Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AO je veliki test, ali bio bi i bez Bekera. Eventualno neosvajanje ne bi smo mogli pripisati promeni trenera, prerano je za rezultate.
    Ako ostanu zajedno do RG, mogli bi da pričamo o neuspehu saradnje.
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • To ti kažem.
      A ovo što BB priča, daje izjave, komentare i sl., pa se uzburkali i po tviteru, meni to ništa niti znači, niti govori. Nadam se da i Novaku isto tako.
      Hoću, kao i uvek, da verujem da zna šta radi.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • 1. Novak je sad formiran igrac i cisto sumnjam da ce se odluciti za neke drasticne promjene. Bar se nadam da je tako, u suprotnom to bi jednostavno bio idiotizam.
        2. Novak kad je na maksimumu to niko, ali niko na svijetu ne moze da prati. Vajda ga je doveo do toga, takticki ga je besprekorno spremao.
        3. Uigran tim, kapiram ja zasicenje potpuno, ali uciti sad neke stvari od pocetka, a znamo kako Novaka ubijaju promjene.
        4. Toliko je legendi igre, toliko je vrhunskih poznavalaca, a on je zvao covjeka koji se smatra za salu. Neozbiljno.
        5. Ovo mi tako lici na Junajted sa Mojesom.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          A da je tu Vajda, neko bi uznemiravao Djokovica?
          On na miru sprovodi pripreme, zato sto je on tako odlucio, odlucio je da ne daje izjave za medije, ali cim se bude pojavio u Abu Dabiju, nece biti bas tako.
          Vajda je trener, Beker to tek treba da postane. Za sada se BB bavi PR delanjem sluzeci kao kisobran. Stiti od medija, promovise sebe /sto se dalo ocekivati/ uz nadu da ce stititi i od sive eminencije svetskog tenisa.
          Last edited by pecaros; 20-12-13, 12:51.
          sigpic

          Comment


          • Novak mora da osvoji ovaj AO kako zna i ume ako želi da se vrati na prvo mesto u dogledno vreme.
            Rafa je već najavio da hoće da svaki GS osvoji najmanje dva puta.
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Eto, izjavljuje BB, izjavljuje Rafa... svi nešto izjavljuju...
              Biće baš interesantno.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Samo o Lendlu prica, vec postaje naporan, a trener je dva dana
                sigpic

                Comment


                • BB jos nije cestito ni inaugurisan a vec krenuo brutalno da objasnjava.

                  Sampion je u nevolji i u predvecerje gubitka prvog mesta, kada situacija izgleda beznadezno, odlucuje da zakuca na vrata pomalo zaboravljenog velikog asa jer samo u njemu vidi svetlo na kraju tunela. Jedan telefonski poziv, par reci, zbunjenost i osecaj pocastvovanosti u istom momentu i istorijsko da jer je ovakav izazov cekao ceo svoj zivot.

                  Pa ovo je genijalno

                  Sve sam veci optimista u pogledu ove saradnje i mislim da je BB najbolji izbor od nekadasnjih velikih asova. Wilander je ljigavac, ne bih voleo da mi takav covek bude baba sera a kamoli da zasedne na celo Novakovog tima ili sto rece rahmetli AT posle rukovanja s takvim ljudima ruke treba tretirati jakim hemijskim sredstvima. Ne poznaje BB nista manje tenis od njega, mogu slobodno reci da je i lucidniji, kao sto je to i od grozomornog Ceha koji je igrac sablona, a takve je uvek lako procitati. BB je ekscentrik a takvi su uvek pronicljiviji i mastovitiji. Ima on mana, ali fokusirajmo se na vrline ipak. Jedinog pravog protivnika imace u Toniju i jedini je dorastao izazovu da se s njim uhvati u kostac. A razbucace i njega osecam
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Izjava Bekera da ga je Novak kontaktirao iza USO je izazvala pometnju na forumu. Protivnicki navijaci (Bojana i Niki) likovanjem pokusavaju prikriti nervozu. Nezavisni komentatori, koji su zapravo lagano protiv Novaka, objasnjavaju to kao Novakovu paniku. Vladan po obicaju troluje, zna da je prica o panici bez osnova, ali ga je ipak strah. (nema cega da se bojis Vladane). Jos jedino fali Zile da potvrdi da on zna da ce sve to naopako da zavrsi.

                    Ja to vidim kao dobru vijest:

                    1.
                    Beker je skoro zanimljiviji medijima od Novaka. Svi se pitaju zasto je prihvatio. Da je kojim slucajem Gilbert dosao niko ne bi pitao njega: "Zasto?" Beker u svom stilu daje medijski atraktivnu izjavu, a Novak samo vjezba. Prvi poen za tandem Novak-Beker!

                    2.
                    Koliko se sjecam Novak je bio u krizi tokom ljeta. Da je mijenjao Vajdu poslije Uimbldona to bi mozda moglo biti protumaceno kao 'knee-jerk' ili ishireno-panicna reakcija. Ali poslije USO, pa bilo je krajnje vrijeme. Novak radi sve promisljeno!!!

                    3.
                    Koliko se sjecam, Fibak je bio na Novakovoj klupi tokom USO. Kao test. Test ocigledno nije dobro prosao. Ne znamo zasto. Fibak je dao izjavu: "Novak nije dovoljno posvecen tenisu." Vjerovatno je izgovor. Ocigledno nesto nije kliknulo.

                    4.
                    Ima mnogih koji misle da je Novak drastricno promijenio stvari iza USO. Ja to ne mislim. Dva seta u finalu USO je igrao jednako dobro kao kraj sezone. Radilo se samo o poljuljanom samouvjerenju. Ali on od tada nije nista promijenio u igri. Sjecate se Ozmovih savjeta da Novak ne smije da izlazi na mrezu. Nije mu tamo mjesto. Sto mu ne bi bilo. On je samo ispolirao igru od USO. A sto se izlazaka na mrezi tice, ono u finalu WTF je bilo impresivno.

                    5.
                    Sve upucuje da se radio o dobro promisljenom i dugo planiranom potrezu Novaka Djokovica. Ne o necemu sto je doslo preko noci kao odgovor na losiju formu. Ali stvarno cudi koliko su se svi protivnicki komentatori uspanicili. Mozda se dijelom boje za Bekerovu komntatorsku karijeru. Mozes misliti? Ali nema razloga za paniku u njihovim redovima. Iako su svjesni da je Novakov potencijal jos djelimicno neostvaren, iako bi voljeli Novak kao zadnje dvije godine tj. Novaka koji igra sjajno ali ispod svog maksimuma, nema razloga za njihovu paniku. Nema garancija da ce Novak sa Bekerom ostvariti sto moze. Ali u straha su velike oci. A ja zelim da se sve njihove bojazni ostvare.
                    Last edited by NI; 20-12-13, 13:47.

                    Comment


                    • NI poceo da forsira smajlije
                      Posle BB-a jos jedan razlog za paniku u protivnickim redovima
                      Last edited by pecaros; 20-12-13, 13:26.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ni u dosadasnjih 4310 postova nije ubacio vise smajlija nego u ovaj 4311.

                        Novak je Bekera kontaktirao bas onda kad su se u medijima pojavile informacije o mogucem prekidu saradnje sa Vajdom, samo sto su tada to demantovali... I tad je bilo potpuno ocekivano da nekog kontaktira i ja sam ocekivala neku promjenu uskoro, mada je kraj sezone bio odlican pa je to zaboravljeno.

                        A Beker i Novak... Pa to moze biti ili fenomenalno ili ocajno, tesko izmedju. Obojica vole da su u centru paznje, samo svaki na svoj nacin, tako da kapiram da ce Nole nastaviti da se hasi i ponosi pozitivnim stvarima van terena, a Beker ce da lupeta, pecka i skrece paznju sa tenisa.
                        Nesto mi se Beker ne uklapa u Novakov imidz, a i karakteri su im nekako nespojivi, ali moguce da je bas to ono sto Djokovicu treba...
                        A nema potrebe za nekom panikom, pa ako ne bude islo, dovidjenja.

                        Comment


                        • Fedovim navijacima vise odgovara jak Djokovic, da bi drao Nadala i da bi sacuvao Fedove rekorde, tako da moja reakcija sigurno nije iz straha.

                          Po meni je panicna reakcija ako ga je on zvao u toku turnira u Pekingu, kako je Djokovic tada mogao da zna da ce do kraja biti neporazen, da ce osvojiti svaki turnir? Moje licno misljenje je da je ovo iznudjenja reakcija, zato sto Vajda ima porodicnih problema, inace nikad ne bi doslo do saradnje sa Bekerom.
                          A Beker je klovn, citam reakcije Fedovih navijaca na njegovom forumu i oni ne mogu da veruju, zato Beker u NEmackoj sluzi za sprdnju vec duzi niz godina, prica se o njemu samo zbog silnih afera, zbog pokera itd. A plus sam procitala da je bio selektor DC tima, ali su ga igraci bojkotovali.

                          Dakle, samo iznosim svoje misljenje, kao sto sam smatrala da je glup potez kad je Fed otpustio Anakona, a ne pricam iz nikog straha ili nekih drugih gluposti.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Izjava Bekera da ga je Novak kontaktirao iza USO je izazvala pometnju na forumu. Protivnicki navijaci (Bojana i Niki) likovanjem pokusavaju prikriti nervozu. Nezavisni komentatori, koji su zapravo lagano protiv Novaka, objasnjavaju to kao Novakovu paniku. Vladan po obicaju troluje, zna da je prica o panici bez osnova, ali ga je ipak strah. (nema cega da se bojis Vladane). Jos jedino fali Zile da potvrdi da on zna da ce sve to naopako da zavrsi.

                            Ja to vidim kao dobru vijest:

                            1.
                            Beker je skoro zanimljiviji medijima od Novaka. Svi se pitaju zasto je prihvatio. Da je kojim slucajem Gilbert dosao niko ne bi pitao njega: "Zasto?" Beker u svom stilu daje medijski atraktivnu izjavu, a Novak samo vjezba. Prvi poen za tandem Novak-Beker!

                            2.
                            Koliko se sjecam Novak je bio u krizi tokom ljeta. Da je mijenjao Vajdu poslije Uimbldona to bi mozda moglo biti protumaceno kao 'knee-jerk' ili ishireno-panicna reakcija. Ali poslije USO, pa bilo je krajnje vrijeme. Novak radi sve promisljeno!!!

                            3.
                            Koliko se sjecam, Fibak je bio na Novakovoj klupi tokom USO. Kao test. Test ocigledno nije dobro prosao. Ne znamo zasto. Fibak je dao izjavu: "Novak nije dovoljno posvecen tenisu." Vjerovatno je izgovor. Ocigledno nesto nije kliknulo.

                            4.
                            Ima mnogih koji misle da je Novak drastricno promijenio stvari iza USO. Ja to ne mislim. Dva seta u finalu USO je igrao jednako dobro kao kraj sezone. Radilo se samo o poljuljanom samouvjerenju. Ali on od tada nije nista promijenio u igri. Sjecate se Ozmovih savjeta da Novak ne smije da izlazi na mrezu. Nije mu tamo mjesto. Sto mu ne bi bilo. On je samo ispolirao igru od USO. A sto se izlazaka na mrezi tice, ono u finalu WTF je bilo impresivno.

                            5.
                            Sve upucuje da se radio o dobro promisljenom i dugo planiranom potrezu Novaka Djokovica. Ne o necemu sto je doslo preko noci kao odgovor na losiju formu. Ali stvarno cudi koliko su se svi protivnicki komentatori uspanicili. Mozda se dijelom boje za Bekerovu komntatorsku karijeru. Mozes misliti? Ali nema razloga za paniku u njihovim redovima. Iako su svjesni da je Novakov potencijal jos djelimicno neostvaren, iako bi voljeli Novak kao zadnje dvije godine tj. Novaka koji igra sjajno ali ispod svog maksimuma, nema razloga za njihovu paniku. Nema garancija da ce Novak sa Bekerom ostvariti sto moze. Ali u straha su velike oci. A ja zelim da se sve njihove bojazni ostvare.
                            NI,
                            Gde to ja likujem sto se bilo cega tice? Samo sam prokomentarisala Bojanin post i rekla da i meni izgleda panicna reakcija da se susret dogodio odmah posle gubitka prvog mesta i to mi je cudno, jer sigurno Djokovic ne misli da ga Nadal ne moze ugroziti sto se prvog mesta tice.
                            Dala sam u prethodnom postu misljenje sto se ove saradnje tice, a razumljivo to zanima i svakog ko prati tenis. Ne treba ocekivati da se ljudi oduseve sto se ove saradnje tice i ne treba nikoga smetati ako ne ceni recimo Bekera. Ja sam po tom pitanju prilicno neutralna i zaista ne znam kako ovo dvoje karaktera odgovara jednom drugom. Neka mu je sa srecom, izabrao je valjda sto je mislio da je dobro za njega.

                            Comment


                            • Originally posted by eM View Post

                              Novak je Bekera kontaktirao bas onda kad su se u medijima pojavile informacije o mogucem prekidu saradnje sa Vajdom, samo sto su tada to demantovali... I tad je bilo potpuno ocekivano da nekog kontaktira i ja sam ocekivala neku promjenu uskoro, mada je kraj sezone bio odlican pa je to zaboravljeno.
                              A to je bilo tačno početkom oktobra, 2. ili 3.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • NI se izgleda napio, 8 smajlija u jednom postu

                                Becker je idealan za Novaka. Pokušaji destabilizacije od Bojane i ostalih su uzaludni, boje se ovog tandema Navras je sve objasnio u postu, slijedi dominacija, a Strikan će da podvije rep

                                Comment

                                Working...
                                X