Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevjerovatno da se jos Novak Djokovic nije oglasio!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Jos jedna stvar koja se cesto prenabregava. Novak je ostecen, iako ne onako drasticno kao 2012, i u polufinalu RG 2013. On je trazio odgovor kada se teren prska u petom setu. Organizatori, pogotovo Fransen, nisu htjeli da daju taj odgovor. Izgovor je bio da je to pitanje dogovora medju igracima.

      To nije tacno. Turnirsko pravilo za taj dan je builo da se tereni prskaju svaka dva seta. Dakle moralo je postojati i pravilo za 5. set. Pitanje je samo poslije koliko gemova. Odbijanje oraznizatora da odgovore je znatno iziritiralo Novaka.

      Organizatori naravno nisu htjeli da odgovore jer su povladjivali Nadalu. Bojali su se sto ce Nadal da ucini. U takvim situacijama Beker moze da bude od velike pomoci.
      Last edited by NI; 19-12-13, 16:28.

      Comment


      • Šta reći što već nije rečeno, ovo će svakako da bude mač sa dvije oštrice, ili će da bude dobitna kombinacija ili potpuni promašaj trećeg nema. Novak mora da ima jasan cilj i razlog zašto je angažovao baš BB. Smatram da na AO nećemo vidjeti baš neke velike promjene, kako vrijeme bude prolazilo pokazat će se da li je ova odluka bila ispravna ili ne, vidjet ćemo koliko će dugo da se zadrži!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Ma nije to nikakav mac sa dvije ostrice. Bio bi da Novak ima 18 godina i da se tek razvija kao igrac. On se vec razvio i kao igrac i kao osoba, razvio je svoje navike koje je cak opisao i u knjizu. Tako da je apsolutno nemoguce da ce se on prolagodjavati Bekeru. Beker ce se prilagoditi njemu i vec postojecem timu!

          Pokusat ce donijeti neke sitne promjene u razmisljanju koje ce mu vjerovatno biti od pomoci, jer je Beker iskusan! Novak vjerovatno misli da ce njegove rijeci imati vecu tezinu od Vajdinih, jer nakon toliko godina su mozda Vajdine rijeci pomalo izlapile.

          Novakova karijera sa Bekerom moze ici samo na bolje. U suprotnom saradnja nece dugo potrajati. Lako je vratiti Vajdu za par mjeseci ako stvari ne krenu dobrim putem
          Last edited by shminka; 19-12-13, 14:45.

          Comment


          • Ne znam cemu strah. Da Novak nije siguran da ce mu Beker koristiti on ga ne bi ni zaposlio kao trenera. Kao sto je shimnka gore rekao ''To nije nikakav mac sa dve ostrice''.

            Jedva cekam da sezona pocne.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Ne bih rekla da je to strah. Neko je prethodno lepo rekao skepsa... sketični smo i sumnjičavi... i to je sasvim normalno, jer bilo ko da je preuzeo funkciju prvog trenera Novaka Đokovića reakcije bi bile možda ne iste, možda neke sa više odobravanja, ali bi svi o tome pričali i svi analizirali. I to će da potraje sigurno nekoliko meseci. Ljudi se teško na prvu loptu navikavaju na promene, iznenade se, baš kao ja recimo juče i onda reaguju uglavnom sa nekom dozom negodovanja i sumnje.
              Onda tu sumnju brzo zameni razum, vaga se za i protiv. Kao što smo svi već puno puta rekli, Novak je veliki i formiran i kao igrač i kao čovek, tako da ili će njih dvojica biti na istim talasnim dužinama, ali onako kako Novaku odgovara ili će u suprotnom brzo sve da pukne, videćemo. Jedino imam baš kao i juče malu bojazan da ipak ne eksperimentiše previše, da ne zaluta mnogo i ga to ne odvuče od prvog cilja koji god da je zacrtao. Svi verujemo da znamo taj cilj.
              No, nemam nameru ni trunčicu da ne verujem u Novakov sud i razum, pa na kraju i izbor.
              Last edited by miloolja; 19-12-13, 15:30.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Novakova karijera sa Bekerom moze ici samo na bolje. U suprotnom saradnja nece dugo potrajati. Lako je vratiti Vajdu za par mjeseci ako stvari ne krenu dobrim putem
                Rizik je mali. Ako ne bude funkcionisalo Beker odlazi, a dolazi Anakon ili Gilbert. Doduse Novak ce izgubiti nekoliko mjeseci. Ali i da nije doveo Bekera, Novak moze izgubiti nekoliko mjeseci.

                Comment


                • Comment


                  • Jedno je sigurno, Novak uz Bekera ne moze da nazaduje. Ono sto ostaje da vidimo je da li ce i koliko napredovati.
                    Ja ocekujem jos bolju igru na mrezi i "bezobraznijeg" Novaka, koji ce znati kako da svoje neraspolozenje, bes, nerviranje.... pretvori u svoju prednost i koji ce znati kako se treba ponasati u nekim situacijama.
                    Jos jedna stvar je veoma, veoma dobra - Toni dobija ozbiljnog konkurenta u Bekeru

                    Neki su vec pokazali da ih brine Beker u Novakovom stabu, sto izuzetno raduje (ako se sve kockice poklope).
                    Last edited by Mr. Wolf; 19-12-13, 16:50.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Izjave Pilica i najveceg maga ove igre, Boce

                      Pilic on Djokovic hiring Becker: ‘A surprise’

                      Pilic je iznenadjen i poprilicno rezervisan.

                      I kad sam vec ovde, oprema za AO, nisam videla da je neko postavio
                      meni se nikako ne svidja

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ni meni, barem mi ovdje na fotografiji ne izgleda baš dobro možda će bolje izgledati kad bude na terenu!
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Novak je u Marbelji...


                          Last edited by miloolja; 19-12-13, 22:59.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Evo Ozminog teksta http://www.b92.net/sport/teme/ozmo.p...&nav_id=791005

                            Comment


                            • hm, ovo vise lici na paniku nego na promisljenu reakciju

                              Russell Fuller ‏@russellcfuller
                              Boris Becker has just told the BBC that he was first approached by Novak Djokovic on the day that Rafa Nadal replaced him as world number 1
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • ^
                                BB vec poceo odradjivati jedan od poslova /citaj PR/ za koji je angazovan.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X