Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Nole, odlicna igra, nastavi tim tempom
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by MiljanVR View Post
      Treca titula u Abu Dabiju!Bravo Nole!!!
      Spoiler


      Jel mu ovo pokidan rajsfeslus?

      Comment


      • Nije takav je model, sa malo gume na kraju ;)

        Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

        Comment


        • Novak treca titula na MWC, solidna igra na momente spektakularna sto ova ekzibicija i zalsuzuje ,priznaje asove protivniku bez ch, igra opusteno stigne i da zabavi publiku paradama na betonu, naravno da je prvo odigrao udarac a onda se bezbedno bacio, tako da nemaju razloga da se sekiraju ovi sto "brinu", pa i da napravi DF na MP.Sve u svemu fino izdanje pred AO , lepo je preneo formu sa kraja sezone, bice on u top formi za najlepsi GS u godini.
          Idemo bre
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Aman hoćemo li sada pet dana o tome?

            Mene ineteresuje Novakov da kažemo početak sezone, kao i činjenica da nema Larise nikako i da nas Miličica ignoriše maksimalno, osim kada glasa
            Sto bi ignorisala, mozda joj se samo ne pise, naidje period kad se zasitis foruma,bar meni
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Ne da sam zadovoljna, ma ne mogu to rečima iskazati... prosto me strah da o tome pišem.
              Sve se nadam i verujem da je naučio puno toga iz prošlogodišnjih (ja sam već u 2014.) iskustava, tako da su mi očekivanja sasvim realna.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Svidja mi se sto je Nole u mecu tacno pokazivao stvari na koje zajedno sa Borisom trebaju da zalegnu, da poprave Djuntu
                Ostalo bezprekorno!

                BTW: A sto ovi Arapi prave pehare svaka im cast,sad ce Nole da napadne jedrenjak jer taman mu fali model iz 2014-e pa da ima FLOTU.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Egzibiciono odigrana egzibicija ponajmanje slicna egzibiciji od svih egzibicija, na radost Abu Dabajcanskih egzibicionista
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      Sto bi ignorisala, mozda joj se samo ne pise, naidje period kad se zasitis foruma,bar meni
                      ja sam barem Petra odmorio mozak od svega skoro mes dana a Lara ce doci u to sam ubedjen

                      e sad malo o Novaku

                      nisam ni sanjao da ce Beker biti trener mesto Vajde ,ali koliko sam svatio Vajda to radi iz privatnih razloga da se vise posveti porodici,ali i bice tu na nekoliko turnira pa neka cuveni Nemac nastavi gde je pomenuti stao da napokon uzme RG sa Noletom iako ga on nije osvoio u svojoj karijeri

                      Comment


                      • Nastavljas Novak gde je stao u protekloj sezoni. I dalje mu David ne moze nista, mada se on standardno rasturi protiv najboljih pa i nije cudan njegov poraz.

                        Iako je ovo egzibicija koju organizuju seici za neke novce, trofej je trofej i uvek je lepo videti trofej bilo koje tezine u Novakovim rukama. U dobroj je formi i verujem da ce spremno docekati AO i naravno osvojiti.

                        Vratio se ledeni, sada cekamo Laru

                        Comment


                        • Realno,sva 4 GS u 2014


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            ja sam barem Petra odmorio mozak od svega skoro mes dana a Lara ce doci u to sam ubedjen

                            e sad malo o Novaku

                            nisam ni sanjao da ce Beker biti trener mesto Vajde ,ali koliko sam svatio Vajda to radi iz privatnih razloga da se vise posveti porodici,ali i bice tu na nekoliko turnira pa neka cuveni Nemac nastavi gde je pomenuti stao da napokon uzme RG sa Noletom iako ga on nije osvoio u svojoj karijeri
                            Lepo ledeni sto si odmorio mozak, a lepa vest i da ce Larisa doci
                            Treba sto vise Noletovih navijaca ovde
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by Petra View Post
                              Lepo ledeni sto si odmorio mozak, a lepa vest i da ce Larisa doci
                              Treba sto vise Noletovih navijaca ovde
                              ma to ce nasa djavolica da resi nas modulator ups promasis slovo

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                ma to ce nasa djavolica da resi nas modulator ups promasis slovo
                                Olja djavolica resava sve
                                Promasujes slova jer si odmarao mozak
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X