Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da je Novak pogresio sto je forsirao krajem prosle godine. Zar nije imao dovoljno vremena od kraja prosle sezone do pocetka ove?

    I dok se sada prebrojava broj turnira koje bi Novak smeo da igra ovog proleca ... Novak cisti sneg.

    First snow for me this year! Love it!

    Metlica, lopatica... Kome je poceo dan kao i meni? Prvi sneg ove godine Malo vise posla, ali prelepo je!
    Photo: First snow for me this year! Love it! Metlica, lopatica... Kome je poceo dan kao i meni? Prvi sneg ove godine Malo vise posla, ali prelepo je!

    Comment


    • Originally posted by Petra View Post
      @juventus
      Pa sto bas na AO Nole nadje da isprobava novu tehniku
      Em, mu je stab zelen, kako napisa a ion sa BB zelen sto se tice nove tehnike ili ti novom nacinu igre, skracivanju poena, izlazaka na mrezu i ostalo sto bi trebao da poseduje da bi lakse i eikasnije dobijao meceve, narocito na GS.
      Nole sa sve stabom su ispali totalni amateri naspram tiakao da je tek sada poceo da se profesionalno bavi tenisom, gde mu je iskustvo iz tolikih godina, narocito sto se vec opekao od strikana i njegovog pulena
      Pa gde ce je isprobavati ako nece na terenu gde je imao najvise uspeha.Sve je islo po planu cini mi se da Wawrinke.Sve bi ponovio do tog meca kada bi se turnir ponovio ali ta promena je cini se morala doci kad tad.Ya takvo razmisljanje imam nekoliko argumenata da su u Novakovom stabu shvatili a i sam Novak da njegovo telo nemoze u kontinuitetu sa starim stilom igranja pobedjivati najjace rivale u nizu (Rafa,Endi,Roger,Delpo,pa sad i Wawac) jer ga potrose prosto receno za sledeci mec.Najbollji primer za to je Wimbledon prosle godine ,tesko 1/2F protiv Delpa i ispusena mustikla u finali protiv Mareja.Ima jos nekoliko takvih primera i tu vidim rezon promene taktike i stila koji ce smanjiti to trosenje.Sto se tice zelenila nemoze se to nauciti ,za takve igrice na i oko terena trebas biti rodjen a oni koji to ne umeju ponavljaju greske vise puta.

      Comment


      • Originally posted by Maja View Post
        Ne verujem da je Novak pogresio sto je forsirao krajem prosle godine. Zar nije imao dovoljno vremena od kraja prosle sezone do pocetka ove?

        I dok se sada prebrojava broj turnira koje bi Novak smeo da igra ovog proleca ... Novak cisti sneg.

        First snow for me this year! Love it!

        Metlica, lopatica... Kome je poceo dan kao i meni? Prvi sneg ove godine Malo vise posla, ali prelepo je!
        Photo: First snow for me this year! Love it! Metlica, lopatica... Kome je poceo dan kao i meni? Prvi sneg ove godine Malo vise posla, ali prelepo je!
        Imao je dovoljno vremena po nama, ali BB i jos mnogi tvrde da treba mentalno da se odmori.
        Meni nista nije jasno, ako mu niz pobeda nije dao dovoljnu dozu mentalne snage, onda ispada da je Nadal namerno izgubio Pariz i zavrsni turnir da bi Noleta uljuljkao

        @NI-ne znam, ne mogu ja da budem sigurna da li je bio isti problem, ne verujem ni ti.
        To samo Nole zna, ali evidentno je da problem i dalje postoji, kakav, koji, isti ili ne, postoji
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by juventus View Post
          Pa gde ce je isprobavati ako nece na terenu gde je imao najvise uspeha.Sve je islo po planu cini mi se da Wawrinke.Sve bi ponovio do tog meca kada bi se turnir ponovio ali ta promena je cini se morala doci kad tad.Ya takvo razmisljanje imam nekoliko argumenata da su u Novakovom stabu shvatili a i sam Novak da njegovo telo nemoze u kontinuitetu sa starim stilom igranja pobedjivati najjace rivale u nizu (Rafa,Endi,Roger,Delpo,pa sad i Wawac) jer ga potrose prosto receno za sledeci mec.Najbollji primer za to je Wimbledon prosle godine ,tesko 1/2F protiv Delpa i ispusena mustikla u finali protiv Mareja.Ima jos nekoliko takvih primera i tu vidim rezon promene taktike i stila koji ce smanjiti to trosenje.Sto se tice zelenila nemoze se to nauciti ,za takve igrice na i oko terena trebas biti rodjen a oni koji to ne umeju ponavljaju greske vise puta.
          Pa bas zato sto je tu imao najvise uspeha, a jos je GS u pitanju, po meni nisu smeli isprobavati novotarije, dozvoljavam da gresim
          Sto se tice zelenila u pravu si, s tim se radja
          Last edited by Pertla; 25-01-14, 16:04.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by Gari NS View Post
            Znas kako Zile,sve je moguce.Zar mislis da ce sad Nadal dominirati i uzimati sve moguce slemove?To je skroz nerealno,pre ili kasnije ce doci pad,a tom padu ce uzrok biti i Novak koji ce ga vijati.


            Sto se tice Novakovog rasporeda,smatram da mozda treba izbeci neki od mastersa na sljaci.Da ne dodje do mentalnog zamora pred RG,a pogotovo sto bi na svim tim mastersima morao da se vija sa Nadalom.

            Ovaj poraz na AO nek Novaku bude otreznjenje pred nastavak sezone.
            Nazalost veliku vecinu hoce.Iskreno da ti kazem polako se mirim sa cinjenicom da Novak polako pada i da je ovo pocetak kraja,zao mi je sto sam se sa mnogima ovde svadjao.Stvarno mi to nije bila namera,jer ja nisam takav privatno.Jedonstavno mnogo mi je zao sto je mogao biti rame uz rame sa velikanima,a ispasce luzer i igrac koji je ostao u senci Nadala i Federera.Izvinjavam se svima sto sam im isao na zivce,znam da ih ima mnogo,ali nije mi to bila namera samo mi je neverovatno krivo.Previse sam pratio Novaka,evo vec deveta godina i sto je bio uspesniji ja sam postajao veci zivac i ponasao se kao kreten kada izgubi,ali jbg takav sam i sta cu.Nema nista gore kada neko moze i ima neverovatan kvalitet,ali ne iskoristi ni polovinu toga.Pozdrav svima...

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Nazalost veliku vecinu hoce.Iskreno da ti kazem polako se mirim sa cinjenicom da Novak polako pada i da je ovo pocetak kraja,zao mi je sto sam se sa mnogima ovde svadjao.Stvarno mi to nije bila namera,jer ja nisam takav privatno.Jedonstavno mnogo mi je zao sto je mogao biti rame uz rame sa velikanima,a ispasce luzer i igrac koji je ostao u senci Nadala i Federera.Izvinjavam se svima sto sam im isao na zivce,znam da ih ima mnogo,ali nije mi to bila namera samo mi je neverovatno krivo.Previse sam pratio Novaka,evo vec deveta godina i sto je bio uspesniji ja sam postajao veci zivac i ponasao se kao kreten kada izgubi,ali jbg takav sam i sta cu.Nema nista gore kada neko moze i ima neverovatan kvalitet,ali ne iskoristi ni polovinu toga.Pozdrav svima...
              Ajde Zile nemoj da si na kraj srca.
              Jasno mi je da tako pises jer ti je krivo i zao, da mnogo volis Noleta, da ne mislis nista lose
              Mnogi, ubedjena sam u to bi napisali ostrije kritike ali nismo svi isti, pa to zadrzimo za sebe.
              Posle w sam ja kritikovala Noleta pa mi je zamereno ali to su bile dobronamerne kritike, s moje strane.
              Vidim sad su mnogi ljuti, ogorceni besni zbog ovog poraza ali ne pisu kao ti, a u sebi i na glas ga psuju, neki mu ni ime vise ne napisu, ali sta ces razliciti smo, samo treba malo tolerancije, nazalost nema je ovde bas mnogo.
              Neki sebi daju za pravo da je jedino njihovo misljenje merodavno, nek im bude.
              ja licno pisem ono sto mislim, nekad sam ostrija prema Noletu, nekad ne, kao sada npr.,jer me toliko ovo bilo pogodilo da nisam mala snage ni da pisem.
              Ne slazem se sa tobom da je Nole luzer, nikako, daje onoliko koliko moze, dao je dosta, nikad nismo imali takvog sportistu, jeste da boli sto je proputio velike sanse za jos koji GS, ali sta mozemo, tako je to u zivotu.
              Nole sam odlucuje o svojoj karijeri,ja se ipak nadam da ce uzeti jos koji GS.
              Nemoj da Nole ovde ostane bez jednog svog velikog navijaca, ma koliko ga kritikovao
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Nazalost veliku vecinu hoce.Iskreno da ti kazem polako se mirim sa cinjenicom da Novak polako pada i da je ovo pocetak kraja,zao mi je sto sam se sa mnogima ovde svadjao.Stvarno mi to nije bila namera,jer ja nisam takav privatno.Jedonstavno mnogo mi je zao sto je mogao biti rame uz rame sa velikanima,a ispasce luzer i igrac koji je ostao u senci Nadala i Federera.Izvinjavam se svima sto sam im isao na zivce,znam da ih ima mnogo,ali nije mi to bila namera samo mi je neverovatno krivo.Previse sam pratio Novaka,evo vec deveta godina i sto je bio uspesniji ja sam postajao veci zivac i ponasao se kao kreten kada izgubi,ali jbg takav sam i sta cu.Nema nista gore kada neko moze i ima neverovatan kvalitet,ali ne iskoristi ni polovinu toga.Pozdrav svima...
                Niko tebi ništa ne zamjera, ne samo tebi već nikome, pa ne možemo svi da mislimo isto, svrha foruma i treba da bude razmjena mišljenja među fanovima. Samo me zanima jedna stvar, Novak ima 26 godina, a ti kažeš kako je ovo za njega početak kraja, zašto? Jel misliš da nema vremena da sve popravi i vrati se?
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  Niko tebi ništa ne zamjera, ne samo tebi već nikome, pa ne možemo svi da mislimo isto, svrha foruma i treba da bude razmjena mišljenja među fanovima. Samo me zanima jedna stvar, Novak ima 26 godina, a ti kažeš kako je ovo za njega početak kraja, zašto? Jel misliš da nema vremena da sve popravi i vrati se?
                  Mislim da ce sve gurniti pod tepih kao i do sada,a njegove izjave posle poraza me najvise plase.Ono je stvarno mnogo,cak i za njegove standarde.On je upao u ogromnu krizu i evo nema napretka vec dve i po god.Ne znam sta mu se desilo posle AO 2012,ali to nije vise ni petina igraca kakav je bio.Servis ga napusti u bitnim mecevima,protiv Wawrinke je izbacio barem 15 lopti na drugi servis,udara tako mlako loptu da je izgledao kao amater u odnosu na Wawrinku.Previse je prilika propustio,evo ovo je vec osmi slem koji je bukvalno pustio niz vodu,ne racunam samo Wimbledon 2012,tu je stvarno bio nadigran.Treca godina tece,a on nista nije promenio i ne nazire se kraj ovoj agoniji.Bice super ako uzme jos jedan slem,svi bi voleli da to bude Rg,ali ja bas mislim da ce uzeti jos jedan Us Open,taj turnir me boli kao nijedan drugi,koliko je tu samo titula trebao da ima.Barem 3,a ostao je na jednoj.Zasto bre majku mu to radi sebi i posle okaci sliku kako skida led sa kola,da li je moguce da ga toliko boli K...

                  Comment


                  • Be2PJWSCYAEern1.jpg

                    Ajmo ba ljudi po brodić
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Zile90 ima problem u koji je sam upao, na zalost.
                      Pravio nam je one fenomenalne klipove sa BEST OFF Novakovim potezima sa raznih turnira (a hvala Bogu bilo ih je)
                      i covek posle pravljenja,gledanja takvih stvari izgubi malo realnost. Zile ovo nije nista ruzno,nego znam po sebi zato i spominjem. I sada je jako tesko prihvatiti da trenutno toga vise nema... ali bice Zile90,ne brini... svi cemo duvati koliko mozemo u ta Novakova jedra.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Zile90 ima problem u koji je sam upao, na zalost.
                        Pravio nam je one fenomenalne klipove sa BEST OFF Novakovim potezima sa raznih turnira (a hvala Bogu bilo ih je)
                        i covek posle pravljenja,gledanja takvih stvari izgubi malo realnost. Zile ovo nije nista ruzno,nego znam po sebi zato i spominjem. I sada je jako tesko prihvatiti da trenutno toga vise nema... ali bice Zile90,ne brini... svi cemo duvati koliko mozemo u ta Novakova jedra.
                        Moguce,vrlo moguce.Mozda sam zato i prestao da ih pravim,dosta mi je to vremena oduzimalo.

                        Comment


                        • Hbg, fakat i mi preterujemo.
                          Covek ne ispada pre 1/4 finala slema ni ne pamti se , vezao 14 SF, uzima jos gomilu turnira u procesu, i cim izgubi, a gubi uglavnom od Rafe s kojim je barabar i evo sad od Vavrinke koje je po real-time parametrima treci igrac na svetu mi ga prezalismo!

                          Ej!

                          Te smoren je, te 'vaka mu glava, te 'naka, te nece on uzet vise __(pisi broj) slemova...

                          Cek bre malo! Uzimacemo mi jos slemova, sad ce cika Beker izvan kamera da ga priupita jel ces ti da peglas tenis ili da se zekis i eto nama RG ;-))

                          Comment


                          • Kakav početak sezone.
                            Da li mi se vraća optimizam.. polako..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Ja se sasvim drugačije osjećam nakon ovog Wawrinkinog triumfa.... i sa puno optimizna čekam nastavak sezone
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by Zile90 View Post
                                Nazalost veliku vecinu hoce.Iskreno da ti kazem polako se mirim sa cinjenicom da Novak polako pada i da je ovo pocetak kraja,zao mi je sto sam se sa mnogima ovde svadjao.Stvarno mi to nije bila namera,jer ja nisam takav privatno.Jedonstavno mnogo mi je zao sto je mogao biti rame uz rame sa velikanima,a ispasce luzer i igrac koji je ostao u senci Nadala i Federera.Izvinjavam se svima sto sam im isao na zivce,znam da ih ima mnogo,ali nije mi to bila namera samo mi je neverovatno krivo.Previse sam pratio Novaka,evo vec deveta godina i sto je bio uspesniji ja sam postajao veci zivac i ponasao se kao kreten kada izgubi,ali jbg takav sam i sta cu.Nema nista gore kada neko moze i ima neverovatan kvalitet,ali ne iskoristi ni polovinu toga.Pozdrav svima...
                                Ne mozes Novaka tako lako otpisati.Polako,ima jos cela godina i 3 slema da se stvari preokrenu u njegovu korist.A to da ce biti luzer nikako se ne slazem,kako igrac koji ima 6 slemova to moze biti?Koji je pobedjivao Federera,Nadala i ostale redovno.On jeste velikan tenisa vec sad,Federer i Nadal su veci,to stoji.

                                Ali sta onda reci za Mareja,kakav je on tek luzer onda? Izgubio covek 4 finala zaredom,ukupno ima mislim 2-5 u finalima,a Novak 6-6.

                                Slazem se da je Novak protracio deo talenta,ali ima jos vremena za nove titule i slemove.I nece Nadal tako dominirati kao sto mislis,nevezano za ovaj danas poraz,svakako sa to mislio i juce.

                                Novak mora da tempira formu za maj i jun.

                                Comment

                                Working...
                                X