Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daj ostavite Beckera na miru, Nole je jos ranije (cele 2013) pokusavao da unapredi igru na mrezi

    godine prolaze i igra bazirana na jurcanjem za svakom loptom uskoro moze postati problem i meni se cini
    da je Noletova logika da unapredi slabiji aspekt svoje igre i da se tako pravovremeno (za razliku od Fed-a)
    pripremi za "late years" karijere i ostane konkurentan za svetski vrh sasvim ispravna.

    Becker kao strucnjak za "serve & volley" tu mu moze mnogo pomoci.
    Nole jeste u krizi jos od RG-sa 2013 ali sve se to moze prevazici sa jednom velikom titulom i tako zapoceti povratak na sam vrh svetskog tenisa

    Comment


    • Ko dira Bekera? Ovog trenutka me zanima samo Novak, za sada, koji ponavlja jedno te isto svaki put... idemo dalje, biće bolje, izaći ću jači iz ovoga...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by alexa22 View Post
        daj ostavite Beckera na miru, Nole je jos ranije (cele 2013) pokusavao da unapredi igru na mrezi

        godine prolaze i igra bazirana na jurcanjem za svakom loptom uskoro moze postati problem i meni se cini
        da je Noletova logika da unapredi slabiji aspekt svoje igre i da se tako pravovremeno (za razliku od Fed-a)
        pripremi za "late years" karijere i ostane konkurentan za svetski vrh sasvim ispravna.

        Becker kao strucnjak za "serve & volley" tu mu moze mnogo pomoci.
        Nole jeste u krizi jos od RG-sa 2013 ali sve se to moze prevazici sa jednom velikom titulom i tako zapoceti povratak na sam vrh svetskog tenisa
        Ali kako doci do nje u ovakvom psihickom i fizickom kanalu u kojem je sada ?
        Ja sam ubedjen da svakog od nas "ne vredja" poraz kao poraz nego kako je porazen i kako je igrao i kako se
        ponasao kada su se sva svetla, sirine njegove mozdane podmornice popalila i zavijala.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ko dira Bekera? Ovog trenutka me zanima samo Novak, za sada, koji ponavlja jedno te isto svaki put... idemo dalje, biće bolje, izaći ću jači iz ovoga...
          Boze, ali samo da sledeci put ne napise na twitu kako nije bio emotivno u mecu.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • A kaže da je Bekera uposlio da najviše napreduje u onim ključnim kritičnim momentima.

            Intervju pre početka Dubaija.

            Колегу из Британије је интересовало да ли пати за пропуштеним приликама за освајање грен слемова.

            - То је један од разлога зашто је Борис са мном, осетио сам да сам две-три титуле испустио у протекле две године које сам могао да освојим. Недостајала ми је психолошка оштрина а ту би Бекер могао да ми помогне. Али, не допада ми се да причамо само о грен слемовима, јер смо на одличном такмичењу, а током сезоне је још много веома добрих АТП турнира који су веома важни за мене. Ја на сваки меч излазим као да је финале грен слема.
            http://www.politika.rs/rubrike/Sport...rodicu.sr.html
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mene je iskreno juče razocarao Novak i nije problem poraz kao poraz nego mi se cinilo juče kao da mu nije stalo.Opste odsustvo emocija ikakvih i kad izgubi i kad dobije poen.I još ovo sto je Beker napisao me brine jer je ovo već drugi put u dva mjeseca da je "izjava" ista, a to samo radi Ana, a to nije dobro nikako.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Originally posted by alexa22 View Post
                daj ostavite Beckera na miru, Nole je jos ranije (cele 2013) pokusavao da unapredi igru na mrezi

                godine prolaze i igra bazirana na jurcanjem za svakom loptom uskoro moze postati problem i meni se cini
                da je Noletova logika da unapredi slabiji aspekt svoje igre i da se tako pravovremeno (za razliku od Fed-a)
                pripremi za "late years" karijere i ostane konkurentan za svetski vrh sasvim ispravna.

                Becker kao strucnjak za "serve & volley" tu mu moze mnogo pomoci.
                Nole jeste u krizi jos od RG-sa 2013 ali sve se to moze prevazici sa jednom velikom titulom i tako zapoceti povratak na sam vrh svetskog tenisa
                100% si u pravu!

                Iznad svega sto razumijes da ova nova igra nema alternativu. Moze jos da jurca za svakom loptom godinu ili dvije i okonca karijeru.

                Originally posted by stefan12 View Post
                Mene je iskreno juče razocarao Novak i nije problem poraz kao poraz nego mi se cinilo juče kao da mu nije stalo.Opste odsustvo emocija ikakvih i kad izgubi i kad dobije poen.I još ovo sto je Beker napisao me brine jer je ovo već drugi put u dva mjeseca da je "izjava" ista, a to samo radi Ana, a to nije dobro nikako.
                Taj utisak je varljiv. Strasno mu je stalo. A ona reakcija je tipicna reakcija razocaranog kome je stalo. A razocaran si ako previse ocekujes. Mozda je citao Vladanove postove poslije meca sa Agutom.
                Last edited by NI; 01-03-14, 11:25.

                Comment


                • @Ni gotivim te mnogo, uvek nadjes zrno nade kada je tesko i uvek argumentovano bar mene naucis necemu...
                  Vladan,Apa,Olja i ostala companija na svoj opet nacin pisu sto ja volim, malo sarkazam, malo ono bratsko samaranje kojim se zeli "probuditi" Novak...
                  Tesko je ostati ravnodusan na Novakovu igru kada je maestralan jer je to fakat POEZIJA za oci, samo je sada to u krizi jer se ta poezija dogadja sa igracima ispod Top20 a kada igra sa boljima onda toga nema a razloga za strah ne da nema nego znamo to svi mi a i ON.

                  Da li si vise da ne menja nista ili si da mora nesto da menja ? Po meni mora da menja pod hitno,promena ne znaci nuzno lose i kao ispadanje iz ritma nego moze da znaci nesto novo,izazovnije. Pod ovim ne mislim da menja BB ili tako nesto, neko nacin rada, neka svoje navike ... na to mislim.
                  Last edited by AIRBORNE; 01-03-14, 11:39.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Posle kiše uvijek dođe sunce
                    Danas mi sve izgleda drugačije, ne može ni ovo da traje vječno, ili će totalno da potone ili da se digne iz pepela (ja ipak vjerujem da će da se desi ovo drugo, Novak je to a on nas je naučio da nikada ne prestanemo da vjerujemo, uvijek se bori i nikada ne odustaje) možda juče nismo vidjeli tu borbu, ali sve će to da dođe na svoje!
                    Razmišljala sam koliko me nerviraju njegove ravnodušne izjave posle meča, ali opet to je ona strana za javnost, niko od nas ne zna kako se on stvarno osjeća i šta se dešava kada se kamere ugase! Da mu je stalo o tome nema nikakve polemike, naravno da jeste inače ne bi bio tu gdje jeste!

                    Nego, sledeća destinacija IW ( kada to uopšte počinje, za 3-4 dana? )
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • 06. Mart
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Noklica nam je u teskom kanalu,valjda ce uskoro izaci iz njega.Ja nikada ne gubim nadu-vala kad nisam posle eksperimentisanja sa Tod Martinom kada je imao i po 10 duplih gresaka u mecu necu ni sad.Mora da prodje vreme da ofanzivni paket dovede do toga da se manje trosi,a ne vise kao sto je to slucaj sada.Odavde i proizilazi onaj umor na sredini meca.Protiv Fece nikad nije igrao pametno nego tvrdoglavo i zato su ovakvi porazi nekada neminovnost.U tim mecevima mu je vise stalo do umetnickog dojma nego do efikasnosti.Bice bolje

                        Comment


                        • Optimista u meni zeli da veruje NI-ovom optimizmu.

                          Realista pak ne ocekuje puno od Novaka ovog proleca. Ocekivala sam trijumf u Dubaiju ali jos u 1 i 2 kolu imao je padove koncentracije protiv mnogo slabijih igraca nego sto je Federer.

                          Kada mu je Juzni predao znala sam da ce izgubiti od Fedexa upravo zbog nedostatka ritma. Novaku treba nova serija pobeda, novi zalet, da ga se protivnici boje i da naravno on ne pravi gluposti i igra bez strategije i volje. Onaj poraz od Wawrinke na AUS openu je po meni ostavio udela isto kao i RG 2013 protiv Nadala. Pa zato se Novak odmarao mesec dana, trebalo mu je vremena da dodje sebi, ali ocigledno je da zbog tog dugog odmora nije imao dovoljno vremena da udje potpuno u formu.

                          Mislim da Novaka nesto muci, nesto sto nije samo nedostatak samopouzdanja.

                          Takodje mozda su mu misli zaista na predstojecem vencanju.

                          Becker mi se definitivno ne dopada. Cak i da nije do Beckera mislim da je problem ipak najvise u Novaku. Pa on barem ima para da zaposli najbolje slobodne trenere, psihologe i sl. i nije mi jasno zasto to ne uradi. Takodje, KO mu je sada pravi sparing partner? Troicki?? Ma hajde. Jedno je prijateljstvo ali Novak na zalost ne misli dovoljno poslovno. On bi morao da redovno sparinguje sa najjacim mogucim sparing partnerima i da on bude shef Beckeru a ne obrnuto. Becker ipak ima porodicu (u Londonu?) a Novaku treba neko ko zaista hoce i moze da se veze 24h dnevno tokom cele sezone za njega.

                          Naravno volela bih da se desi cudo i da se Novak na IW zaista vrati jos jaci i osvoji taj turnir, a o zeljama za RG da ne govorim ...
                          Last edited by Maja; 01-03-14, 12:50.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nije u pitanju jedan mec, tece treca godina, a da on ima strahovite probleme, samo je bar u ovom periodu imao prednost, sad ni to nema, iako je konkurencija nikad gore.
                            potpisujem.

                            Originally posted by skeptik View Post
                            Vladane sve si u pravu. Pogledaj ti negovu izjavu posle meca:
                            „U prvom gemu trećeg seta sam odigrao izuzetno loše i izgubio sam svoj servis gem. Počeo sam da pravim veliki broj neiznuđenih grešaka u drugom delu drugog seta i nisam se dobro kretao, a on je osetio da ima priliku i iskoristio ju je. Zato je on veliki šampion“, naglasio je Đoković.
                            Pazi on zna gde je problem, fizicka sprema, i nista ne preduzima na tom planu vec samo kosntatuje trenutno stanje umesto da nesto menja. Rafa svaki put kad je gubio od meceve Novaka trenirao je jos zesce i taj trud mu se na kraju isplatio. Ove izjave su kao da je Ana u pitanju. Novak i treba da bude dzentlemen van terena ali na samom terenu treba da bude "djubre", nemilosrdan i da gazi bez milosti.
                            A onaj deo "Zato je on veliki šampion" NE BI SMEO da kaze naglas. Samo tako podilazi Federeru. Znaci nebitno je da li su Fedex ili Rafa veliki sampioni, Novak bi morao da bude isto toliko veliki i da to i pokaze (ne mislim pri tome na broj GS nego na izgaranje i trud na terenu). No, sve mi zaista izgleda da se Novak uplasio ili zaista suvise postuje Federera.
                            Last edited by miloolja; 01-03-14, 13:34.

                            Comment


                            • Haha Maja veze postove 200 na sat...Maja pobjednik


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=n35ZZtxQzWs

                                premotati na 12:22 ja zelim da cujem tako nesto iako nije bas lepo

                                Comment

                                Working...
                                X