Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nikola_bg View Post
    i jos nesto cemu rizikovanje na drugi servis wawrnke, preterano rizikovanje, sto po meni odaje utisak da on smatra da je inferioran u razmenama sa wawrinkom i da mora da stvori neku prednost iz riterna kako bi osvojio poen
    Pa i jeste bio inferioran sa osnovne linije,covek ga ubi bekhendom,i ove i prosle godine,samo je tada jos uvek imao tu mentalnu snagu,pa je izvuko mec nekako,sada je vise nema ocigledno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by El Dorado View Post
      Pa i jeste bio inferioran sa osnovne linije,covek ga ubi bekhendom,i ove i prosle godine,samo je tada jos uvek imao tu mentalnu snagu,pa je izvuko mec nekako,sada je vise nema ocigledno.
      Nije Novak bio inferioran. Nije bio doduse ni superioran. Ali ne moze da podnese situaciju kad nije superioran.

      Igravsi agresivne returne ili opreznije returne, Novak je bio malo bolji, sto bi za igraca koji gori od zelje za pobjedom bilo dosta. Navak nije jucer gorio od zelje za pobjedom.

      Comment


      • Aaaaa kakav sam smajli pronašla.. samo za BBa...

        Dakle evo šta kaže

        Boris Becker ‏@TheBorisBecker
        Quality tennis ,fighting spirit and great entertainment from both @rogerfederer ,@andy_murray !!!!
        Well done guys....but we will be back !
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • @NI

          Juce sam mislila da je ako je bas morao da izgubi bolje sto je izgubio od Wawrinke nego od Murray-a ili Nadala ali vise ne mislim tako.

          Najpre, da je pobedio Wawu mislim da bi ga zapecatio nakon pobede u 3 "epska" 5-setna duela i Wawa bi bio apsolutno deprimiran.

          Takodje, Murray i Nadal su jos losiji od Novaka, Murray je danas ispao a Nadal se tresao protiv Dimitrova.

          Znaci da je Novak bio pametniji juce i da je hteo mogao je biti barem u finalu, ako ne i ponovo sampion. Steta.

          Ja sam jos vise ljuta i razocarana nego posle svih RG-a i US prosle godine. AUS open je Novak morao da osvoji po svaku cenu.

          Comment


          • Miljane prenesi tamo Novaku da svu ovu bol,tugu i razocaranje koje osecaju ljudi sa ove teme
            moze da ublazi i odagna jedino Novak sa titulama MINIMUM na RG i US. mada se i ne salim,
            donekle sam mrtav ozbiljan. I reci tamo onom Bekeru da se ne zaje_ava nego da rade,rade,rade.
            Pre podne teren,posle podne psiha

            Citiram Vladana: Gazi i po ljudima ako treba.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by Maja View Post
              @NI

              Juce sam mislila da je ako je bas morao da izgubi bolje sto je izgubio od Wawrinke nego od Murray-a ili Nadala ali vise ne mislim tako.

              Najpre, da je pobedio Wawu mislim da bi ga zapecatio nakon pobede u 3 "epska" 5-setna duela i Wawa bi bio apsolutno deprimiran.

              Takodje, Murray i Nadal su jos losiji od Novaka, Murray je danas ispao a Nadal se tresao protiv Dimitrova.

              Znaci da je Novak bio pametniji juce i da je hteo mogao je biti barem u finalu, ako ne i ponovo sampion. Steta.

              Ja sam jos vise ljuta i razocarana nego posle svih RG-a i US prosle godine. AUS open je Novak morao da osvoji po svaku cenu.
              Naravno da nije bolje, to je klasicna zamena teza i pokusaj da se prikrije igracka dekadencija. Danas je bolje sto je ispao od Wawrinke, sutra ce biti bolje sto ga je nalupao Granolers ili neko treci. To je bezanje od stvarnosti koja je sve samo ne ruzicasta. Nista novo.

              I nije ovo kraj za novi pocetak kao sto to Ozmo napisa u svom sarlatanskom tekstu, ovo je pocetak kraja. Slao je signale i ranije. Nakon USO-a prognozirao sam da mu sledi pad i da ce biti jako tesko vratiti se na vrh, ali sam se ugrizao za jezik i prolongirao konacan zakljucak za sest meseci. Zavarao nas je titulama u smiraj sezone u onoj igri bez briga, kada su na talonu ostale samo mrvice za koje je retko ko bio zainteresovan. Angazovanje Bekera stvari nije pomerilo sa mrtve tacke iz prostog razloga jer je promena bila kozmeticka a ne sustinska. Nema zelje da se stvari promene, nema one celicne volje, a bez toga je sve uzaludno. Sto se mene tice dileme nema: Novak tone sve dublje i pitanje je kada ce i da li ce zaustaviti taj proces.

              Vidim prica se o slemovima, licitira se koliko ce jos uzeti do kraja karijere. Kao da slemovi rastu na drvetu koje on samo treba malo da protrese kada plodovi sazru i pehari ima da padaju kao kruske. Nema toga. Godinu ce verovatno zavrsiti bez slem titule. Cekali smo da napravi iskorak i napravi nesto van Australije, umesto toga docekali smo jos jedan korak unazad s tim da je ovaj put otisao jos dalje. Predao je mec, bez ikakvog vidljivog razloga, coveku kojeg su uveliko hvatali grcevi. Pustio je sve niz vodu jer mu je bilo dosta tenisa za taj dan. Je li to put ka uspehu i novim titulama? Je li to taj kraj koji ce doneti novi pocetak i svetliju buducnost? Jeste, ali u bajci.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • DO sada, u koliko god da je bio losoj formi, koliko god ga psiha zezala i u kakvoj god da je bio igrackoj krizi UVEK je uspevao najmanje do polufinala slemova stizati. A gubio je jedino od trojice uz njega najboljih. Ova ostala (mozda je teska rec) boranija, ga nije mogla pipnuti na slemovima. E sada se i to promenilo, uspeo je "u svojoj kuci" izgubiti od coveka od koga nije mogao izgubiti godinama
                Mislim da treba mnogo vise pesimisticki da ulazimo u svaki njegov naredni mec i mnogo manje da ocekujemo od njega u buducnosti, tako da ce samim tim i razocarenja i sokovi biti znatno manji, a sreca pracena uspehom, znatno veca ...
                Last edited by Sandugp; 22-01-14, 17:10.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Navras sve si lepo napisao,sve tacno i iskreno...
                  Originally posted by Navras View Post
                  Vidim prica se o slemovima, licitira se koliko ce jos uzeti do kraja karijere.
                  Verovatno si mislio na mene... zelim da kazem ma kako sada to izgledalo nemoguce Novak je ipak favorit za
                  naredne GS. Znam ne rastu na drvetu ali takodje ni Novak nije zaboravio da igra. Igracki je tu ali ima problem
                  u svojoj glavi, koji ne moze trenutno da resi iz vise razloga. Ne mogu sada da ulazim u dublju analizu toga ali razumemo se. Opet se vracamo na ono: Sta Novak Djokovic zeli?
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Divne afirmativne poruke sa neskrivenom dozom podrske osvanuse od dana jucerasnjeg u barustini ovdasnjoj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Peco, to ti je kao neka vrsta zavisnosti od serotonina i endorfina, hormona sreće koji se pojačano luče kad on pobeđuje.
                      Jednostavno, nisam dobila svoju dozu..
                      da čekam leto ili da idem na odvikavanje..
                      Last edited by jagodica; 22-01-14, 17:45.
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Jos ovo boli jbg...al i dalje mislim da je najjaci,i ocekujem da prigrli vise pehar RG,zaista!Bice tako,nesumnjivo ce tako i biti!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by jagodica View Post
                          Peco, to ti je kao neka vrsta zavisnosti od serotonina i endorfina, hormona sreće koji se pojačano luče kad on pobeđuje.
                          Jednostavno, nisam dobila svoju dozu..
                          da čekam leto ili da idem na odvikavanje..
                          Gde je navika tu je i odvika
                          Ovakvu dozu pesimizma sa stremeljenju ka katakilizmicnom retko za zivota videh. A moras mi na rec verovati da sam stosta pregurao i video. Procitano me do te mere uzdrmalo da zarad svog mentalnog i fizickog zdravlja pocinjem pakovati pinklice.
                          Last edited by pecaros; 22-01-14, 19:05.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Jos ovo boli jbg...al i dalje mislim da je najjaci,i ocekujem da prigrli vise pehar RG,zaista!Bice tako,nesumnjivo ce tako i biti!
                            Jbg svaki njegov poraz zaboli, ali ne znam kad me je neki zabolio kao ovaj, vjerovatno zbog činjenice da je na AO, a ne mogu zamisliti da neko drugi podigne taj pehar. RG i W meni bi bili dovoljni da nadoknade sve!
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Ja cu vec biti mirniji da samo rafica poklekne pred Federom,no....ne bih o njima sad odje...znaci,dobro si rekla..nek uzme RG i W,a ja nisam ziv da ne pridodam i USO da stvar bude totalno izlijecena


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • ovaj poraz moze da bude ogroman motiv za RG

                                Comment

                                Working...
                                X