Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra potaman protivnika, a za psovku čista 5.
    Malo li je što mi ogadiše fudbal i košarku, još su i tenis našli da mi diraju.
    Dalje ruke od tenisa ruljo nevaspitana!
    sigpic

    Comment


    • Molim na pp da vidim psovku, iako sam pažljivo pratila, promakla mi je, više sam se usredsredila na publiku da čujem, koja je na jezicima sa ovih prostora dobacivala.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bravo Nole
        Iskusno odigran mec.
        A ironican poljubac u publiku (one budale) na kraju...kralj

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Molim na pp da vidim psovku, iako sam pažljivo pratila, promakla mi je, više sam se usredsredila na publiku da čujem, koja je na jezicima sa ovih prostora dobacivala.
          Ma nije nista strasno psovao, zna on i gore
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment




          • Last edited by Žika; 17-01-14, 14:24.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Molim na pp da vidim psovku, iako sam pažljivo pratila, promakla mi je, više sam se usredsredila na publiku da čujem, koja je na jezicima sa ovih prostora dobacivala.
              I meni na pp !
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Pa čini mi se da nije ništa strašno, ali ovaj Johnny digo dreku, šta je pa šta je opsovao... ko da je ne znam šta bilo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma ne moze da se poredi sa onim u Madridu, stvarno nije bilo nista posebno.
                  Nego sam ja ukljucila strim i ide poen, koji je on osvojio i posle toga njegovo psovanje, pa mi nije bilo jasno.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Znaci, smeksao Nole
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Molim na pp da vidim psovku, iako sam pažljivo pratila, promakla mi je, više sam se usredsredila na publiku da čujem, koja je na jezicima sa ovih prostora dobacivala.
                      A sto na pp? Cega se stidimo i sta to krijemo ?
                      Kada je mogao Novak sa punom Rod Lejver arenom da je podeli, u ostalom i sa milionima gledalaca pride, sto je mi sada ovde pp-isemo?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • To se i ja pitam
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Psovka je klasična, taman dolična onome kome je upućena. Zaigrala se ta jadna bratija sa promajom u glavudžama nesposobna da smislenu rečenicu sastavi. Odgovoreno im je jedinim jezikom koji razumeju - psovkom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma to Olja ozbiljno shvatila svoju moderatorsku ulogu..
                            šaljite cirkularnu poruku, pošto sam ja gledala na streamu bez tona..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Ma najbolje da ostavimo jedan Announcement na nivou foruma, da svi procitaju
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Jooj kako dižete frku bezveze, opsovao pa šta, neka je... nije ni prvi a ni poslednji put!
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X