Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    NI se nije oglasio povodom najnovijih desavanja u bitci Novak-Roger-Stanislas?
    O kakvim desavanjima pricate?

    1.
    U ovom trenutku Svjacarci imaju igraca broj 3 i broj 8. Sloziti ces se da su samim tim jedni od favorita za DC. Ako Federer misli dodati taj trofej svojoj kolekciji, onda je sad trenutak. Sa Federerom su sanse Svajcaraca 100%. Bez njega, 60-70%. Da sam Stan bio bih ljut na Federera ako ne bude igra. A ocigledno nece.

    2.
    Novak nije trebao da igra DC prosle godine. A poslije onoga sto se desilo u finalu, bio bi velika budala ako ga igra ove godine. Pametno je ucinio sto ne igra. Da li ce igrati mec za opstanak u svjetskoj ligi? O tom, po tom.

    3.
    Federer, osim na travi, je veliki ausajder u mecavima sa Novakom. Vavrinka ima vece sanse. Jos uvijek mislim da ce ga, osim mozda na zemlji, Novak relativno lako dobiti u svakom mecu koji budu igrali ove godine. Sumnjam da Stan moze ponoviti tako dobru egzekuciju taktike kao u Australiji, cak ako i uspije to vjerovatno nece biti dovoljno. U Australiji, statsticki gledano, je Novak bio bolji i opet izgubio. To se ne desava svaki dan. Osim toga, vjerujem da ce Novak biti spremniji sljedeci put za Stanovu taktiku.
    Last edited by NI; 30-01-14, 09:02.

    Comment


    • Ma ovo je tek početak, biće u ova 3 dana toga još i to više nego ikada, ima da ga napljuju kao nikad do sad. Federer je sada tu, igra za svoju reprezentaciju nakon milion godina i to je jedino bitno, a to šta je Novak sve uradio za ovu zemlju i reprezentaciju to se zaboravlja!
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        O kakvim desavanjima pricate?

        1.
        U ovom trenutku Svjacarci imaju igraca broj 3 i broj 8. Sloziti ces se da su samim tim jedni od favorita za DC. Ako Federer misli dodati taj trofej svojoj kolekciji, onda je sad trenutak. Sa Federerom su sanse Svajcaraca 100%. Bez njega, 60-70%. Da sam Stan bio bih ljut na Federera ako ne bude igra. A ocigledno nece.

        2.
        Novak nije trebao da igra DC prosle godine. A posle je onoga sto se desilo u finalu, bio bi velika budala ako ga igra ove godine. Pametno je ucinio sto ne igra. Da li ce igrati mec za opstanak u svjetskoj ligi? O tom, po tom.

        3.
        Federer, osim na travi, je veliki ausajder u mecavima sa Novakom. Vavrinka ima vece sanse. Jos uvijek mislim da ce ga, osim mozda na zemlji, Novak relativno lako dobiti u svakom mecu koji budu igrali ove godine. Sumnjam da Stan moze ponoviti tako dobru egzekuciju taktike kao u Australiji, cak ako i uspije to vjerovatno nece biti dovoljno. U Australiji statsticki gledano je Novak bio bolji i opet izgubio. To se ne desava svaki dan. Osim toga, vjerujem da ce Novak biti spremniji sljedeci put za Stanovu taktiku.
        Naravno, nije mi uspelo našaliti se na račun lične bitke Novaka sa svicarcima kako je predsatvljena. Hvala na odgovoru
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Pogledao sam sluzbenu stranicu DC-a. Tamo pise da Federer ne igra. A sad vidim na DC forumu da ipak igra. Za mene je to vise nego logicno.

          Srbija bez Novaka, Janka i Viktora a potom Kazahstan ili Belgija. Fantasticna prilika za polufinale. A od tuda je sve moguce. Kao sto rekoh, STan bi morao biti ljut ako Federer ne igra.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Pogledao sam sluzbenu stranicu DC-a. Tamo pise da Federer ne igra. A sad vidim na DC forumu da ipak igra. Za mene je to vise nego logicno.

            Srbija bez Novaka, Janka i Viktora a potom Kazahstan ili Belgija. Fantasticna prilika za polufinale. A od tuda je sve moguce. Kao sto rekoh, STan bi morao biti ljut ako Federer ne igra.
            Salis se? Fed da ne igra, sigurno nije dosao kao turista u Srbiju
            Kad je video povoljnu situaciju, namah je odluka pala, prvo Srbija, pa onda Kazahstan ili Belgija, prosta racunica, a Fed je verziran i za komlikovanije racunjanje a kamoli ovo

            Originally posted by proudNolee View Post
            Ma ovo je tek početak, biće u ova 3 dana toga još i to više nego ikada, ima da ga napljuju kao nikad do sad. Federer je sada tu, igra za svoju reprezentaciju nakon milion godina i to je jedino bitno, a to šta je Novak sve uradio za ovu zemlju i reprezentaciju to se zaboravlja!
            Kome je bitno?
            Mozda onima sa "slamom" u.....
            Normalnima je sve jasno, takvi ne zaboravljaju, a Noletu mogu samo da pljunu pod prozor
            Po meni Nole nikad vise ne bi trebao da igra DC, pa nek pletu nasiroko, mozda nekad osvoje DC
            Last edited by miloolja; 30-01-14, 09:52.
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Sta je tu je. Treba dati podrsku nasoj reprezentacijia goste docekati kulturno, kad bi se desilo suprotno, ovi bi to jedva docekali, i opet bi to stetilo najvise Noletu, i nasoj zemlji.
              Nole je dao sve reprezentaciji, da nije njega ,jos bi se igralo u nekoj tamo evro-africkoj zoni, valjda se tako zove
              Odmaraj Nole, spremaj se za nastavak sezone, zaboravi DC i za ubuduce-od tebe dosta i previse ovom narodu, koji ne zna da ceni prave vrednosti, cast izuzecima
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Slike sa Kopaonika
                https://www.facebook.com/media/set/?...9850665&type=1

                Comment




                • Nole, pokloniću ti par svojih skija za svadbu s Jelenom!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne znam kako mi jos sinoc nije palo napamet da procitam sta kaze izvor iz prve ruke. Prenosim sa DC teme ...

                    http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1175436

                    Comment


                    • U Andrićgradu

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Opet ono stene...jel zna neko cije je?

                        Spoiler
                        Last edited by Zzz; 30-01-14, 16:55.

                        Comment


                        • Bio bi lud da igra, i ako bih ja voleo da igra samo da bih gledao jedan ludacki mec, ali definitivno je prava odluka da ne igra, ko se ne slaze sa tim je lud.

                          Comment


                          • Naravno da ne treba da igra,da se izbegnu i ovakve situacije http://www.youtube.com/watch?v=Fj_zL0CnsLI
                            Last edited by misic23; 30-01-14, 21:35.

                            Comment




                            • Comment

                              Working...
                              X