Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by okisha View Post
    hvala vam na iscrpnim odgovorima, mada toliko i ja znam, ako pobedjuje sa turnira na turnir...moze

    ipak cenim i tudja misljenja pozz svima
    Ako od Dubaija uspije ostvariti približno iste rezultate kao Rafa, preći će ga nakon USO, ali to neće dugo potrajati. Bude li bolji, može ga zaobići koju sedmicu prije i tako ravnopravno konkurisati za 1 mjesto na kraju godine.

    Comment


    • Pa da tako tamo na kasno leto- ranu jesen... pomerili smo sa proleća...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Objavio je raspored do RG-a: Dubaji, IV, Majami, Monte Karlo, Madrid i Rim. Uobičajena tura.
        Ocajan raspored. Morao je izbaciti Majami i Madrid, a u Dubaji turisticki, da se pokupi lova. Bolje manje turnira da se odigra kvalitetno nego vise pa da ih odigra prosecno.

        Reduciranje kalendara je prosto nuzno. Zakljucno sa USO-om ne bi trebao da odigra vise od sedam turnira.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Pa dobro, ne mora ovo ništa da znači... pošto mu je u kalendaru do danas stajalo tamo prazno, ko zna možda su onako po ustaljenom redu izbacili. Mada iskreno sumnjam.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Navras View Post
            Ocajan raspored. Morao je izbaciti Majami i Madrid, a u Dubaji turisticki, da se pokupi lova. Bolje manje turnira da se odigra kvalitetno nego vise pa da ih odigra prosecno.

            Reduciranje kalendara je prosto nuzno. Zakljucno sa USO-om ne bi trebao da odigra vise od sedam turnira.
            Koliko znam top igraci imaju obavezu igranja mastersa,GS, i nekoliko manjih, ukupno 16 obaveznih (sem starca Vujadina) nek se pojavi ,na svakom ali je bitno da reducira trosenje i poentira titule koje ce napadati.Slazem se da recimo tih 7 odigra na vrhunskom nivou(3GS,3 mastersa i MC) ostalo nek tankira

            Comment


            • Originally posted by Gari NS View Post
              Upravo tako,slazem se 100 posto sa ovim.Znaci ne da ocekujem,nego ce tako biti!!!Pa ljudi Novak je na RG i US imao Nadala na konopcima prosle godine,zar neko misli da je Novak Federer i da nece vise nikad pobediti Nadala na slemu? Pa taj je lud onda,bice jos i slemova i nedelja na broju 1,i ostalih titula i priznanja.

              Recite da sam lud,ali imam neki osecaj da ce ova sezona biti dobra za Novaka,koliko god to sad zvucalo smesno.Cak mislim da ce uzeti Nadalu RG ove godine!Novak je najopasniji kad se zainati.
              Svet je lep kada sanjamo !

              Comment


              • Sta reci za ovu zadnju izjavu.Toliko su mu izlizane da malo dete moze da vam kaze sta ce izjaviti posle poraza.Njemu je tenis jedan obican biznis,a titule su samo premija u tom poslu.Gurnuce on i ovo pod tepih i nista promeniti nece,a ubedjen sam da nece igrati tenis jos dugo,lik kao on preko dana odluci da batali tenis.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Ako od Dubaija uspije ostvariti približno iste rezultate kao Rafa, preći će ga nakon USO, ali to neće dugo potrajati. Bude li bolji, može ga zaobići koju sedmicu prije i tako ravnopravno konkurisati za 1 mjesto na kraju godine.
                  Ako Rafa odbrani sljaku 99% je prv na kraju godine. Naravno, tu racunam da stiza bar do 1/2 finala na Americkom turnejom.
                  OVAKO

                  Comment


                  • dobar raspored, samo po meni treba da pauzira Rim. U cilju bolje pripreme za RG. monte karlo da odbrani i Madrid da dobije nadala u sred spanije

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      Reduciranje kalendara je prosto nuzno. Zakljucno sa USO-om ne bi trebao da odigra vise od sedam turnira.
                      Definitivno. Mozda bi cak trebao da simulira neku povredu i bude van terena neko vreme jer ocigledno je da Novaku treba prava pauza u kojoj bi apsolutno morao 100% da se presabere i smisli strategiju za dalje kako bi se kasnije vratio jaci kao Nadal pocetkom prosle godine.

                      Comment


                      • Ljudi njemu su potrebni mecevi, i onako od svih tenisera igra najmanje turnira, gde ces manje od ovog sada sto igra- sto je prijavio da ce igrati ? Nije to uopste prenatrpan raspored, ali uopste ...
                        Ako mislite da jeste voleo bih da cujem (vidim) razloge zasto tako mislite?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Možda zato što stalno govori da je umoran, sada koliko čujemo i emotivno istrošen.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Emotivno je istrosen najvise zbog teskog poraza, nema zbog cega drugog, a najbolji lek za to su pobede...
                            DC ne treba da igra tu se slazem 1000% ali ove ostale turnire ne bi smeo da preskoci ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by salinjo90 View Post
                              Opusti se Petra, znam kroz sta prolazis, tako sam i ja pre nekoliko godina Kad god je Nole igrao neki mec protiv Rafe i Feda posto su to najuzbudljiviji mecevi za mene, ja sam se pred pocetak treso maltene i srce mi je radilo ubrzano. A ovo sad je bio sok za mene, ali sam se naviko na te stvari i brze se oporavljam kao navijac. Samo opusteno, bice dana za megdana
                              Hvala, znam sve to. Posle Vimbldona prosle godine sam bila ljuta na Noleta, kritikovala ga, uspela tada da se pomirim nekako s porazima bez tako velikog nerviranja, ali ovo nisam ocekivala ni u snu.
                              Pisala sam pre pocetka AO, polako, bez euforije, jer se ovde posle zreba Nole vec video kao osvajac.
                              Imala sam neki osecaj da to nece izaci na dobro ,ali nisam pomislila da ce ispasti u cetvtfinalu i to na onakav nacin.
                              No, dobro sta je tu je, na kraju mi smo tu da ga podrzimo
                              Ovo sad mi je bila dobra lekcija
                              Ne smem sebe trositi toliko, na kraju to je samo sport, Noletu zelim uspeha, raduvacu se svakoj pobedi, a ako on ne zeli vise, sta mi tu mozemo
                              U svakom slucaju, napred Nole. pa sta bude, ima 6 GS, postigao je mnogo, ne zelim da ga uporedjujem s drugim igracima, svako je prica za sebe.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Najavljeni raspored je ocekivajuci i logican. Prenesena izjava onoga koji se selektorom smatra iskustveno posmatrano verodostojno je upitna kako zbog izvora tako i kredibiliteta navedenog izjavitelja.
                                Bez meceva i pobeda na istim, nema dizanja samopouzdanja i sigurnosti a upravo je to najvise potrebno Novaku. Fizicka sprema je zadovoljavajuca i da se nadopuniti dok se mentalna stabilnost gradi pobedama. Podizanje mentalne stabilnosti podize i fizicku spremu i to su dva komplementarna elementa. Insistiranje na dugim pauzama poput misterioznih protivnikovih ne vidim kao delotvorno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X