Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preko neta je moguce kupiti kartu, ali moras biti ekstremno brz, to jutro kad krene prodaja da se ulogujes vec oko 7h, a mozda i ranije i da stanes u taj virtualni red i da cekas da upadnes.
    Kad krene prodaja, brzo kliktanje je neophodno i cim vidis karte za finale odmah da reagujes.
    Po mom iskustvu, kad sam kupovala karte pre 2 godine, bilo je moguce kupiti i karte za musko finale, ali je to strasno kratko trajalo 15-20 minuta maksimalno.

    Ako ne uspes tada, onda ti je moj savet da se registrujes na viagogo i da tamo cekas karte, ali one ce biti skuplje. Tu je samo nezgodno sto bukvalno po ceo dan moras da visis na sajtu i da cekas da neko prodaje karte za musko finale i isto tako, da reagujes brzinom munje

    To je sto se tice kupovine online, ako ti treba jos nesto, pitaj
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Hvala Bojana..
      Da li se sećaš koji je bio datum kada si rezervisala karte?
      Da li je to ono što sam video (npr. 12.03.2014g.) ili si ranije? Da li to znači da to jutro treba da verujem u SBB net..
      Kada bi moglo preko saveza pokušao bih i preko njih..

      Comment


      • Ne secam se tacno, ali ako pise da je za siroke narodne mase 12.03.2014., onda ce tada i biti A moj ti je savet da se pre toga regiustrujes, malo setkas po tom sajtu, cisto da ti bude familijaran, da kad krene prodaja tacno znas gde da klikuces
        I samo pogledaj koliko tacno karata moze jedna osoba da kupi, ako planiras da ides na vise dana
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • OKS: Đoković sportista godine

          Drugi teniser sveta Novak Đoković, osvajač Gren slem turnira u Australiji, najuspešniji je sportista u 2013. u izboru Olimpijskog komiteta Srbije (OKS).



          Najuspešniji tim je muška odbojkaška reprezentacija Srbije koja je osvojila bronzanu medalju na prvenstvu Evrope u Poljskoj i Danskoj.

          OKS je takođe, odlučio da priznanje za najboljeg mladog sportistu dodeli veslaču Andriji Šljukiću, osvajaču srebra u skifu na prvenstvu sveta za juniore.

          Odluku o najboljoj ženskoj ekipi OKS će doneti po završetku svetskog prvenstva za rukometašice koje se održava u Srbiji i zavisiće od rezultata koji naša reprezentacija ostvari u nastavku tirnira.

          Tradicionalna svečanost proglašenja najboljih sportista, timova i trenera biće održana 23. decembra u Domu Narodne skupštine Republike Srbije.

          Izvor

          Comment


          • Dobro jutro svima! Predlazem vam da i vi pocnete svoj dan uz zdrav dorucak, bas kao Marko, Djole i ja Zelim vam lep dan!

            Comment


            • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • E da Pancev, jos necega sam se setila, jeste da tamo pise, ali za svaki slucaj da naglasim
                Kad stanes u taj virtualni red, tj. kad se ulogujes, nikako nemoj da radis refresh stranice, to znaci da gubis svoj "red" i ides na sam kraj.
                Dakle, ulogujes se, gledas u monitor i cekas da te pusti
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ima li bar kakva fotka da se vežba, da se radi, vozi bajs itakoto?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ima

                    BbsTuLOIIAAzqA5.jpg

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ima li bar kakva fotka da se vežba, da se radi, vozi bajs itakoto?
                      Izgleda nema ...Ok, ima Hvala straxx

                      Last edited by Zzz; 17-12-13, 17:44.

                      Comment


                      • Nole spremao veceru

                        https://www.facebook.com/photo.php?f...if_t=notify_me

                        Comment


                        • Uziva sa bracom
                          Spremaj se Nole,jos malo i pocinje nova sezona
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by SonjaFan View Post
                            jel ima dje ide u toalet


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • i on ima novog clana

                              Neil Harman ‏@NeilHarmanTimes 4m
                              Fascinating news - @TheBorisBecker to become part of the @DjokerNole coaching team for 2014.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sad sam procitao tu vest... Obradovala me je ova vest . Mislim da ce mu koristiti Bekerovo znanje. Videcemo kako ce to ici . Ali ne sumnjam da ce sve biti ok.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X