Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    No problemo Angel .
    Drago mi je da ti se dopadaju slike. :-*

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Pfff...o cemu vi pricate u temi koja je predvidjena za diskusiju o trenutno najboljem teniseru na svetu... Ja znam da smo mi Srbi zaje*an narod, al bas da sve moramo da zaje*emo, to nisam znao...

      VAMOS RAFAEL... 8)

      PS. Ima negde tema o Djokovicu ovde, nesto sam nervozan?!

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Pozdrav maRe!

        Uzivaj na forumu. ;)

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Hvala Cali... ;)

          Pozdrav... 8)

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=angelnfs4 link=topic=474.msg26918#msg26918 date=1215474791]
            [quote author=moya link=topic=474.msg26861#msg26861 date=1215455921]
            Evo malo statistike, rekorda i zanimljivosti:

            Rafa je prvi teniser od Borga i 1980. koji je osvojio Roland Garros i Wimbledon u istoj godini. Pored njega to su jos uspeli vec pomenuti Borg i Rod Laver.

            Jedini koji su osvojili i Wimbledon i RG u celoj karijeri su Borg, Laver, Agassi i sada Rafa.

            Rafa je jedini teniser koji je u jednoj godini osvojio RG, Queens i Wimbledon.

            Ovo je najduze finale u istoriji Wimbledona, 4 sata i 48 minuta bez kisnih prekida.

            Rafa je prvi Spanac koji je osvojio Wimbledon posle Manuela Santane 1966.
            [/quote]

            Zaboravio si Hamburg Moya, a bili su vezani turniri ;)

            Goldi , NE Pat, PAT, Marko
            (nadam se) dr. Duledr.DuleMarkoGSM[/quote]
            u Septembru,smorili smo se

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=NE Patriots link=topic=474.msg26907#msg26907 date=1215467707]
              to,a evo ga i moj drug goldi
              [/quote]

              ???? ?? ??????? ?? ????? ???? ??? ?? ??? ????

              [quote author=angelnfs4 link=topic=474.msg26918#msg26918 date=1215474791]
              p.s. Goldi, video je fantastican
              [/quote]

              ????

              Comment


              • Re: Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=angelnfs4 link=topic=474.msg26918#msg26918 date=1215474791]
                [quote author=moya link=topic=474.msg26861#msg26861 date=1215455921]
                Evo malo statistike, rekorda i zanimljivosti:

                Rafa je prvi teniser od Borga i 1980. koji je osvojio Roland Garros i Wimbledon u istoj godini. Pored njega to su jos uspeli vec pomenuti Borg i Rod Laver.

                Jedini koji su osvojili i Wimbledon i RG u celoj karijeri su Borg, Laver, Agassi i sada Rafa.

                Rafa je jedini teniser koji je u jednoj godini osvojio RG, Queens i Wimbledon.

                Ovo je najduze finale u istoriji Wimbledona, 4 sata i 48 minuta bez kisnih prekida.

                Rafa je prvi Spanac koji je osvojio Wimbledon posle Manuela Santane 1966.
                [/quote]

                Zaboravio si Hamburg Moya, a bili su vezani turniri ;)

                Goldi , NE Pat, PAT, Marko
                (nadam se) dr. Duledr.DuleMarkoGSM[/quote]


                eto barem je neko skapirao poentu pripreme servise, i celog onog brisanja peskirom posle svakog poena koji primi...

                ma sjajno deluje lol.

                inache, ja ne pratim NFL. cekam da im krene sezona, pa da ih nerviram kako je lakros interesantniji od americkog fudbala. ;)

                Comment


                • Comment



                  • [/quote]

                    Comment



                    • [/quote]


                      bez komentara
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        @ PAT, MONTEKARLO

                        Uf samo kraljeve ne spominjite, odma mi bude lose :o
                        Nije Rafa kralj, on je samo odlican teniser

                        Comment


                        • @ PAT, MONTEKARLO

                          Uf samo kraljeve ne spominjite, odma mi bude lose :o
                          Nije Rafa kralj, on je samo odlican teniser
                          [/quote]

                          Comment



                          • [/quote][/quote]

                            Comment



                            • [/quote][/quote]
                              [/quote]

                              niko ne kaze da nadal nije dobar teniser. vec da su to nesportska sredstva kojim se sluzi

                              to ti je isto, kao da ja u basketu, pocnem da vezujem pertle u sred meca. ili trazim da zamenim dres, da bi malo iznervirao protivnika... niko to ne moze da mi zabrani. ali to je razlika izmedju velikog sportiste i nekog ko to nije

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Postedite nas citata Dijane Djokovic. 8)

                                Comment

                                Working...
                                X