Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Meni malo pocinje da smeta sto je Viktor uz Novaka... nadam se da ce sve izaci na dobro. Daj Boze!
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Meni malo pocinje da smeta sto je Viktor uz Novaka... nadam se da ce sve izaci na dobro. Daj Boze!
        ?

        Comment


        • Meni je baš toplo oko srca kada ih vidim ovako zajedno
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Što vam je čudno?
            Viktoru će relativno brzo proći suspenzija.
            Novaku odgovara da se druže, a ima besplatnog sparing partnera i to za dž.
            Pa Viktor je bio i na visinskim pripremama na Kopu sa Novakom.
            Ništa im ne fali da se druže i treniraju zajedno, naprotiv obojci koristi.

            Comment


            • Kada ono Viktoru ističe suspenzija?
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Mozda je pregrubo zvucala moja recenica ali tako razmisljam. Ne mislim nista loce za Vicu,
                samo da ne ispadne vise druzenje a manje rada...
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • @AIR

                  al si ti neki strasljivac..pesimista..mora da i dalje vidis onu babu na slici ..tamo na tadbas


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AleksaVP View Post
                    Nekako mi se čini, mada se ne vidi, da Novak ovde sparinguje sa Vićom!
                    Last edited by Borhes054; 10-02-14, 23:30.

                    Comment


                    • @Duki kakav bre stra(pla)sljivac... moram da pazim kako pisem jer sve se moze pomisliti obrnuto od napisanog i pomisljenog dok je pisano... pa me lako moze zadesiti lomaca nevjernika

                      Nekako ne volim kada Novak okuplja "copore"... pa bio to ili Vica ili Vemic ili ...
                      Brate zabi se u vukojeb... i radi, spartanski radi (naravno ako zelis - to sto zelis). Napisao sam ovo 1000x ...
                      Last edited by AIRBORNE; 10-02-14, 23:27.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ma znaš i sam da od toga nema ništa, on je ovakav, sviđalo nam se ili ne. Uzmi il ostavi.

                        Mogu ja još...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ma znaš i sam da od toga nema ništa, on je ovakav, sviđalo nam se ili ne. Uzmi il ostavi.
                          Mogu ja još...
                          To sam i ja poceo da tako pravdam stvari od Maja 2012, tako da mi ni poraz od Wawe AO 2014 nije tesko pao.
                          Ali eto, sve se nadam da ce mu se probuditi neki tigar u njemu pa bar da ne gubi toliko bitnih meceva na GS.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            @Duki kakav bre stra(pla)sljivac... moram da pazim kako pisem jer sve se moze pomisliti obrnuto od napisanog i pomisljenog dok je pisano... pa me lako moze zadesiti lomaca nevjernika

                            Nekako ne volim kada Novak okuplja "copore"... pa bio to ili Vica ili Vemic ili ...
                            Brate zabi se u vukojeb... i radi, spartanski radi (naravno ako zelis - to sto zelis). Napisao sam ovo 1000x ...
                            e to si u pravu! Lezeran je dosta u pm..


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Uvek se trudim da sve sto je moguce od treninga odradim van teretane, u prirodi. Danasnji kondicioni trening sam radio u moru


                                Pierre i Tesla:-)))))

                                Comment

                                Working...
                                X