Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ovi nas jede dobro da ima snage reket drzati.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post

      nema pametnija posla sad mora i ovaj naš
      ovaj nas je, onako izmedju redova, vec najavio da ce malo da oladi sa d.kupom.. za razliku od ovoga sto nema pametnija posla, a kojem je bojim se zadnji voz da tu nesto napravi.. jer bas imaju povoljan zrijeb, prakticno do finala...

      Comment


      • Ma ima sada RF valjda preča posla od DCa.
        Samo kako da mu ne izađe na megdan, ako ovaj dođe kod nas?
        Takvu situaciju ne mogu da zamislim, a naravno da mora da se distancira malo od DCa, to mu svi odavno želimo.
        Last edited by miloolja; 24-12-13, 20:58.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ma kakav megdan, nek Nole 2014 iskoristi za osvajanje GS-va i mastersa a Role nek osvoji DC
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Pokojna Jeca Gencic je u emisiji Agape rekla: "Tenis ce ponovo da se vrati na servis volej igru" KO HOCE NEKA POGLEDA: http://www.youtube.com/watch?v=iMi9XdL93Cc Pa me to tera na razmisljanje zasto je Nole doveo BB.

            Comment


            • Poshto mi je BB bio 1 od omiljenih,zelim mu sve najljepshe u saradnji sa njim
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Stigao sam sinoc u Abu Dabi i vec sam danas trenirao sa Andijem. laku noc svima!



                Prekosutra konacno Nole i

                Comment


                • Konačno nekog tenisa
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Danas 2 meca gledamo da vidimo s kim ce Nole sutra igrati
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Kad su mecevi danas ?

                      Videh sad . Samo me zanima da li ce biti prenosa na sport klubu?
                      Last edited by Bonomo; 26-12-13, 09:47.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Djokovic confident coach Becker will be a success

                        http://www.sport360.com/article/muba...ill-be-success

                        So I believe the combination of Boris and Marian will be the winning combination for me and that I will manage to get better and improve my game and this mental strength in the most important tournaments and the most important moments of the match.
                        Last edited by Zzz; 26-12-13, 22:34.

                        Comment


                        • Vidjoste li sto rece Mats za Novaka?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Vidjoste li sto rece Mats za Novaka?
                            Ne, sta rece?

                            Comment


                            • http://www.sportklub.rs/vilander-nov...ladati-do-2017
                              sigpic

                              Comment


                              • Kreneš tamo desno, vidiš, pa druga levo i onda samo pravo, ne možeš da pogrešiš.. e tu sam ja i 2017..... a i ko za koliko još...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X