Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesam li nešto propustila... kakav bre Vučić?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • EKSKLUZIVNO: NAJNOVIJA VEST!!!
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        Kakvi su carevi ovi Njuzovci..

        edit: inače, čitam da je situacija dramatična, imam grižu savesti što sedim u stanu u kome je 25 stepeni..
        ipak se pitam, da li su ti ljudi morali da krenu na put..
        Last edited by jagodica; 01-02-14, 17:35.
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Zile90 narucio tekst od Boda Kako im samo ne dosadi ovaj copy-paste vec godinama, Tennis.com i njihov literarni buckuris..ne secam se kada sam posledni put citala smilsen tekst o igri i igracima a da nije obojen pritrasnocu bilo koje vrste.
            Sta reci, ljudi se smeju ne samo Novaku koji bi kao i svaki pojedinac mogao dati svoj doprinos pomoci ako je u prilici, cak neko neko napisa da se drugom ne bi dozvolilo da pomogne, iza udobne tastature naravno se nudi pomoc, ismevaju zenu u publici koja navija za naseg igraca, kako se samo usudilaZaista neverovato, gde je nestao osecaj empatije jedne od elementarnih ljudskih kvaliteta koja nas je krasila -nekada.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Zile90
              Sramota je mala reč za ono što si rekao..
              Iz toplog stana(kuće) pričaš koještarije.. Iako smatram da nisi dotojan komentara, ipak "dobrota" pobedi.. Da je sreće pa da ne komentarišeš na ovoj strani.. Pravi se primer kada demokratija izgubi svoj smisao..

              LJUDINA Novak je samo pokazao šta će raditi kada se završi karijera.. Kada god bude mogao potrudiće se da pomogne, ako mu obaveze budu dozvoljavale(jer ga mi ne zaslužujemo pa će vrv uglavnom živeti po belom svetu)..
              Ljudi su zavejani i doslovno su životno ugroženi.. Neki su bili i po 19 sati blokirani.. Dobro je da se na kraju sve završilo.. Ne pamtim u svom životu da je auto-put Subotica-Novi Sad bio zatvoren?!
              Veliki pozdrav za Novaka uz želju da se dobro pripremi za nastavak sezone..

              Comment


              • Da li najbolji teniser Srbije treba spasavati zavejane u vrema kada reprezentacija Srbije igra mec Dejvis kupa,mozda je trebalo prekinuti Dejvis kup mec i zamoliti Rogera da i on pomogne,dok interventne brigade zandarmerije diluju po toplim kaficima.Ne zelim da umanjim Novakov ljudski potez kao coveka ,ali ako je hteo da pomogne, njegova najveca pomoc je bila na terenu protiv Svajcaraca.Ali dobar je i Iko protiv Rogera i Wawca,za castan ulazak u EA zonu borice se u sledecem kolu spasilac Novak da kao supermen spase sto se spasti moze.

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Zile90
                  Sramota je mala reč za ono što si rekao..
                  Iz toplog stana(kuće) pričaš koještarije.. Iako smatram da nisi dotojan komentara, ipak "dobrota" pobedi.. Da je sreće pa da ne komentarišeš na ovoj strani.. Pravi se primer kada demokratija izgubi svoj smisao..

                  LJUDINA Novak je samo pokazao šta će raditi kada se završi karijera.. Kada god bude mogao potrudiće se da pomogne, ako mu obaveze budu dozvoljavale(jer ga mi ne zaslužujemo pa će vrv uglavnom živeti po belom svetu)..
                  Ljudi su zavejani i doslovno su životno ugroženi.. Neki su bili i po 19 sati blokirani.. Dobro je da se na kraju sve završilo.. Ne pamtim u svom životu da je auto-put Subotica-Novi Sad bio zatvoren?!
                  Veliki pozdrav za Novaka uz želju da se dobro pripremi za nastavak sezone..
                  Mozda ja nisam dostojan komentara,ali ovo je komicno sta se desava.Spominjes topao stan,pa veruj mi ja nisam zeleo da se to desi tim mucnim ljudima i da je to u mojoj blizini prvi bih sa ortacima otisao i pomogao im.Ne znas me i nemoj da me napusavas,lepo je to sto ti mislis sve o Novaku,ali to nije njegov posao.Covek bre ne zna gde ce pre,devojka mi malopre javila da ide kod Ivana Ivanovica u 7 sati da gostuje,ja sam naravno malo iznerviran sto je to trebalo sutra da bude pa da odem i ja,ali covek me ispali Skapiraj brate da on trci na 300 strana,a ono sto mu je najbitnije sve vise zapostavlja.Napusavajte vi koliko hocete,mene to ne vredja...

                  Comment


                  • Možete slobodno da se raspravljate i iznosite različita mišljenja, ali samo bez tenzija i ružnih reči! Odrasli smo ljudi majkoviću, uostalom Novak i njegova tema to ne zaslužuju.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Video sam Oljin post tako da je moj suvisan
                      Last edited by AIRBORNE; 01-02-14, 18:58.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Peugeot Brand Ambassador | Novak Djokovic Interview

                        Comment


                        • Ivan Ivanović @veceivan
                          Utorak, u 21h na Prvoj,specijalna emisija "Nole na Prvoj" !
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Možete slobodno da se raspravljate i iznosite različita mišljenja, ali samo bez tenzija i ružnih reči! Odrasli smo ljudi majkoviću, uostalom Novak i njegova tema to ne zaslužuju.
                            Tacno da Novak to ne zasluzuje.
                            Meni samo nije jasno zasto ga neki toliko napadaju sta god da uradi?
                            Svi bi mi voleli da Nole bude jos uspesniji nego sto jeste, ali sta ako je njemu to sad nebitno, neko napisa radi nebitne stvari,ocigledno su Noletu bitne.Postoje i drugi teniseri, pa ako vam Nole toliko ne valja, navijajte za nekog drugog, to je bar lako ima ih toliko...izbor veliki.
                            Zamislite da vama neko popuje sta je za vas dobro, bitno ili nije.
                            To sto Nole pomaze u spasavanju ljudi je njegova volja, samo za pohvalu a ne za po meni vredjanje.
                            Razumem da se neko naljuti bas iz navijackih razloga ali postoje granice.
                            Ne volim da vredjam, ali ako nekom toliko smeta sta Nole radi , neka ga "ne prati" vise, a ne da pise i vredja, s kojim pravom?
                            Ovo je Noletova tema, a opleli po njemu, neki se sprdaju, zaista ruzno.
                            Da li je trebao da igra DC ili pomaze, opet njegova odluka, da opet ponovim tu odluku je doneo jos ranije.
                            Imam utisak kao da se jedva ceka bilo kakav povod da se naruzi Nole.
                            Toliko od mene sto se ovoga tice.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment

                              Working...
                              X