Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa marketinske strane ovo je odlican potez. U Njemackoj i Britaniji bi mogao da postane veliki, masivan. Sa one druge strane koja me jedino zanima, ovo je kocka. Kockanje je problem jedino kad gubis. AKo bude dobijao problema nece biti. Brzo cemo vidjeti dje je. Nadam se da grijesim, ali ne bih rekao da je dobra odluka.
    sigpic

    Comment


    • Novak bi pre uzeo Bocu za trenera nego Vilandera
      sigpic

      Comment


      • Pozdrav za Indiga.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          To što je neko ekstrovertan ne znači da ima liderske osobine. Nekako mi se više sviđa da njih dodeljujem onim mirnim i ne tako uočljivim... tiha voda breg roni.
          Naravno moje želje nemaju veze sa celom pričom, niti su bitne, samo da ne bude bačeno par meseci ili ne daj Bože godina, kroz prozor. U maju će 27 godina.
          A sa druge strane ako ne proba, na kraju i ne promeni nešto, nećemo znati gde je taj vrhunac i maksimum.
          Vidis Olja,

          Beker je van terena ekstroveratan a Nadal introvertan. Da ti budem iskren ja vise volim introvertne. Tu smo isti.

          Ali na terenu su bili jako slicni. Iznad svega koncetrisani na sopstvenu korist.

          Comment


          • Sampras je rizik, a Becker nije?
            Wilander izuzetno cijeni Novaka, on se topi zadnjih godina kad prica o njemu. Mislim da bi to bilo odlicno partnerstvo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Novak bi pre uzeo Bocu za trenera nego Vilandera
              I ja mislim da Novak nikada ne bi uzeo Vilanderra za trenera

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Sa marketinske strane ovo je odlican potez. U Njemackoj i Britaniji bi mogao da postane veliki, masivan. Sa one druge strane koja me jedino zanima, ovo je kocka. Kockanje je problem jedino kad gubis. AKo bude dobijao problema nece biti. Brzo cemo vidjeti dje je. Nadam se da grijesim, ali ne bih rekao da je dobra odluka.
                Tenis se u prvom redu igra za naovce, dakle potez u najgorem slucaju moze biti polu uspjesan.

                Originally posted by Vladan View Post
                Sampras je rizik, a Becker nije?
                Wilander izuzetno cijeni Novaka, on se topi zadnjih godina kad prica o njemu. Mislim da bi to bilo odlicno partnerstvo.
                Beker je jasan rizik. Pismo ili glava. Bacis i dosta brzo saznas. Sapras je totalna nepoznata.

                Ali za divno cudo se slazemo 100% oko Vilandera. Vilander bi dobro komunicirao sa Novakom. Obojica jasno misle. Cini mi se da niko ne cijeni Novaka koliko Vilander.
                Last edited by NI; 18-12-13, 17:39.

                Comment


                • To se sreli u Monte Karlu na ruletu Dje na kockara...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Meni Beker nikad nije bio simpatičan, tako da nisam objektivna.
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Naucice ga barem da bude djubre, to mu je prijeko potrebno da se ne lazemo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vilander je covek - suncokret a Novaka hvali samo iz nuzde
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Ali za divno cudo se slazemo 100% oko Vilandera. Vilander bi dobro komunicirao sa Novakom. Obojica jasno misle. Cini mi se da niko ne cijeni Novaka koliko Vilander.
                          Niko ne zna tenis kao Mats Wilander. Mozda i zna, ali niko ne zna toliko jednostavno da prezentuje znanje kao on, niko ne vidi toliko stvari za tako kratko vrijeme. Mats je sto se mene tice doktor tenisa. On je PHMa doveo nadomak TOP 10, tu je onda sve jasno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            Meni Beker nikad nije bio simpatičan, tako da nisam objektivna.
                            Dok je igao bio mi je uzasno nesimpatican. I kad sam cuo na vijestima da je izgubio od Duhana poceo sam da skacem od srece. Prijalelji nisu shvatili sto mi je bilo. Oni su bil preculi vijest. Bio sam mladji. U medjuvremenu sam naucuio da ne mjerim igrace po simpatijama.

                            Ali kao kometator mi se jako svidio. Izuzetno razumije psihologiju, i igraca i gledalaca. I kad promijeni misljenje ili rece nesto sto ne misli, radi to mnogo lukavije, shemkerskije nego Mekinro i Vilander. A sva trojica cesto mijenjaju misljenje.
                            Last edited by NI; 18-12-13, 17:56.

                            Comment


                            • A to menjanje mišljenja je posebna stvar (mislim na svu trojicu), ali to valjda da se ne zamere nekome.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                To što je neko ekstrovertan ne znači da ima liderske osobine. Nekako mi se više sviđa da njih dodeljujem onim mirnim i ne tako uočljivim... tiha voda breg roni.
                                Naravno moje želje nemaju veze sa celom pričom, niti su bitne, samo da ne bude bačeno par meseci ili ne daj Bože godina, kroz prozor. U maju će 27 godina.
                                A sa druge strane ako ne proba, na kraju i ne promeni nešto, nećemo znati gde je taj vrhunac i maksimum.
                                To je to..
                                Jedva čekam da vidim Borisa u box-u..

                                Comment

                                Working...
                                X