Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko napisaste? Kao da smo u 2007g. i gledamo talentovanog Novaka pa mislimo koliko će moći?
    Beker može da ukaže na neke finese.. Inače, gledaćemo Novaka kao i prošlih godina.. Meni je samo žao Vajde , ako su privatni problemi razlog.. Želim mu svako dobro i da prebrodi eventualne probleme ako ih ima..

    notorious
    Ponekad ne znam da li si ozbiljan ili se šališ(što je po meni pozitivno jer je to umeće uma)? Npr. po pitanju ove saradnje Novak-Boris? Za ili protiv?

    Primer koji nema veze ali je ostavio/la utisak: pre 3 sata sam prošao pored Arene i ladno sam video kako reprezentativka Danske džogira onom stazom oko Arene. Kakva carica. Naklon do poda.
    To želim od Novaka!!!

    Comment


    • Pecaroš ne shvata koliko je šah povezan sa tenisom NI je objasnio.

      @Panchev, jedno veliko ZA.

      Comment


      • Panchev,

        Poslije ove izjave da Novak igra sa 80% kapaciteta, moras biti za. Jos kad se uzme u obzir da je Beker mislio u odnosu na finale WTF-a a ne finale USO....
        Last edited by NI; 20-12-13, 15:03.

        Comment


        • notorious
          Ok

          NI
          Meni je Boris coooool, tako da je za mene svakako pozitivna ova novonastala situacija..






          Last edited by Panchev9; 20-12-13, 15:10.

          Comment


          • Boris/Novak kombinacija

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Dobro nisi likovala, pokazala si neocekivanu zabrinutost. Rekla si da ti sve to lici na paniku. Lici, ali nije!

              Sjecas se onog returna u polufinalu USO 2011? Licio je na paniku. A nije bio!

              Zapravo ne lice ni jadan ni drugi na paniku ali ajde...
              Tog returna u polufinalu USO 2011 se svi jako dobro secamo,i osmeha na Noletovom licu dok je cekao servis Federera,nezaboravno
              Nisam htela o ovome da pisem, ali posto sam miloolji vec napisala u pp,napisacu i ovde.
              Gledala sam taj mec uzivo,i sad mi je ceo film,tj. tok meca u glavi.Svi osim mozda 1000 Noletovih navijaca skandiraju Rogeru,2-0 za njega a onda kakav preokret.pa taj return,fantazija...ostala sam bez glasa
              Oko nas svi sa RF kacketima a mi ponosni,srce da nam pukne od radosti
              Sutradan finale sa Nadalom,Nole osvaja USO,radost,radost i samo radost-nikad to necu zaboraviti
              Napisala sam miloolji da nisam htela ovo da napisem, da ne ispadne da se hvalim,ona mi napisala da bi se ona to napisala, da to nije hvaljenje,pa vi sad shvatite kako hocete
              Da, 2012 gledala RG,polufinale sa Federerom i ono cuveno strikanovo finale, bila sam tamo, ljudi su bili u soku sto je mec odlozen. Kisa je stala, gledaoci se vracali na svoja mesta ali tu je strikan-on je odlucio da se ne igra,po njemu kisa je padala,mozda i jeste,ali samo su je strikan ,Nadal i jos neki osetili
              Bas sam se raspisala,ali neka,nekad i tako mora.
              Nole, idemoooo u nove pobede u 2014-oj

              ps.sto se tice saradje BB i Noleta,vreme ce pokazati.Nema tu puno mudrovanja.
              Nije Nole klinac, moj utisak je da mu BB moze mozda uliti pozitivnu drskost i bezobraznost, plust voleji itd., nisam bas strucnjak
              Last edited by Pertla; 20-12-13, 15:10.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Boris/Novak kombinacija

                To je pravi odgovor. Daj poduci Bojanu.

                Comment


                • Al se uzburkale strasti, a nisu ni počeli da treniraju takoreći.

                  Petra ... napisala sam joj, ona mi je rekla.... ma šta se koga tiče... hvališi se ti samo slobodno.
                  Evo ja ću da se hvalim da znam jednu osobu koja je gledala i PF i F USO 2011.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jedva čekam da vidim Novaka kako se baca na mreži. Možda odgovor za igru Nadala leži upravo u 'diving volejima' ?!
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Panchev,

                      Poslije ove izjave da Novak igra sa 80% kapaciteta, moras biti za. Jos kad se uzme u obzir da je Beker mislio u odnosu na finale WTF-a a ne finale USO....
                      Moras? Evo ja sam protiv jer smatram da Boris Becker nije dovoljno inteligentan i strucan da prenese znanje. Koje je prilicno diskutabilno pritom slusajuci ga kao komentatora. Ni blizu Wilanderu.
                      Covjek ne bi dao Borisu Beckeru da mu psa cuva, kamoli da vodi top igraca.
                      U startu sam bio i protiv Mojesa i vidimo kako to ide, nadao sam se da grijesim, nadam se i dalje ali ne bih rekao. Isto tako se nadam da grijesim sto se saradnje Becker/Djokovic tice, ali za pola godine cemo znati ko je bio u pravu. Ako ne osvoji AO ili RG godina je izgubljena, a onda mu ostaju jos samo dvije. Zamisli ti tek pritisak ako ne osvoji AO, on ce biti igrac u najboljim godinama, zenitu bez ijednog pojasa. Kakav bi to bio krah. I da ga iz tog stanja izvuce covjek koji je najbolji da gubi u kocki. Neozbiljno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Al se uzburkale strasti, a nisu ni počeli da treniraju takoreći.

                        Petra ... napisala sam joj, ona mi je rekla.... ma šta se koga tiče... hvališi se ti samo slobodno.
                        Evo ja ću da se hvalim da znam jednu osobu koja je gledala i PF i F USO 2011.
                        Neka , bar je zanimljivije mislim na ovo za Noleta i BB

                        Nek bude da se hvalim,stvarno mi svejedno
                        Ti si mi napisala...ma sta koga briga sta si mi pisala
                        Ovde cu da postavim fotografiju pre pocetka finala 2011 USO


                        Last edited by Pertla; 20-12-13, 15:37.
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Moras? Evo ja sam protiv jer smatram da Boris Becker nije dovoljno inteligentan i strucan da prenese znanje. Koje je prilicno diskutabilno pritom slusajuci ga kao komentatora. Ni blizu Wilanderu.
                          Covjek ne bi dao Borisu Beckeru da mu psa cuva, kamoli da vodi top igraca.
                          U startu sam bio i protiv Mojesa i vidimo kako to ide, nadao sam se da grijesim, nadam se i dalje ali ne bih rekao. Isto tako se nadam da grijesim sto se saradnje Becker/Djokovic tice, ali za pola godine cemo znati ko je bio u pravu. Ako ne osvoji AO ili RG godina je izgubljena, a onda mu ostaju jos samo dvije. Zamisli ti tek pritisak ako ne osvoji AO, on ce biti igrac u najboljim godinama, zenitu bez ijednog pojasa. Kakav bi to bio krah. I da ga iz tog stanja izvuce covjek koji je najbolji da gubi u kocki. Neozbiljno.
                          Mojes i Beker..
                          Ih breeeee..

                          Petra
                          Svaka čast!
                          Kako se ove tribine prelamaju kao na sredini knjige..
                          I kako bre napisa pre početka 1/2f kada su igrači na prednsot strani..
                          Last edited by Panchev9; 20-12-13, 15:49.

                          Comment


                          • Dok je gledala meč, Petra se borila sa golubovima

                            Comment


                            • Napisala sam pre finala je fotografija
                              Borila sam se sto s golubovima, sto s kacketima RF, jedna do mene mi se toliko drala dok je Role vodio,da sam mislila da ce mi otici buna opna, nisam joj ostala duzna na kraju meca
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Prle! View Post
                                Jedva čekam da vidim Novaka kako se baca na mreži. Možda odgovor za igru Nadala leži upravo u 'diving volejima' ?!
                                Vrijeme je Prle! i ti da das prognozu da li se nadalovci i rodzerovci trebaju bojati tandema Beker-Novak.
                                Last edited by NI; 20-12-13, 16:00.

                                Comment

                                Working...
                                X