Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Na twitteru sam samo pročitala da je rekao "I lost to Roger, it's not a bad loss."
    Hvala.

    To sam ocekivao ali ne ovako pomirljivo. Ta me pomirljivost malo zabrinjava. Izjava je inace tacno! Federer bi danas svakog pobijedio osim Nadala!

    Ali Novak mora da bude samouvjereniji, sampion ne moze da se tako lako miri sa porazom!

    Comment


    • Uživanje u odličnom meču, ponešto nervoze zbog propuštenih šansi, zabrinutost zbog pada igre i prvi set kao realna nada za vreme buduće.
      Tako videh meć današnji.
      Nisam bio loše volje, niti posustao, sve do trenutka čitanja kuckanja pređašnjih. Čitajući tuđe misili i opaske uhvatim sebe u rastućem nespokoju koji mi srdžbu izazva. Ostavim sokoćalo, pripalim jednu. Tad i doneh odluku koja već neko vreme vapi da svetlo dana ugleda.
      Vreme ja za odmoriti od baruštine ovdašnje.
      Svako dobro i ne zamerite što god.
      Last edited by pecaros; 28-02-14, 19:13.
      sigpic

      Comment


      • To si sapatniče moj na mene ljut i zbog mene neraspoložen?
        Pa šta sam loše toliko napisala?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mene upravo to i nervira, njegove izjave nakon poraza, kao da je sve uredu i nije bitno što je izgubio, sledeći put će da bude bolje! Nekako mi je previše miran
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Miran, probleme izgleda rešava unutar sebe, guta ih. Ne valja, puknuće.

            Comment


            • Ne znam stvarno, ako to sve zadržava u sebi ni to nije dobro, ne kažem da treba da histeriše i pravi dramu zbog svakog poraza, ali treba da pokaže da mu je stalo, da se grize zbog poraza i da ga to tjera da napraduje, da radi na greškama... on samo stoji u mjestu, čak i ide unazad ali nikako naprijed!
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Zašto se uvek kritika zove pljuvanje? Pljuvanje je kada se neko naziva pogrdnim imenima, omalovažava, nipodaštava, veliča u inat protivnik i sl...

                U redu. Prihvatam da je pluvanje teska rijec. Ali dosta od tih kritika apsolutno nisu osnovane.

                Prvo, ovo je drugi težak poraz u ovoj godini iz dva trunira u kojima od 2008. ima bar jedan od tih pehara.

                Zaboravljas reci od dva izvanredan protivnika koji su ga takticki iznenadili. Sampion bi trebao da moze da prevazidje to iznenadjenje, svejedno ne podcjenjuj kvalitet protivnicke igre.

                Ovo o dva turnira je detalj bez nekog narocitog znacaja.


                Drugo, Novak ne samo da ništa nije promenio, pogotovu u ključnim momentima, već pokazuje slaobsti iz kojih više ne uspeva da izađe, ni fizički ni mentalno.

                Danas nije bilo fizickih problema. Bilo je mentalnih. Zato je doveo Bekera! Oni se tesko prevazilaze. Najveci problem je precjenjivanje svoje moci u odnosu na protivnicku prije meca, a kad stvari priguste, podcjenjivanje svoje moci u odnosu na protivnicku.


                Treće, alarmantno je zabrinjavajuće postala njegova fizička (ne)sprema, jer to traje veoma dugo, loše kretanje, veoma često u disbalansu, uostalom ono udaranje po nogama sve govori... a razloga za ovako nešto ne da nema, već bi morao i po mečevima kojim je odigrao i kada je odigrao (o godinama da ne govorim) da leti po terenu. Pa on je profesionalac u samom vrhu ATPa. Ovako... dobio je lekciju od "starca pred penzijom" koji je prošle godine imao baš tih problema sa leđima i kretanjem, a gde je Novak takođe imao problema.. s tim što ne znamo zašto.

                Kretanje je danas dolazilo od nervoze. Federe nije danas igrao kao starac nego kao izuzetan as!

                Četvrto, Novak je bio jako loš u pojedinim momentima, servis mu je, opet, zakazao kad aje najvažnije.... odigra kriminalan svoj servis gem, pa onda se raspuca u sledećem, al džabe sve kada protivnik ne porpušta pružene prilike, jer ruku na srce Federer jeste odigrao odlično, sjajno se kretao, ali mnoge stvari porosto je Novak izvukao iz Švajcarca, ono najbolje.

                Tacno zapazeno! O tome cu pisati u analizi!

                Peto, ovo uopšte ne obećava nikakav nastavak sezone. Naravno izuzetaka uvek ima, a ja ću sve da pojedem, sa zadovoljstvom, sve ovo.
                Sigurno nije ohrabrenje, ali ne nemojmo pridavati preveliki znacaj ovome! Nadam se da ce poraz malo ubiti Novakovu aroganciju. Doduse, tesko je ubiti aroganciju bez da se ubije samouvjerebje
                Moji komentari su plavi!

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Uživanje u odličnom meču, ponešto nervoze zbog propuštenih šansi, zabrinutost zbog pada igre i prvi set kao realna nada za vreme buduće.
                  Tako videh meć današnji.
                  Nisam bio loše volje, niti posustao, sve do trenutka čitanja kuckanja pređašnjih. Čitajući tuđe misili i opaske uhvatim sebe u rastućem nespokoju koji mi srdžbu izazva. Ostavim sokoćalo, pripalim jednu. Tad i doneh odluku koja već neko vreme vapi da svetlo dana ugleda.
                  Vreme ja za odmoriti od baruštine ovdašnje.
                  Svako dobro i ne zamerite što god.
                  Peco,

                  Care! Nisi mogao vise i tacnije reci u manje rijeci!

                  Mec je bio fantastican! Dva najbolja meca ove godine Vavrinka-Novak i Federer-Novak!

                  Comment


                  • Moram samo da kažem da me malo i ovaj BB nervira, ko šta radi on u po meča slika i kači slike po twitteru
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Becker je htio da crkne i danas, vrpoljio se, da je mogao cini mi se usao bi u igru i igrao mudatije od Novaka. Zasto Novak nema taj zar to je pravo pitanje. Sve drzi u sebi, to mu je neki trip od kad je postao prvi igrac svijeta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nikad nisam prestala vjerovati pa neću ni sad, znam da će da se vrati i strpljivo čekam taj trenutak!
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • NI, da budem precizna... najpeciznija... pa da napišem sledeće:

                          -ja vidim prvo fizičke probleme, koji prouzrukuju one mentalne .. ne mislim na ono teško disanje jer je velika vlaga u Dubaiju, a to nije nikako dobar spoj sa Novakom... već ono loše nameštanje... on je par puta skoro bio na loptici, a udarao je tako da reket kao da ode na jednu stranu, a telo na drugu i ono konstantno njegovo udaranje po nogama... to je nezadovoljstvo kretanjem, od samog početka. Zašto, ako je fizički spreman? Nervoza? Pa red je da poradi na tome, zašto i kako nervoza od samog početka meča (kada krene nizbrdo, nervoza je sasvim normalna i teško premostiva);

                          -oba protivnika su bila odlična u svojim mečevima i to im se nikako ne može oduzeti, ali spreman Novak i fizički i psihički, Novak koji je agresivan, koji je fokusiran i nema ove amplitude up-down, nema problema sa protivnicima, pa ne bi imao ni sa ovom dvojicom. Nije nikada problem kada izgubi, već kako izgubi. Jednostavno nije ta dva meča izgubio po mom ukusu, prosto nije igrao dobro i nije dao sve od sebe. Postao je malodušan i previše.
                          Ako se slažeš da je izvukao ono najbolje iz Federera, onda se donekle i slažeš sa mnom.
                          Last edited by miloolja; 28-02-14, 19:51.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ma kakav Federer, igrao je on isto i u prvom setu pa smo vidjeli kako je prosao. Federer je covjek koji najbolje koristi snagu protivnickih udaraca i pretvara ih u svoju prednost. Federer je covjek koji najbolje zakucava mlake i kratke lopte. Djokovic koji iz BH pasinga ne moze da prodje deset puta, koji mu nabaca lopte i koji ispucava nenormalne stvari, a posebno kad je imao pocetkom drugog seta brejk opte je taj koji je izgubio mec. Nista se do tada Federer nije pitao sa glavom, posle kad je ovome opao intezitet iskoristio u maniru sampiona svoju sansu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Razocaravajuci je i lak nacin na koji je prihvatio poraz posle prvog brejka u trecem setu, bez vidljive zelje da se bori,sem tog udaranja po nogama gotovo bez emocijaA imao gotovo nestvarnu podrsku publike, ne secam se meca na kojem ga je vise bodrila sem kod kuce naravno, narocito imajuci u vidu ko je sa druge strane.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • To je to. Zakljucavaj temu. Gasi forum.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X