Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Takve navijače samo treba izbaciti sa tribina i rešena stvar.
    Nemaju veze te Novakove reakcija sa njegovim egom, niti bilo kojim drugim stvarima, već isključivo temperamentom. Takav je on i ne znam što se svaki put jedna te ista priča vrti.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Boris Milivojevic Copyright

      Comment


      • Originally posted by nikola_bg View Post
        Boris Milivojevic Copyright
        Pa i Becker je Boris, šta fali? Bole i Nole, drim tim!

        Comment


        • Boris Becker Beki
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Lako je sve komentarisati iz vizure gledaoca, poklonika nekog od tenisera i obozavaoca tenisa kao sporta i na to sve samo te tastatura deli od izjave... ali uzivo i iz ugla sportiste,aktera i koze Novaka Djokovica to je sasvim drugo.
            Nisam video snimak niti imam zelju ali odma da kazem da Novaka apsolutno razumem i ne krivim ga uopste.
            I sam sam bio u takvim situacijama kao sportista tako da znam o cemu govorim. Platio si ulaznicu imas pravo da zvizdis,navijas za protivnika to je tvoje apsolutno pravo ali rodjace nisi platio kartu da me j_bes pred svetom,da me vredjas ili vredjas nesto sto je moje ili nesto meni sveto.
            Novak apsolutno nije zasluzio nikakve povike ili prozivke od bilo kojeg naroda sa ovih nasih jadnih prostora pa tako
            se treba zapitati sta je tog nekog gledaoca navelo da ospe "neku paljbu po Novaku"?
            Sve ima neke granice,granica je u nekim stvarima potrebna da se upravo razjasni sta se sme ili ne sme ili sta moze a sta ne moze. I tacka. A da li je to teniski teren ili ulica ili banket i prijem u diplomatik koru to nema veze.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Ovde gde sam ne mogu da gledam meceve ali pratim rezultat. Nadam se da je igra na nivou a verujem da jeste posto citam vase komentare i oni su uglavnom skroz ok .

              Nole idemo korak po korak pa do titule!
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Nista mu ne fali da ponekad malo opsuje, po meni je to mnogo bolje mnego da kulira, cuti i trpi i skuplja u sebi. Kad negativnu energiju kroz psovku izbaci iz sebe on se oseca rasterecenije i bolj igra nego kada se to gomila u njemu ... Psuj Nole , bltk ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Opet Novak rutinski.Ocekivao sam vise od Denisa,ali samo u par poena je pokazao da moze pripretiti .Kod Novaka raduje prvi servis koji lagano dostize potreban nivo,ostalo sto bi neki rekli ,pjeske do 3-0.Uostalom to se dalo i ocekivati.Idemo dalje ,sledeci je stara musterija zabar Fabio ,mozda dobra prilika da se pred ozbiljan mec sa Wawcem odigra jedan mec za publiku

                  Comment


                  • Imam utisak da ce moj Nole ovo da sravni sa zemljom sve do kraja,kao jos nikad do sad


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Imam utisak da ce moj Nole ovo da sravni sa zemljom sve do kraja,kao jos nikad do sad
                      Za svaki slucaj, protiv uroka

                      Bravo Nole, polako, smireno kad treba, a kad treba opsuj,nek te vodi tvoj osecaj,igraj svoju igru, idemoooo
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment




                      • Last edited by miloolja; 17-01-14, 19:45.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • djokoa i ibra.jpg

                          Za sve debilchice na kojoj debilnoj strani da su
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            Za svaki slucaj, protiv uroka

                            Bravo Nole, polako, smireno kad treba, a kad treba opsuj,nek te vodi tvoj osecaj,igraj svoju igru, idemoooo
                            hehe Petrice Uvjek si nadahnuta kad je nas Nole u pitanju,svaka ti cast!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Која је ово узастопна победа по реду? 25? 27
                              Last edited by Žika; 17-01-14, 22:55.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dvadesetsedma
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X