Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Pa Roger je emotivac,kontrolise emocije do zadnjeg meca i onda one isplivaju na povrsinu, plakao je i na W 2003 i na AO 2006, a te GS je osvajao.
    Ajde vise predji preko toga,plakao pa plakao

    Ja ti posaljem clanak o Nadalu,ti moras odmah sve da prebacis na rivalitet izmedju njega i Rogera.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Ma ne,cak sam i zaboravio na suze,nego kada sam gledao ovaj klip 16 GS and over,video sam suze

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Pa lepo sam rekla,on je emotivac,takav je kakav je,place i za pobede i za poraze,i ja tu ne vidim nista lose :-\
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=bojanaBG link=topic=474.msg114331#msg114331 date=1265667471]
          Pa lepo sam rekla,on je emotivac,takav je kakav je,place i za pobede i za poraze,i ja tu ne vidim nista lose :-\
          [/quote]

          Nema tu nista lose ;) poenta je,sto je pokvario ceremoniju a ovaj ga je morao grliti i tjesiti u tome je stvar

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Rivalstvo Federer- Nadal je naduvano.
            Prvo Steroid je osvojio 98% turnira do pre par godina na sljaci.
            Tek kada su mu dali novu formulu poceo je da pobedjuje na ostalim terenima.

            Rivalstvo je takodje nepravilna rec koja je upotrebljena da opsie njihov odnos.
            Ne moze da bude Rivalstvo kada je Federer doktor za Nadala. Tako da za potrebe marketinga oni su izmislili "kao" rivalitet. Ni r od rivaliteta.

            Federer u celoj svojoj karijeri nije imao igraca koji je i blizu njega. Niti ce imati.

            A uporedjivati odnos njih dvojice sa recimo Pitom i Agasijem, ili najcuvenijim Borg - McEnroe. Ili Lendl - McEnroe. I Jimmy Connors - McEnroe. Pa cak i Becker - Stefan Edberg je smesno.
            Veci rivalitet od njih dvojice imali su Chris Evert i Martina Navratilova i Monica Seles i Steffi Graf.

            Smesno je uopste i napisati da je izmadju najboljeg ikada i Steroida i postojao rivalitet. Nadal mu nikada nije bio ni do kolena.

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=fc nadal link=topic=474.msg114332#msg114332 date=1265667549]
              Nema tu nista lose ;) poenta je,sto je pokvario ceremoniju a ovaj ga je morao grliti i tjesiti u tome je stvar
              [/quote]

              A to pricas kao da je on to namerno uradio,plakao da bi skrenuo paznju na sebe
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=mr.gold link=topic=474.msg114333#msg114333 date=1265667663]
                Rivalstvo Federer- Nadal je naduvano.
                Prvo Steroid je osvojio 98% turnira do pre par godina na sljaci.
                Tek kada su mu dali novu formulu poceo je da pobedjuje na ostalim terenima.

                Rivalstvo je takodje nepravilna rec koja je upotrebljena da opsie njihov odnos.
                Ne moze da bude Rivalstvo kada je Federer doktor za Nadala. Tako da za potrebe marketinga oni su izmislili "kao" rivalitet. Ni r od rivaliteta.

                Federer u celoj svojoj karijeri nije imao igraca koji je i blizu njega. Niti ce imati.

                A uporedjivati odnos njih dvojice sa recimo Pitom i Agasijem, ili najcuvenijim Borg - McEnroe. Ili Lendl - McEnroe. I Jimmy Connors - McEnroe. Pa cak i Becker - Stefan Edberg je smesno.
                Veci rivalitet od njih dvojice imali su Chris Evert i Martina Navratilova i Monica Seles i Steffi Graf.

                Smesno je uopste i napisati da je izmadju najboljeg ikada i Steroida i postojao rivalitet. Nadal mu nikada nije bio ni do kolena.
                [/quote]

                Ti i tvoja misljenja u vezi Nadala
                Tesko je to i citati,stvarno :P

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Pa sta sad nije istina

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=mr.gold link=topic=474.msg114336#msg114336 date=1265668060]
                    Pa sta sad nije istina
                    [/quote]

                    Pa dobro,sa tobom se ne bi slozilo par 100 miliona ljudi da ne kazem sta vise,ali dobro.Nadal mu nije do koljena To je vec provala

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Realno,sa izuzetkom par meceva, Nadal nikad nije izvlacio najbolje iz Federera i to je moje misljenje. Jesu ti mecevi bili napeti,dosta toga su odlucivali,ali po kvalitetu tenisa,mecevi izmedju Safina i Rogera,Nalbija i Rogera su mnogo bolji nego izmedju Nadala i Rogera.
                      Problem je u match-up izmedju njih dvojice,ovaj je levoruk,udara top spin i lopta odskace nenormalno visoko na Rogerov bh,a on ima jednorucni bh i zato je na slajci uvek bio takav rezultat. A kad je Roger razbijao sve redom na betonu,Nadal je retko kad stizao do finala,za razliku od Rogera koji je skoro uvek pojavljivao u finalima na slajci i eto ta razlika u H2H.
                      I zato ce Novak,Delpo i svi ostali sa dvorucnim bh u buducnosti mnogo lakse izlaziti na kraj sa Nadalom.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Kao da je bitno kako ce prolaziti protiv Novaka i Delpa..Meni je bitnije kako je Nadal prolazio sa najboljim svih vremena 8)

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          I uvek ce da se kaze da je vecina meceva bila na sljaci,a H2H ne znaci nista.
                          Ustvari,tebi kao navijacu Nadala to je poslednja slamka,H2H nista drugo i nemas. 8)

                          A i Safin gubi 8:3 od Santoroa ili tako nesto,a ko je bolji igrac?

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            [quote author=fc nadal link=topic=474.msg114339#msg114339 date=1265668485]
                            Kao da je bitno kako ce prolaziti protiv Novaka i Dlepa..Meni je bitnije kako je Nadal prolazio sa najboljim svih vremena 8)
                            [/quote]


                            Kljucna rec.
                            Nakon sto mu ubrizgaju novu dozu (jer moraju, imaju obavezu prama sponzorima i ulozenom novcu), gledace Federera na TV-u.
                            Moze i da mu dodje u prvom kolu kako igra.
                            Nema tu rivaliteta.

                            Violina vs bubanj
                            Slikar vs gradjevinac
                            Labud vs pit bul
                            Maestro vs steroidni sljakas.

                            Sve je jasno ...

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              [quote author=bojanaBG link=topic=474.msg114340#msg114340 date=1265668609]
                              I uvek ce da se kaze da je vecina meceva bila na sljaci,a H2H ne znaci nista.
                              Ustvari,tebi kao navijacu Nadala to je poslednja slamka,H2H nista drugo i nemas. 8)

                              A i Safin gubi 8:3 od Santoroa ili tako nesto,a ko je bolji igrac?
                              [/quote]

                              Nista drugo nemam,samo H2H :'( :'( :'( hahahahahah
                              Kasno je i mrsko mi je sad da nabrajm sve,RG W I AO,zaredom 3 puta na 3 razlicite podloge ko je spustio kralja na zemlju 8)

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=mr.gold link=topic=474.msg114341#msg114341 date=1265668801]
                                [quote author=fc nadal link=topic=474.msg114339#msg114339 date=1265668485]
                                Kao da je bitno kako ce prolaziti protiv Novaka i Dlepa..Meni je bitnije kako je Nadal prolazio sa najboljim svih vremena 8)
                                [/quote]


                                Kljucna rec.
                                Nakon sto mu ubrizgaju novu dozu (jer moraju, imaju obavezu prama sponzorima i ulozenom novcu), gledace Federera na TV-u.
                                Moze i da mu dodje u prvom kolu kako igra.
                                Nema tu rivaliteta.

                                Violina vs bubanj
                                Slikar vs gradjevinac
                                Labud vs pit bul
                                Maestro vs steroidni sljakas.

                                Sve je jasno ...
                                [/quote]

                                Steroidni sljakas E stvarno,isto kao da ne znas sta je sve osvojio

                                Comment

                                Working...
                                X