Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Odlican si sahista ali nisi dobar u teoriji redova.

    Sto bi rekao za Nadalovo prvo kolo u Uimbldonu?
    Priprema za turneju po Americi Nadal je povukao najbolji potez s pauzom od 7-8 mjeseci. Rijetki su trenuci kad se slažem s Prletom, i nije daleko od istine ono što je rekao-možda je najbolje da odmori par mjeseci. Nadal se 2x vraćao s odmora i 2x bio mašina koja melje.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Priprema za turneju po Americi Nadal je povukao najbolji potez s pauzom od 7-8 mjeseci. Rijetki su trenuci kad se slažem s Prletom, i nije daleko od istine ono što je rekao-možda je najbolje da odmori par mjeseci. Nadal se 2x vraćao s odmora i 2x bio mašina koja melje.
      A onaj 2012?

      Comment


      • To mu je bio znak da treba da odmori, nije se previše dvoumio.

        Comment


        • Da se ponovim, ima tu nekih pitanja koja bih mu i sad postavio.

          Originally posted by asprilja View Post
          Evo ja sam jebao bolju ribu od njegove, imam dvadeset i kusur, doduse neobrazovan sam i smatram da se pretvorio iz sampiona u zenicu. Da li imam potrebne kvalifikacije da ga kritikujem?
          Mislim po tom kriterijumu onda njega niko ne bi smeo da kritikuje, eventualno Federer i Nadal, mozda Mesi ili Murinjo...Naravno, kad ga neko od njih kritikuje onda je nadobudan, uobrazen, ima komplekse od Noleta...To je stara fora u nas Srba "on je bolji od tebe, ko si ti da ga kritikujes, a i vi sto ste bolji ne kritikujte ga-kompleksasi".
          Kakav argument "on sad da se povuce bio bi najbolji srpski sportista u narednih 100 godina". Pa on sad da likvidira devojku u naletu ljubomore, opet bi bio najbolji srpski sportista u narednih 100 godina, ali da li je onda amnestiran od kritike? Da li bi smeo neko da kaze "kakav degen, ubio je devojku" ili bi morali da cutimo posto je on uspesniji, bogatiji i bolji sportista od nas.
          Suta da krene da gubi od Granollersa, Zoppa, Haider Maurer-a i ostalih po 2:0 opet je najbolji srpski sportista, da li onda smemo da ga kritikujemo?
          Tom logikom, onda ko smo mi da kritikujemo Dzastina Bibera? Jbg, peva decko lepo, najbolji producenti mu prave pesme, otkidaju klinke na njega, ko smo mi da ga kritikujemo i da kazemo da je to sto on radi-kurton od muzike i da je on kurtoncic maleni.

          E sad, Novak Djokovic je mene razocarao, kao sportista sampion, za kakvog sam ga smatrao, jer ja nisam ocekivao od njega da on ode u istoriju kao najbolji srpski sportista svih vremena, nego kao mozda i najbolji teniser svih vremena. Imao je igru iz snova, svim velikim teniserima je bio u glavi. Imao je najbolju igru na svetu, protivnici su mu bili Rafa koji ga se plasio kao da ga Novak maltretira od osnovne skole, Mareja je samarao gde god je stigao, Federer pun problema i ostatak tura a.k.a. kupimo kartu za povratak pre pocetka meca.

          Imas najbolju igru na svetu, imas samopouzdanje najvece na tour-u, imas podloge nacrtane za tvoju igru, imas 100 miliona evra, imas zivot iz snova, imas devojku koju volis, mozes da tucas koju god ribu hoces na svetu, poznat si, vidjen si, slavan si, imas trenutno bolju igru, vidis da je protivnik grogiran i cega se ti koji kurac plasis u tom trenutku?
          Zasto se iz decka koji crta po terenu odjednom u bitnim poenima transformises u Zila Simona i jos na sve to pravis greske iz totalno bezopasnih udaraca.
          Zasto kad serviras na 15-40 u bitnom mecu ja znam da posle riterna ti bekendom saljes loptu u sredinu mreze sa leve strane?
          Imao je nevidjenu podlogu da dominira narednih 5,6 godina-lagano...

          Evo ja te pitam, Novace Djokovicu, nekadasnji sampionu, a sadasnja zenice...
          Zasto se jebeno raspadas na terenu u bitnim poenima dosta dug vremenski period?
          Zasto ispustis 1-0 u setovima i 5-2 protiv Berdiha?
          Zasto na W-u u finalu u svakom setu imas brejk viska i gubis set?
          Zasto na 1-1 u setovima i 5-6 30:0 i svoj servis, osetis strah od Isnera i neiznudjenim greskama poklanjas mec?
          Zasto sinoc ne mozes dva puta na svoj servis 30-0 da sacuvas i da brejknes na 0-40 kada si u naletu i kada si pustio ruku?

          Cega se ti plasis koji kurac?

          Da li je moguce da je tebi toliko samopouzdanje u kurcu da ti nemas muda da pustis ruku ni protiv Vavrinke nego pustis njega da diktira igru, da bude bolji na terenu, da se sve pita u tom mecu i da se nadas da ce se on raspasti i da nece imati snage, te ces na taj nacin pobediti mec.
          On je protiv Vavrinke bio losiji igrac na terenu, Stan da je bio fokusiran, da nije imao strah i da je imao snage, bi dobio taj mec u tri seta. Mozete vi da se smejete, ali to je surova realnost. Mislim da je u jednom trenutku bilo nesto tipa 37-9 u vinerima iz igre na konto Stan-a. To je sramota za prvog igraca sveta.
          Sada svi vide da nisi sampion, sada je pritisak na tebi, od gotovog si napravio veresiju i sada ce Vavrinka, Del Potro, Berdih, Isner...ulaziti u mec sa tobom ubedjeni da mogu da te dobiju i znace kako to da urade...Stavljace tebe pod pritisak, a po svemu vidjenom, ti ces poklanjati sakom i kapom.
          O Nadalu i Mareju da ne govorimo...
          Pa ja kad igram PES, ocu da umrem da dobijem taj mec, fokus na zilion, krv cu da propisam da ne bih izgubio, zaboravim na sve probleme koje imam, a ti se necega plasis, maltene predajes meceve bez ispaljenog metka.

          Propustio si sansu da postavis nezapamcenu dominaciju u svetu tenisa i da odes u istoriju kao mozda i najveci koji je igrao ovu igru-nema veze, dozvolices Nadalu da ode u istoriju kao najveci koji je igrao ovu igru.

          Meni je to totalno slepacki, a vi kako hocete...

          P.S. Rafa je najveci sampion koji je igrao ovu igru.

          + A ti se posle svakog sramotnog poraza na GS-u pretvori u zver na ATP500 i Mastersima pa tako leci tugu nemogucnosti dobijanja gustog meca na GS-u.
          On ne moze vise da dobije gust mec na GS-u, moze samo protivnik da ga izgubi.
          To je toliko bezmuda igra u bitnim poenima (30-30, 30-40, djus, brejk lopte njegove ili protivnikove kad oseti da ima sansu, ali i protivnik) da Agnjeska Radvanska dok gleda gajbi njegov mec prokomentarise "Hahaha, pa ovaj ne bi napao ni mene u bitnom poenu"

          Na 30-0 40-0, 40-15 cesto sevaju odlicni forhendi, bekendi, odlican rad nogu, kad je gusto-on gresi dok je PASIVAN, iz udaraca koji uopste ne bi bili opasni ni da su zavrsili u protivnikovom polju i ti udarci zavrsavaju debelo iza osnovne linije 3 metra ili u sredinu mreze.

          On vise od 3 GS-a nece osvojiti u karijeri, mada jako, jako, jako tesko ce i ta 3 pokupiti.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Samo si mi ti još falio... svaki put se povampiriš kada Novak izgubi. Nemoj da me nerviraš.

            Ebo pojedinačni sport.. u ekipnom znaš šta da očekuješ, favorit je uvek favorit, Bajern je uvek Bajern, a ovde nikad ne znam na koju je nogu ustao, da li mu je dan, da li je dobar raspored zvezda i da li mu se uopšte igra na kraju..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Samo si mi ti još falio... svaki put se povampiriš kada Novak izgubi. Nemoj da me nerviraš.

              Ebo pojedinačni sport.. u ekipnom znaš šta da očekuješ, favorit je uvek favorit, Bajern je uvek Bajern, a ovde nikad ne znam na koju je nogu ustao, da li mu je dan, da li je dobar raspored zvezda i da li mu se uopšte igra na kraju..
              E baš to, u ekipi će valjda uvijek da se nađe neki raspoložen koji će da izvuče stvar... ovako ovaj sam ako zezne gotovo je
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • oljice
                Prvo sam pomislio da ti je neko ušao u nalog..
                Onda sam video da si "dobila vlast".. Jeste svež poraz, ali nije sve tako crno..
                Lično nikad ne mogu biti tako kritičan jer sma svestan šta je sve Novak uradio do sada.. Ima minuse u završnicama GS, ali i to je dokaz da je čovek i jedan od nas.. Mogao je biti dvocifren u GS, ali je lako moglo biti i u kontra smeru.. Bogu zahvaljujem što nije imao ozbiljnijih povreda(pauza), jer samo tako se može ostati dugo u vrhu..
                Novaku se mora zahvaliti ceo teniski svet jer da nije bilo njega nastavio bi se samo dvoboj RF i RN( jedan bi imao 21, drugi bi nešto manje).. To bilo Ok za njjihove fanove, ali bi tenis izgubio u gledanju njihovih finala..
                Novak je uradio tu neverovatnu stvar.. Ušao je između dvojice možda najboljih ikada.. I napravio razdor.. Da bi na posletku bio bolji od obojice..
                Osvajaće Novak još mnogo trofeja.. Neće biti dominantan(kao što neće biti nijedan igrač), ali ioanko je to bolje.. Jer samo kad znaš da izgubiš( tu Novak mora da poradi jer nisam siguran da li najbolje uči iz poraza), možeš da ustaneš i budeš još bolji..
                Oljice da ne zaboravim i da čestitam na funkciji.. ;)

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Samo si mi ti još falio... svaki put se povampiriš kada Novak izgubi. Nemoj da me nerviraš.

                  Ebo pojedinačni sport.. u ekipnom znaš šta da očekuješ, favorit je uvek favorit, Bajern je uvek Bajern, a ovde nikad ne znam na koju je nogu ustao, da li mu je dan, da li je dobar raspored zvezda i da li mu se uopšte igra na kraju..
                  Manje iznenađenja dozvole najbolji teniseri što je i logično. NI će ti kladioničarski objasniti postotke na njihovu pobjedu a postotke na pobjedu klubova

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Da se ponovim, ima tu nekih pitanja koja bih mu i sad postavio.




                    + A ti se posle svakog sramotnog poraza na GS-u pretvori u zver na ATP500 i Mastersima pa tako leci tugu nemogucnosti dobijanja gustog meca na GS-u.
                    On ne moze vise da dobije gust mec na GS-u, moze samo protivnik da ga izgubi.
                    To je toliko bezmuda igra u bitnim poenima (30-30, 30-40, djus, brejk lopte njegove ili protivnikove kad oseti da ima sansu, ali i protivnik) da Agnjeska Radvanska dok gleda gajbi njegov mec prokomentarise "Hahaha, pa ovaj ne bi napao ni mene u bitnom poenu"

                    Na 30-0 40-0, 40-15 cesto sevaju odlicni forhendi, bekendi, odlican rad nogu, kad je gusto-on gresi dok je PASIVAN, iz udaraca koji uopste ne bi bili opasni ni da su zavrsili u protivnikovom polju i ti udarci zavrsavaju debelo iza osnovne linije 3 metra ili u sredinu mreze.

                    On vise od 3 GS-a nece osvojiti u karijeri, mada jako, jako, jako tesko ce i ta 3 pokupiti.
                    KOja crna 3 Gs,znas li ti sta je to?Bice ekstra ako jos jedan uzme i to ce verovatno biti AO.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      KOja crna 3 Gs,znas li ti sta je to?Bice ekstra ako jos jedan uzme i to ce verovatno biti AO.
                      Koji crni humor, ma najbolje da se sad penzioniše!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Šta da ti kažem Panchev, razočarao si me komentarom, ako si mislio da moj post ima veze sa "vlašću" ...misliš da je to uslov da se "dođe na vlast"?
                        Tjah... a uvek može čovek da pogleda neke moje rane radove, pogotovu posle ovakvih izgubljenih mečeva, ničim izazavanih.
                        Hvala na čestitkama, ciničnim doduše, al tako je uvek bolje, bar čovek pokaže šta misli.... bolje nego da ćuti.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Mora ali mora da poradi na mentalnoj snazi, manje treba pažnje da posvećuje na koji će način čestitati protivniku ili ga zagrliti na kraju meča.

                          Mastersi i turniri serije 500 uopšte me ne zanimaju. Neka se tempira za GS-ove.

                          Zadnja dva poena ovog meča dosta govore o Novakovom pristupu danas, nedopustivo je ono čovječe. Ne smiju se onako poklanjati poeni. O prednosti brejka i da ne govorim u odlučujećem setu, nedopustivo da momentalno poklanjaš svoj servis protivniku.

                          Znam da sada i Novaku nije lako, uz tebe sam brate ali moraš što prije da nađeš naćin da se mentalno popraviš na najvećim turnirima.
                          Last edited by ognjen; 21-01-14, 22:45.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Šta da ti kažem Panchev, razočarao si me komentarom, ako si mislio da moj post ima veze sa "vlašću" ...misliš da je to uslov da se "dođe na vlast"?
                            Tjah... a uvek može čovek da pogleda neke moje rane radove, pogotovu posle ovakvih izgubljenih mečeva, ničim izazavanih.
                            Hvala na čestitkama, ciničnim doduše, al tako je uvek bolje, bar čovek pokaže šta misli.... bolje nego da ćuti.
                            Oljice,
                            majku mu sad si me stvarno razočarala , ali onako izistinski..
                            Ako me nisi ovako "net upoznala" kada se pošalim, onda mi stvarno nije jasno.. Ćastiću te sa onim kiflama od 8 din..
                            Jedino ako sam zakasnio sa čestitkama( ali znaš da nisam redovan pratilac svih dešavanja, a bukvalno malopre videh da si ..)
                            Samo ti budi to što jesi(navijač Novaka i Utd i ne beri brigu).

                            Comment


                            • promasih temu malopre, evo ga ovde gde treba da bude:

                              Ja nemam nikakav problem kako ce drugi ljudi da se postave prema Novaku.
                              I fakat je da ima Novakovih navijaca koji ulaze u sukob sa svakim ko napise nesto lose o njemu. Po meni je to em nepotrebno em bespredmetno.

                              Ja sam navijao i navijacu za Novaka, nevezano za njegove rezultate i ko sta pise o njemu.

                              Ali kad smatram da je pogresio, da je izasao na teren i nije dao svoj objektivni maksimum ( kako god ga ja kvantifikovao ) - prigovoricu.
                              I da, mozda to nece biti post u svili i kadifi gde ja kazem "Nole prijatelju, mora to i to bolje" . Cak stavise!
                              Grmecu, besneti, pitati se, psovati ( dok god moderatori ne vide ), galamiti zato sto je, po mojim kriterijumima, trenutno UBEDLJIVO najbolji tenser i 3 slema po sezoni bi trebali biti must have.
                              To nece promeniti cinjenicu da ja postujem ovog momka jer je odlican teniser, veliki covek i humanitarac i da sam ponosan sto mogu reci da smo sunarodnici.

                              Glavu gore Nole, zajebao si, sam si kriv, vrati se jaci i uzmi taj RG i sve ce izgledati bolje no danas.
                              Pa da se onda obezbedi podmladak, jes'čuo?! ;)

                              Comment


                              • Izasla jos jedna analiza Sase Ozma. Uglavnom se slazim sa njim, a nadam se da ce biti ovako:

                                Sećate li se kako pokojni Pavle Vuisić u kultnom filmu “Ko to tamo peva“ na usutu mu čašiću rakije reaguje tako što nategne iz flaše? U prethodne dve godine Novak je sebe častio čašicom u Melburnu i to je bilo to – sada je preskočio čašicu, ali nadajmo se da će popiti iz flaše na ostalim Gren slemovima.

                                Comment

                                Working...
                                X