim razlogom) ucinilo da jeste.
    Last edited by NI; 03-03-14, 13:18.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ide da studira! Ionako je u kanalu sto se tenisa tice.


      @ Vladane

      Ma pamtim ja i ovo sto si ti citirao. Ali vas dvojica, koji razumijete tenis, idete tako lako iz jedne kranjosti u drugu. U 5-10 minuta.

      Ja nisam zaboravio ni onaj masakr odlicnog Auguta, ni onaj mocni prvi set, ali ni ono pomanjkanje vjere u sebe iza kise. Novak je u ovom trenutku i jedno i drugo.

      Ali vasu reakciju mogu samo objasniti time da se osjecate uvrijedjeni (prevareni) sto Novak nije tamo gdje se vama (s razlogom, valjanim razlogom) ucinilo da jeste.
      NI,
      Izvini sto upadam. . .ali ako je neko otisao iz jedne u drugu krajnost je bio upravo Djokovic na tom mecu.

      Comment


      • Vidim da navijacko razocaranje ne jenjava,naravno sa razlogom.Sam Novak nam je svojim izdanjem u zadnjoj cetvrtini naterao da podgrejemo navijacke apitite u svakom smisli ali nas je sam pocetak nove sezone odveo u sasvim drugom pravcu.Videcemo sta ce Novak i njegov stab odluciti ,sta i kako dalje,sta su prioriteti a sta realne mogucnosti.Kao navijac osobno doziveo sam hladan tus prosto sam sledjen desavanjima oko Novaove igre,da me neko pita na koji nacin ce Novak pobediti nekog ne sada iz top 4 nego top 10 verujte ne bih znao sta da mu kazem.Svi pokazatelji Novakove igre su daleko ispod njegovih mogucnosti a zasto je to tako veroventno niko ne zna ,mozda ni sam Novak ne ume da se izbori sa ovom situacijom.Cinjenica koja i dalje stoji je da ono sa cim je Novak gazio svoje protivnike,pravio razliku to je prosto nevidljivo na terenu.Moja teza o prevelikom eksperimentisanju u pokusaju da unapredi lose segmente teniski igre dovela je do toga da su bazni udarci zanemareni i izgubili ostrinu.Da mene neko pita za savet sta uraditi ,ponoviti sve ono iz 2011 u naredne dve godine ,biti masina za mlevenje mesa na terenu i zlatom na olimpijskim igrama u Riju ,reci navijacima dosta je bilo,tenis mi nije vise prioritewt,ocu da cuvam decu,posvetim se porodici,pravim akademiju za mlade talente da ne prelaze mukotrpni put kojim sam ja isao.I na kraju svima da objavi vidimo se u nekom drugom filmu gde cu moci dati svoj maksimum.

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          NI,
          Izvini sto upadam. . .ali ako je neko otisao iz jedne u drugu krajnost je bio upravo Djokovic na tom mecu.
          1.
          Nemas sto da se izvinjavas. Svako na forumu slobodno iznosi svoje misljenje.

          2.
          Cini mi se da si prikriveni Novakov navijac. A Novakovi navijaci su ljuti kao ostavljene djevojke. Na forumu i van njega.

          3.
          Novakova igra u 1. u 3. setu (s izuzetkom 1. gema) se razlikuje 10%. Federerova je ostala ista. Ako se u tenisu 5% bolji lako dobijas set (rezultatski) a ako si 5% losiji onda ga lako gubis.

          4.
          Ali zato je Novakovo samouvjerenje palo 30% u trecem setu. Nesto se desilo tokom onog prekida za kisu. Nekoliko gemova iza je igrao jako lose. Iza toga je digao igru ali nije bilo vjere u sebe.

          5.
          I kad je najbolje igrao, tokom 1. seta, Novak nije djelovao totalno samouvjereno.
          Last edited by NI; 03-03-14, 13:42.

          Comment


          • Najjače mi je ovo pod 2
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Zasicenje - nedovoljna posvecenost – slab rad na treninzima – losa fizicka sprema – kolaps nakon cetrdeset minuta igre – promena taktike s ciljem skracenja poena – potpuni raspad = novi paket.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Originally posted by Navras View Post
                Zasicenje - nedovoljna posvecenost – slab rad na treninzima – losa fizicka sprema – kolaps nakon cetrdeset minuta igre – promena taktike s ciljem skracenja poena – potpuni raspad = novi paket.
                Tvoja dijagnoza je nepromijenjena i svodi se na zasicenje plus nerad. Ona je stroga ali ne i nefer, sto opet ne znaci da je potpuno tacna.

                Sto se pak detalja u tvojoj dijagnozi tice, u jednom se nikako ne mogu sloziti. Ovo potpuni raspad ne stoji. Povremeni raspad da, ali potpuni nikako.

                -------------

                Originally posted by proudNolee View Post
                Najjače mi je ovo pod 2
                Istina je to.

                Moj prijatelj, koji ne zalizi ovdje, i koji je do petka bio veliki Novakov navijac mi je rekao - necu vise da znam za tu p****, nemoj miga pominjat, gubi od starca a sto ce mu ovaj Beker...

                Zvuci poznato. Je li to neki virus?

                -------------

                PS
                Ovo p**** nije bio paket
                Last edited by NI; 03-03-14, 14:59.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Moj prijatelj, koji ne zalizi ovdje, i koji je do petka bio veliki Novakov navijac mi je rekao - necu vise da znam za tu p****, nemoj miga pominjat, gubi od starca a sto ce mu ovaj Beker...

                  Zvuci poznato. Je li to neki virus?
                  Biće ipak da je individualno.Mogu biti razočarana i imati svoje viđenje neuspeha i razloga za isti ,ali prestati podržavati Novaka - taman posla. Inače, menjanje tabora mi je uvek delovalo neprikladno, ono što Olja reče u inat veličanje protivnika, druga krajnost preteranom optimizmu. Lepo si jednom rekao NI vežeš se za igrača, za sve ono za šta misliš da on predstavlja u sportu koji voliš.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Još jedan selfi

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      1.
                      Nemas sto da se izvinjavas. Svako na forumu slobodno iznosi svoje misljenje.

                      2.
                      Cini mi se da si prikriveni Novakov navijac. A Novakovi navijaci su ljuti kao ostavljene djevojke. Na forumu i van njega.

                      3.
                      Novakova igra u 1. u 3. setu (s izuzetkom 1. gema) se razlikuje 10%. Federerova je ostala ista. Ako se u tenisu 5% bolji lako dobijas set (rezultatski) a ako si 5% losiji onda ga lako gubis.

                      4.
                      Ali zato je Novakovo samouvjerenje palo 30% u trecem setu. Nesto se desilo tokom onog prekida za kisu. Nekoliko gemova iza je igrao jako lose. Iza toga je digao igru ali nije bilo vjere u sebe.

                      5.
                      I kad je najbolje igrao, tokom 1. seta, Novak nije djelovao totalno samouvjereno.
                      Ne dam Nadala tako lako ali opkruzena sam Novakovim navijacima, pa valjda potsvesno uticu na mene cenim ja njega za sve sto je uradio i za sta je sposoban, a znam i navijati za njega kad Rafa ne igra. U pravu si cudna je to situacija, podeljena ljubav.

                      Comment


                      • Ja ne vidim vise glad za pobedom u Novakovim ocima i zato je on izgubio od ''starca''. Dok ne povrati to on ce biti samo obican teniser koji ce da igra QF i SF.

                        Comment


                        • Sa vezom/brakom je sve OK.
                          Pored toga sto dugo traje postovanja ne manjka, takodje pozrtvovanost jedno za drugo je tu... i podudaranje je ocigledno... ali na zalost nema sexa,nema vise one strasti!
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by Niki View Post
                            Ne dam Nadala tako lako ali opkruzena sam Novakovim navijacima, pa valjda potsvesno uticu na mene cenim ja njega za sve sto je uradio i za sta je sposoban, a znam i navijati za njega kad Rafa ne igra. U pravu si cudna je to situacija, podeljena ljubav.
                            Znam da ti je srce za Nadala. I neka je. Nema tu nista lose. Ipak nisam promasio.

                            Comment


                            • Nazalost na ovoj donjoj slici sto je Olja postavila, Novak izgleda kao da umire polako od neke bolesti. Zao mi je zbog toga, svako se pogubi kad tad, on samo treba da shvati sta je sve uradio u svom zivotu i da bukvalno moze bez ikakvog osecaja krivice, pritiska itd da uziva u igri koju toliko voli i u kojoj je toliko dobar
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment




                              • Egzibicija pocinje u 2:30?

                                Comment

                                Working...
                                X