Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Olja,

    Novak je intervju odlican. Sve sto je reako je bilo tacno. Vjesto je preskocio sto nije htio da kaze. Odlican sa medijima kao i uvijek.

    Znam da je noto razocaran sto ne nije pomenuo paket, ali Boze moj, uvijek je neko razocaran.

    Comment


    • Najjaci su kada kazu "Vavrinka mu bezi SAMO 1700 bodova" Rofl .... Pa tek je mart ljudi znate li vi koliko je 1700 razlike za mart mesec .... jao kako sam se nasmejao slatko ....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sandugp,


        Ja sam htio da se nasalim da je lakse stici 1700 nego 4000 bodova. Inace tih 1700 su skoro u potpunosti jedan turnir, cak i jedan mece, moze se reci jedan set. Tenis je igra malih razlika.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Vidi se da čeka neki paket, valjda će mu dostaviti
          Jel se ovaj tvoj smilie povecava svaki put ili se meni cini? Covek da se uplasi. Ali u svakom slucaju maher si da pronadjes prikladan smilie.

          Comment


          • Paket, paket, samo paket, paket nama treba
            sigpic

            Comment


            • Cinizam i podrugljivost ostavite za neku drugu temu.

              Sledeći besmislen post... brišem.
              Last edited by miloolja; 03-03-14, 12:19.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Cinizam i podrugljivost ostavite za neku drugu temu.

                Sledeći besmislen post... brišem.
                Ne budi toliko stroga Olja. Pusti djecake da se raduju. Znas kakvi su djecaci. Radje ih citiraj:

                Originally posted by notorious View Post
                Proknjižena titula i 500 bodova
                Originally posted by notorious View Post
                NI, u ovom slučaju nema greške. Juče sam to htio napisati, ali sam sačekao i današnji meč da vidim kontinuitet.
                Last edited by NI; 03-03-14, 13:11.

                Comment


                • Ne mogu toliko da popamtim, puno toga ima

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Citiraj i krajem prvog seta samo, kao i pocetkom drugog kad je Novak bio taj koji je bio mnogo blizi pobjedi
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo Vladane i za tebe:

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Nadam se da Nadal, Federer, Murray i ostali ovo gledaju, kad je na ovakvom nivou tu se nista ne moze.

                      Comment


                      • Da pomognem kolegi NIju

                        Originally posted by Vladan View Post
                        Steta sto Novak i dalje ne moze da drzi nivo. Tako se ne moze gasiti Nadal na RGu.
                        Originally posted by notorious View Post
                        Kako je Novak propao od 5-2, nema one oštrine, nisu mi jasne neke stvari
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Prije pola sata ga je diskonektovao samo tako, sad se vratio pimplovanju, slab napredak
                        Originally posted by notorious View Post
                        Propao je, počeo da gura, griješi, nije bilo one oštrine kako ga je peglao do 5-2.

                        Još uvijek ne može dobiti dužu izmjenu i kroz poen slabi dok loptica ne bude zakucana u mrežu
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Novak od 5:2 ama bas nista ne igra
                        Originally posted by notorious View Post
                        Nije pao u igri, to mi se samo pričinjava, iluzija
                        sigpic

                        Comment


                        • A tu je opet i red slikanja u Columbija Low School... Šta li je tamo tražio?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Paket
                            sigpic

                            Comment


                            • Eto zaslužio si, jer si me nasmejao... mora čovek od muke i da se smeje

                              Sada sam mrtva ozbiljna.. pomene li još jednom ikada ovde paket koji treba Novaku, traži li ga ili mu neko tek pakuje i sprema, ma koliko post bio dobra fora, simpatičan ili analiza koja izuva iz cipela.... bršem naravno.
                              Last edited by miloolja; 03-03-14, 13:14.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A tu je opet i red slikanja u Columbija Low School... Šta li je tamo tražio?
                                Mozda se zeli posvetiti svom obrazovanju, pa ispituje mogucnosti.

                                Comment

                                Working...
                                X