Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Najavljeni raspored je ocekivajuci i logican. Prenesena izjava onoga koji se selektorom smatra iskustveno posmatrano verodostojno je upitna kako zbog izvora tako i kredibiliteta navedenog izjavitelja.
    Bez meceva i pobeda na istim, nema dizanja samopouzdanja i sigurnosti a upravo je to najvise potrebno Novaku. Fizicka sprema je zadovoljavajuca i da se nadopuniti dok se mentalna stabilnost gradi pobedama. Podizanje mentalne stabilnosti podize i fizicku spremu i to su dva komplementarna elementa. Insistiranje na dugim pauzama poput misterioznih protivnikovih ne vidim kao delotvorno.
    Svaka ti je na mjestu.

    Comment


    • 1618537_685588374827350_1237644925_n.jpg

      Nek dodje i kod mene dobice 200 din na sat

      Comment


      • HAHAHA
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Prenesena izjava onoga koji se selektorom smatra iskustveno posmatrano verodostojno je upitna kako zbog izvora tako i kredibiliteta navedenog izjavitelja.
          Čak i da mu je to Novak rekao, nije mi jasno zašto je to morao da podeli sa ostatkom sveta.
          Morao malo da poradi na sopstvenom marketingu?
          Koliko mi je samo taj čovek nesimpatičan..
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            Čak i da mu je to Novak rekao, nije mi jasno zašto je to morao da podeli sa ostatkom sveta.
            Morao malo da poradi na sopstvenom marketingu?
            Koliko mi je samo taj čovek nesimpatičan..
            Sta ce rob Boca mora od necega ziveti, od kelnerisanja slaba vajda, baksis mrsav a poso naporan
            sigpic

            Comment


            • Neki dan sam ga video u jednom eminentnom sveporodicnom i drustvenom secistu sto mozak samo kvari,
              trznom centru. Covek u cistoj trenerci se shetka , pa jeb_ te imas li nesto drugo za obuci.
              Kako me to nafura.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ako mislite da jeste voleo bih da cujem (vidim) razloge zasto tako mislite?
                Nije u stanju fizicki da iznese toliko turnira, a ako dodamo i mentalni zamor koji je ocito prisutan najbolje resenje je smanjenje broja turnira. Istim rasporedom kao u prethodne dve sezone on prakticno nista ne menja, a svima je jasno da su odredjene promene nuzne. IW-MC-Rim-RG-Montreal-Sinsinati-USO to je sto se mene tice idealan raspored ukoliko zeli biti konkurentan za najvznije trofeje.

                Originally posted by Maja View Post
                Definitivno. Mozda bi cak trebao da simulira neku povredu i bude van terena neko vreme jer ocigledno je da Novaku treba prava pauza u kojoj bi apsolutno morao 100% da se presabere i smisli strategiju za dalje kako bi se kasnije vratio jaci kao Nadal pocetkom prosle godine.
                I ovu opciju treba uzeti u razmatranje.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Svet je lep kada sanjamo !

                  Znas kako Zile,sve je moguce.Zar mislis da ce sad Nadal dominirati i uzimati sve moguce slemove?To je skroz nerealno,pre ili kasnije ce doci pad,a tom padu ce uzrok biti i Novak koji ce ga vijati.


                  Sto se tice Novakovog rasporeda,smatram da mozda treba izbeci neki od mastersa na sljaci.Da ne dodje do mentalnog zamora pred RG,a pogotovo sto bi na svim tim mastersima morao da se vija sa Nadalom.

                  Ovaj poraz na AO nek Novaku bude otreznjenje pred nastavak sezone.
                  Last edited by Gari NS; 25-01-14, 12:46.

                  Comment


                  • Ako nije u stanju fizicki da iznese minimalni broj turnira godisnje, a jos on obicno i ne igra ni jedan iz serije 250 .... onda i ne treba da igra tenis ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Pritisak je manji mnogo van Slamova. Tako da bi morao da uzme Dubai i barem jedan veliki Masters. Ali zna i on da to nije to. Isto tako prije RGa bi valjalo da se sastane samo jednom na sljaci sa Nadalom. Ne moze uci u formu ako ne igra.
                      sigpic

                      Comment


                      • Teško je izdržati kad se to ponavlja iz godine u godinu. Kad je Goaterer dominirao često je preskakao period nakon USO i obavezno DC. Nadal je već uzeo 2 velike pauze i nakon njih se vratio kao monstrum, a preskače i dalje turnire poput prošlogodišnjeg Miamia, a može se reći i Wimbledona Svi teniseri u vrhu su iz brojnih razloga pravili pauze, jedino Novak ide iz turnira u turnir i tako već skoro 10 godina

                        Comment


                        • Neka ne ide u España (Madrid,Barcelona) i onako se tamo posvadjao sa publikom
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Pa ovaj broj turnira igra svake godine, to su standardni turniri na kojima stalno nastupa ne vidim problem njemu trebaju mečevi, pobjede a to ne može dobiti ukoliko ne bude igrao (samo neka ni slučajno ne preskače Majami mo mi je omiljeni Masters turnir ) i po mogućnosti Monte-Carlo tu je prošle godine uzeo i ne bi valjalo da sada stane kada smo konačno prekinuli Nadalovu vladavinu tu, a i to je idealno mjesto da se sastane sa Nadalom prije RG! Ali prvo idemo po brodić, bez njega ne može
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Mnogo je vazniji IW. Ukoliko bi zaustavio tu Nadala onda je jasno da i na sljaci moze.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Mnogo je vazniji IW. Ukoliko bi zaustavio tu Nadala onda je jasno da i na sljaci moze.
                                Şlažem se, ali pošto obožavam Majami želim i taj turnir
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X